Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа Мохаве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа Мохаве

    Здравейте колеги, предвеликденски мой приятел реши да купува Киа Мохаве 3.8 автомат. Според мен добър избор, но аз се явявам отговорен консултант и бих искал да помогн !ете с мнения и наблюдения. Модела е доста рядък и нямам много информация. Благодаря предварително. Поздрави !

  • #2
    От: Киа Мохаве

    Мммм .. аз карам същата такава бяла лястовица, самоче на Мицубиши (Ендевър).
    Гледам същите неща ги пише и за неговото - модел правен да УСА в опит да бори тамошния пазар на СУВове .. ама нъцки.
    Да има предвид, че вече не се произвежда,
    интериора го водят остарял (моя си ми харесва )
    Части в БГ ще му е трудно да намира, освен онлайн.
    3,8 е готин за каране .. особено с 272 коня, но .. те са си жадни винаги. Ако не го притеснява ..
    Ако ще го взема - моментална смяна на всички течности с истински таквиз.

    Коментар


    • #3
      От: Киа Мохаве

      Може ли да се присъединя към темата ?
      Аз също имам малко нужда от информация и бих бил благодарен да споделите след огледа за този модел.
      Взехте ли Джипа ?
      Загледал съм се и аз за Джип, и в ценовия диапазон попада първо Мохавето.
      Интересува ме основно ръжда, модел на автомата за да събера малко информация, двигателя има ли нещо общо с патенти на двигателя на Мицубиши Паджеро 3.8. Къде е поместена газовата бутилка и друго което сметнете че е важно.
      Предварително благодаря.

      Погледнах в сайтовете и не намирам информация за части втора употреба.

      Коментар


      • #4
        От: Киа Мохаве

        Здравей, правилно си се загледал, машината е супер, вече е тествана до Бургас и Девин, разход около 14 бензин/няма още газ/, много върви, много е маневрена, вози страхотно. Всичко е от Митсубиши, за съжаление и задното окачване, /което им е слабо място/. Като цяло, изглежда да няма проблем с поддръжката, освен части по купето, нотози проблем мисля да го оставя на застрахователите. Газ ще се слага другата седмица, последен писък газов инжекцион около 1300 лв, бутилката задължително на мястото на гумата, а тя изправена отзад в ляво. Ръжда няма грам,обработено е, все пек е правено за Щатите! Не мисли за части 2 употреба, при такава кола, трябват рядко и си струва да са нови. Ако скачаш в торбата, пиши на лични, ще помагам. Поздрави!

        Коментар


        • #5
          От: Киа Мохаве

          Благодаря, Вашето мнение е полезно за мен.

          Коментар


          • #6
            От: Киа Мохаве

            Да размърдам темата.

            Някакви лични впечатления за модела, и въобще, има ли колега от Форума с KIA Mohave/Borrego ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X