Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камаз влиза вода в един цилиндър .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

    Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
    Котозират от водата. Ако искаш мога да ти пратя една, само доставката ще си платиш. Вътре са хванали ръжда обаче. С шкурка ще излезе. Отвън сущъщо има но не е фатално. Само че при тази цена на комплект нова риза, бутало и сегменти, за мен са неоправдани разходите за куриер.
    Ако решиш 0883 487 620 Димо
    Пращай я щото тука няма в магазина ни ризи ни бутала . Обещаха към края на лятото да има София офис Еконт Технически университет . Станьо Василев тел 0878 791 796 .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #32
      От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

      Ризата съм я пуснал, надявам се да свърши работа.

      Коментар


      • #33
        От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

        И аз имам ризи и още някъкво бутало ако ти трябват казвай..Пък нови руски части за камаз има в БАЛКАН КАМАЗ гр Пловдив ако ви трябва телефон казвайте там има всичко от А до Я

        Коментар


        • #34
          От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

          Е това извадих . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0018.JPG
Прегледи:1
Размер:474.3 КБ
ID:5752405
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

            Тези дни ме подгониха да изкарам камаза от халето и реших че е крайно време да го досъбера . Седмо бутало е с качена нова риза още от лятото оставаше само картера и да навържа дюзите . За гарнитурата на картера използваме специалния конец на колегите от Камаз Мастер за връзване на гарнитури . Без конеца тая двуделна гарнитура ще е много зор да я задържа за картера докато го качвам . Картера е вече качен и стегнат днес утре ако остане време качвам дюзите сипвам новото масло в двигателя и паля .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4653.JPG
Прегледи:1
Размер:169.9 КБ
ID:5775124Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4651.JPG
Прегледи:1
Размер:248.2 КБ
ID:5775123
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

              Е това със специалния конец си е идея.Аз все се цапотя с грес да ги лепя.

              Коментар


              • #37
                От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                Ти щом имаш време за Камаз - да ти докарам Ужаска ?

                Коментар


                • #38
                  От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Ти щом имаш време за Камаз - да ти докарам Ужаска ?
                  Камаза е по неволя щото охраната на труда иска да го няма там където си седи от как е купен а аз и показвам има няма 5 години една комбинация от три пръста Само че не можем вечно да го държим така трябва в крайна сметка да го махаме а не ми се дава на скрап . Заместник ректора дето отговаря за нас ме помоли да намеря по бързо решение щото тая кокошка му пили и на него на главата .
                  Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                  Е това със специалния конец си е идея.Аз все се цапотя с грес да ги лепя.
                  С тоя конец вързах колегата дето ми се води нещо като началник Понеже е съветски възпитаник завършил е танкостроителния в Харков гледа ме как връзвам гарнитурата и ме пита това от къде ми е дошло на ум . Аз със сериозен вид му казвам това е специален конец на Камаз за връзване на гарнитурите на картера купих го от магазина на Камаз и е с фактурата за части и не е евтин щото е като хирургическия разгражда се от маслото Той отишъл до счетоводството погледнал фактурата там естествено няма никакъв конец и после два часа се вайкаше че ме познава от 100 години и пак ми се е вързал В действителност това с конеца го видях в СССР през 1988 година когато ходих командировка в АЗЛК Москва . Там в един от фирмените сервизи се сприятелих с един руснак колега и той ми показа доста неща . В тези занаяти съм научил нещо само от българи и руснаци .
                  Последно редактирано от sek.1; 07-12-17, 18:48.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #39
                    От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    Е това със специалния конец си е идея.Аз все се цапотя с грес да ги лепя.
                    И какво толкова е специално на конеца?Прост памучен конец,ползван на Москвич 408 не знам колко пъти?
                    Сега има всичко,не е като едно време.
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #40
                      От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                      И какво толкова е специално на конеца?Прост памучен конец,ползван на Москвич 408 не знам колко пъти?
                      Сега има всичко,не е като едно време.
                      Каквото друго и да лепиш чакаш и има вероятност да мръдне на някъде при слагането . Няма кола в тоя свят на която като качваш картера нещо да не ти пречи .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #41
                        От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                        Астра 1.7д немския мотор, само развиваш еманайсе болтчета и си готов.
                        А гарнтурите на картерите са изчезващ вид.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                          Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                          Астра 1.7д немския мотор, само развиваш еманайсе болтчета и си готов.
                          А гарнтурите на картерите са изчезващ вид.
                          В последно време доста сравнително нови двигатели ми минаха през ръцете и всички си имат гарнитури на картера . То тая на камаза как ли не и се мъчих за я извадя цяла залепена на блока или на картера та само един силикон да и намажа ама по закона на гадостта едни 80% останаха здраво залепнали за блока та зор видях докато я изчистя .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #43
                            От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                            Камаза запали и работи като часовник след ремонта . С новия въздушен филтър практически не пуши от ауспуха бях забравил колко чисто и равномерно работи двигателя . Таман реших да го издрифтя на бавните в снега като в доброто старо време и свърши нафтата Ама не му се е разминало де днес ще му налея една туба . На бавните камаза прави чудеса http://mnogozle.com/video14884_kamaz...ki-kamion.html Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4655.JPG
Прегледи:1
Размер:500.4 КБ
ID:5775581
                            Последно редактирано от sek.1; 12-12-17, 06:05.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #44
                              От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                              А регистрация няма ли?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Камаз влиза вода в един цилиндър .

                                То тия "бавни", не са като ония бавни, които се разбират при джиповете.
                                Та се тая дали на тях или не...
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X