Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на двигателя.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Почистване на двигателя.

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Те това е карбон.
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92...BA%D0%BD%D0%BE

    За ква идиотия е питането .Дай по подробно -да няма после че ,хумора ти е дошъл в повече.
    Едва ли хумора би ми дошъл в повече, напротив ( поздрави на бат Кольо) . Не съм се и засилил да си чистя двигателя. Пак казвам гледах реклама, не искам да казвам фирми и марки , и ме учуди какви факирски неща прави таз машинка. Това е .

    Коментар


    • #32
      От: Почистване на двигателя.

      Отговора сам си го написал. "Реклама" и "факирски неща".
      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

      Коментар


      • #33
        От: Почистване на двигателя.

        Радвам се, че схващате бъзиците ми именно като такива.

        Пък който не го е разбрал-амиии.... за негова сметка си е.
        Да пробва машинката и технологията, и да споделя.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #34
          От: Почистване на двигателя.

          Бях се интересувал и аз, но от познати, които са пробвали стигнах до следното заключение - ако колата си върви нормално, минава процедурата и пак си върви нормално, ако има проблем някакъв и не работи равномерно - минава процедурата и пак не работи равномерно. Сваляш ДПФ след това - ми пак си е затапен. Според мен това са някакви щуротии, които целят да те ограбват по някакъв що годе законен начин. Аз примерно съм чистил ДВГ с добавка на Бардал за промиване на двигатели. След това съм отварял маслен филтър и е бил почти догоре пълен с гняс. Така че за мен тя върши работа. Слагал съм и такава в бензина за почистване на системата. Имах едно придърпване на ниски обороти и то изчезна. Та така, от тези неща съм доволен. Поздрави
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #35
            От: Почистване на двигателя.

            Върши работа като покараш няколко дни след процедурата мощноста на колата се подобри,двигателя стана по тих и и не искарва сажди от кюнеца.АЗ лично съм доволен и пак ще мина на тази процедура

            Коментар


            • #36
              От: Почистване на двигателя.

              Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
              В тоя ред на мисли, се замислих (много ясно...) каква е далаверата с този водород...
              Добре звучи, щото. Водород, Браун газ, ННО генератор, брейй...машина на колелца, отгоре лампички светкат, стрелки се мърдат...който е пропуснал часовете по физика в седми клас с хофмановия апарат се вЧипетлява яко от такива извънземни технологии
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • #37
                От: Почистване на двигателя.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Върши супер работа. Не съм ползвал, но познати казват, че работи....
                Кольо, ти се майтапиш, че всяко действие има странични ефекти, ама ей го на - в друг автофорум до вчера обсъждахме, как след смяна на съединител на човека колата му почнала по-лесно да прихлъцва през 2-3 секунди, когато я спре на баир без да дръпне ръчната спирачка... Преди това този номер го правела по-рядко - явно новия съединител е калпав и трябвало да направи рекламация на майстора ....
                Иначе за DPF наистина има работеща процедура и инструменти за почистване през отвор за датчик на входа на DPF - дюза почва да пръска с химикал цялата пита и от там газовете го разнасят и издухват през целия обем... От това има полза - химикала не вреди на питата, а от друга страна - успява да разтвори и изхвърли към ауспусите мъзгоча...
                Но от водородното почистване - не стигнахме до еднозначен отговор...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #38
                  От: Почистване на двигателя.

                  а аз го мислих за сериозен форум
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #39
                    От: Почистване на двигателя.

                    Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                    а аз го мислих за сериозен форум
                    Избери си един мод по симпатия и му тегли една майна. И ще продължиш да си го мислиш ,ама наум.
                    Защо трябва да спре забавлението.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Почистване на двигателя.

                      Левият ми стоп не свети - може би крушката се е затлачила - минах един цикъл на такова и сега не свети, но по-силно!
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Почистване на двигателя.

                        Че какво ми е направил модератора за да е заслужил майна...
                        Такива теми в нормалният свят могат да се категоризират като чиста измама..

                        Има един работещ декарбонизатор и се нарича четка и търкане, има и друг метод казва се методът НОВО! работи почти безотказно...

                        Другото са си само теории, темата е за ключ
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • #42
                          От: Почистване на двигателя.

                          Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение

                          Другото са си само теории, темата е за ключ
                          Темата може и да не е за ключ!!!
                          За дизел ама стар дизел.
                          Почистване горивна система-хидравлично масло литър на резервоар ,един път годишно.За препоръчване есента .Лично пробвано.
                          За маслото нафта около литър ,толкова ми вкара преебаната подкачваща помпа в масло на 200км.Така се проми мотора ,че новото масло почерня след около 500км.Питах -чернее ли масло ,значи мие.
                          Източенето масло мина през печката на дядо Владо без забележки.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Почистване на двигателя.

                            аз пък чух че, като те заболи зъб го наджабуркваш с ракия, и зъба става като нов..
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • #44
                              От: Почистване на двигателя.

                              Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                              наджабуркваш с ракия.
                              Пак не си разбрал.
                              Поджабурква се .И не с рикия а с оцет.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Почистване на двигателя.

                                За DPF-а при некои камиони, и друг път съм описвал... има си процедура, за която обаче първо му се сменят ремъци и ролки...
                                И след процедурата остават дупки в асфалта под ауспуха... без да се ползва водород.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X