Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

    Здравейте ! От скоро съм собственик на диско 3 2.7tdv6 hse автоматик .
    Но имам един проблем от няколко дни под колата се цеди масало , след качване на канал установих, че е масло от скоростите но не мога да разбера от къде идва , моля за съвет къде мога да закарам автомобилът трябва ми някакъв читав майстор който да разбира от скорости да установим какъв е проблема , че ми казват или някаква семеринга или турбо съединител каквото и да значи това или нещо малко , и след като отстраним проблема да може да направи и смяна на маслото , става дума за София тъй като аз съм от Кюстендил а тук няма към кой да се обърна особено за автоматична скоростна кутия .

  • #2
    От: LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

    Първоначално публикуван от ScarfaceV Преглед на мнение
    ................. че ми казват или някаква семеринга или турбо съединител каквото и да значи това .
    Ако правилно са определили ,че теча е от камбаната няма да мине само със смяна на семеринг.

    Коментар


    • #3
      От: LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

      Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
      Ако правилно са определили ,че теча е от камбаната няма да мине само със смяна на семеринг.
      Подкрепям. Протече ли тоя семеринг, цялостна ревизия на кутията.

      Коментар


      • #4
        От: LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

        Мерси за мненията ! Да ме насочите към някой който може да погледне и да се справи с проблема ?

        Коментар


        • #5
          Re: LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

          0889231042 Боби се казва разберете се с него . Но пипай леко човека е с характер хех
          Уайлдроувърс 4х4 ЕООД /Wildrovers 4X4 Ltd
          Авточасти за вашия Land Rover/Quality parts and offroad experience for your Land Rover
          +359 884 906 944 Ростислав / Rostislav

          Коментар


          • #6
            От: Re: LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

            За моя проблем ходих при Емил - bocho64 и той установи , че не е голям проблема смяна на филтъра и картера за маслото , утре ще направим смяната и се надявам всичко да е на ред след това .
            Взел съм масло за скоростите на Lukas надявам се да е качествено .

            Коментар


            • #7
              От: Re: LAND ROVER Discovery 3 теч на масло от скоростите

              Искам да благодаря на хората който изразиха мнение по темата . И специално на Емил - bocho64 за бързата реакция , човека погледна каза , че е от картера и след смяната на маслото и картера с филтъра всичко си дойде на мястото , даже остана време за смяна на маслото в диференциала .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X