Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на двигателя.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Почистване на двигателя.

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    По-скоро изисква подмяна на ремъка с кевларен, защото оригиналният не издържа....
    Само да не е карбонов, че ще го дематериализира. А карбоново фолио по таблото изчезва ли след такава процедура?
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #17
      От: Почистване на двигателя.

      Кольо като ти лично не си пробвал що казваш че върши работа ? Твойто ще дойде като тате каза че ще ми купи колело ма друг път

      Коментар


      • #18
        От: Почистване на двигателя.

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Реално се почистват джобовете на собственика.
        От вредни натрупвания на финикииски знаци,има балъци има и тарикати които да им приберат парите.
        Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

        Коментар


        • #19
          От: Почистване на двигателя.

          Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
          Кольо като ти лично не си пробвал що казваш че върши работа ? Твойто ще дойде като тате каза че ще ми купи колело ма друг път
          Колега ,повечето сме пробвали по нещо и това нещо си го ползваме.
          А като се разчуят нещата ще стане като газта за осветление къде и викат бабите видело.
          За една година цената от лев и нещо мина петте лева.И вече и викат добавка за дизел.

          Коментар


          • #20
            От: Почистване на двигателя.

            Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
            Увеличаването на оборотите на генератора изисква ли ползването на по-яки крушки? Не горят ли по-бързо? С ксенон как стоят нещата?
            Ако правилно схванах - биксенон.Нещо като бисексуел
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #21
              От: Почистване на двигателя.

              Да не става въпрос за почистване на ДПФ филтъра на колата който е в изпускателната система?

              Преди няколко дни случайно станах свидетел на процедура по почистване на филтъра за финни частици на един МЛ 2015 -та в автосервиза със някаква машина която му впръскваше специален препарат в изпускателната система през отвора за някой от датчиците по аспуха не разбрах точно през кои.

              Самата машина беше включена в компа на колата през диагностичната букса и по някаква си нейна програма управляваше оборотите на двигателя.

              В един момент колата започна да се форсира и от ауспусите отзад потече черна гъста пяна която се натрупа на земята с размерите на средно голяма къртичина.

              Машината направи няколко цикъла и при последния пяната беше снежно бяла.

              Процедурата почиствала до фабрично състояние доколкото разбрах този филтър на аспуха и при това при драстично по ниска температура само 260 градуса за сравнение стандартната прцедура по самопочистване която е вградена във всеки по нов автомобил е 400 градуса.

              Тази по ниска температура удължавала живота на катализатора по мнение на специалиста в сервиза.

              Цената която струва е 200 лева на гърне,тоест на този МЛ са му взели 400 лева.

              Лично нямам мнение по въпроса а само Ви споделих видяното от мен.

              Ако има някой запознат да коментира за достоверност.
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • #22
                От: Почистване на двигателя.

                Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                ...ксенон
                Отдавна съм обещал да трия всяка тема която съдържа тази думичка.

                Тук по изключение ще изчакам.

                Коментар


                • #23
                  От: Почистване на двигателя.

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Отдавна съм обещал да трия всяка тема която съдържа тази думичка.
                  ....
                  Бях заложила 20лв, че същото важи и за теми с водородни магии за двигатели, ама май изгубих...
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Почистване на двигателя.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Върши супер работа. Не съм ползвал, но познати казват, че работи
                    Чувал съм, че като допълнителен ефект има и подобрено светене на фаровете. Отдавам го на това, че от почистването на двигателя се повишават леко оборотите му, оттам и оборотите на генератора. Както се знае-генератпора се върти с доста по-големи обороти от коляновия вал, та малко увелучение на оборотите на вала-доста осезаемо увеличение на оборотите на генератора. А какво означават по-големите обороти-да кажат специалистите, това което аз знам е, че се повишава напрежението, а с него и съпротивлението, а един познат електротехник даже каза, че и генериращата индукция намалявала, та ефекта е съвсем очакван.

                    Провай, и сподели, на всички ще ни е интересно
                    Имах те за сериозен човек..... Ама "айде няма нищо".
                    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                    Коментар


                    • #25
                      От: Почистване на двигателя.

                      Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                      Бях заложила 20лв, че същото важи и за теми с водородни магии за двигатели, ама май изгубих...
                      Tочно с бълбукатор твърдят че правят това почистване,после всичко в двигателя светело като кс....,опс крушка.
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • #26
                        От: Почистване на двигателя.

                        В тоя ред на мисли, се замислих (много ясно...) каква е далаверата с този водород. Има излишък ли, поради неизползването на водородни бомби застоява по складовете и се опитват да го пласират, и каква е връзката с намаляващия озонов слой?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Почистване на двигателя.

                          Баш, и от там се повишават оборотите. Което означава повече светене на фаровете. От там даже и се намаляват катастрофите, щото фаровете се виждат денем по от далеч. И щом е по отдалеч, зрението е по добро на населението. Ефекта е по малко пари за лекарства.
                          „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                          Коментар


                          • #28
                            От: Почистване на двигателя.

                            Значи е някаква схема срещу Марешки.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Почистване на двигателя.

                              Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                              Бях заложила 20лв, че същото важи и за теми с водородни магии за двигатели, ама май изгубих...
                              Не бързай,има време.
                              И водорода ще е при ксенона!
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • #30
                                От: Почистване на двигателя.

                                Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                                Значи е някаква схема срещу Марешки.
                                Не срещу, а за него. Правилото на двойния бизнес.В различните пикови моменти един спрямо друг, единия тегли другия в определен момент, после се сменят.Повишените обороти водят до по голяма консумация на гориво, от там и нужда от купуване на повече гориво. за сметка на понижено търсене на лекарства.
                                От друга страна тия са нагазили лука здраво.. Щото с тия повишени обороти в световен мащаб са причина за повече изхвърляне на вредни емисии в атмосферата. Да им се неначудиш как не са ги погнали още.
                                Последно редактирано от tiramisu; 12-04-17, 21:56.
                                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X