Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

    Всичко си трае, кажете как е било за тея къде не можахме да дойдеме
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #32
      От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

      Само с виждане става Пламка - кал ,кал и за десерт пак кал, ама от оная като Габровската.. Странични наклони, корени, тиня, мъхести камъни, лъзгави дървенца, дъжд и ... кал. След третия преминал по трасето и нови гуми не помагаха. На 2 километра преди финала ,на страничен наклон ми се хлъзна мотора от пътеката и едно дърво влезе между предната гума и двигателя, а туфа дряновици ли не знам какво, но беше жилаво се мушна между задната гума и калника и мотора остана като на закачалка. Виках неволята, но тя не дойде.. ,извадих едно ножче и почна дялкане едно по едно сигурно 15-20минути . Молех се Пачангата да ме стига вече и да извадим мотора ... но той пък закъсал за бензин - забравил да зареди на контролата Как няма да зареди - аз долях за 30км 6 литра.

      Като цяло добро място за каране и терени с много потенциал. Точни тракове, имаше и маркировка ,добре подбрани редуващи се екстрими - вложено е много старание и организация. Надявам се догодина да е и кръг от шампионата. Благодаря!
      Силата е нищо без контрол.

      Коментар


      • #33
        От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

        УниКАЛНО състезание. Много различно като терен от познантото. Времето направи пътеките доста трудни. Имаше много стръмни спускания и качвания, също и пътеки със страничен наклон. Малко невнимание ти взимаше от времето за да се извадиш. Трака беше точен, маркировката също беше много добре сложена. Имаше и атмосфера на състезание. Тук подбора на гуми се оказа от изключително голямо значение.
        На мен много ми хареса и все още немога да разбера защо се прекрати състезанието в 14 и нещо! Можеше да се предложи прибиране на онези които не искаха да карат повече, но пък за всички.!!! Здраве да е. Покарах и се забавлявах.
        Поздрави, ще доидем пак ако ни поканите.

        Коментар


        • #34
          От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

          Страхотно готино състезание.Според мен дъжда и калта на помрачи настроението на състезателите.Крах си със голям кеф въпреки, че бях мокър като кокошка..Студ не съм усетил понеже си бях постоянно зает да си мисля за уиски,голи жени, Ренди и такива работи.
          Момчетата се бяха постарали, и е задължително да им отдадем необходимото уважение за труда.Моста и той отиде в Дунава.
          Браво пичове,големи сте,продължавайте в същия дух,ние сме с вас.Никой не може да се бори със природата,но вие го направихте.
          Ще дойдем отново догодина ако направите състезание.Пачароз,ако съм жив тогаз ща убия.
          Аз лично ще дойда много скоро пак де, защото ми е на един такъв от дома.
          Поклон за всичко.

          П.п И Стоян Гатев, да се оправя по скоро,че гадно с тея патерици !

          П.П. 2 Извинете за закъснението ама нямаше време да изтрезнея, че да напиша мнението си ! Оф то станало време пак за почване.

          Коментар


          • #35
            От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

            къде могат да се видят няка
            кви снимки

            Коментар


            • #36
              От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

              Състезанието като цяло не беше зле, но!!!
              Аз карах в клас Стандарт мотори. Завърших цялото състезание, подчертавам, цялото и съм на 8-мо място. До тук добре ето го но-то. Върнах се след, като финиширах за да извадя един приятел от едно дере, беше паднал и стоял там 1 час. Тръгнах си след, като го извадихме и гледам в класирането той 5-ти аз 8-ми!!!!
              Предполагам, че състезанията извън шампионата са с плаващи правила. Аз карах ендуро целия трак помагах на много хора на мен ми помагаха ударих се лошо в края на състезанието, НО завърших.
              Ако някой реши да променя регламента 20-30 минути преди финала е добре да осигури хора, които да ни информират. Спрях на контролата за да ме запишат, не зареждах, там никой не ме информира, че състезанието е приключило и че организаторите променят правилата в последния момент, което беше логично да се случи!! За сега осъзнавам разликата м-у състезанията в шампионата и извън него!

              Коментар


              • #37
                От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                Благодарим на всички дошли въпреки лошото време Доста се старахме за да се получи едно добро състезание дъжда направи траковете доста трудни , дано да ви е харесало
                Решихме да спрем всички от клас Експерт и Сеньор които на бяха дошли на презареждането до 14 и 30 понеже имаше доста каране след това , може би сбъркахме

                Коментар


                • #38
                  От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                  Първоначално публикуван от Zhelyazko_ Преглед на мнение
                  Състезанието като цяло не беше зле, но!!!
                  Аз карах в клас Стандарт мотори. Завърших цялото състезание, подчертавам, цялото и съм на 8-мо място. До тук добре ето го но-то. Върнах се след, като финиширах за да извадя един приятел от едно дере, беше паднал и стоял там 1 час. Тръгнах си след, като го извадихме и гледам в класирането той 5-ти аз 8-ми!!!!
                  Предполагам, че състезанията извън шампионата са с плаващи правила. Аз карах ендуро целия трак помагах на много хора на мен ми помагаха ударих се лошо в края на състезанието, НО завърших.
                  Ако някой реши да променя регламента 20-30 минути преди финала е добре да осигури хора, които да ни информират. Спрях на контролата за да ме запишат, не зареждах, там никой не ме информира, че състезанието е приключило и че организаторите променят правилата в последния момент, което беше логично да се случи!! За сега осъзнавам разликата м-у състезанията в шампионата и извън него!
                  Aз не дочаках края, и не знам дали е говорено по тези въпроси ,предполагам някой може да обясни.
                  То че тракове липсват е ясно, но как се тълкуват липсите.Нали има наказания и т.н.
                  Обяснете моля,така просто за малко спокойствие на човека?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                    Първоначално публикуван от Zhelyazko_ Преглед на мнение
                    Състезанието като цяло не беше зле, но!!!
                    Аз карах в клас Стандарт мотори. Завърших цялото състезание, подчертавам, цялото и съм на 8-мо място. До тук добре ето го но-то. Върнах се след, като финиширах за да извадя един приятел от едно дере, беше паднал и стоял там 1 час. Тръгнах си след, като го извадихме и гледам в класирането той 5-ти аз 8-ми!!!!
                    Предполагам, че състезанията извън шампионата са с плаващи правила. Аз карах ендуро целия трак помагах на много хора на мен ми помагаха ударих се лошо в края на състезанието, НО завърших.
                    Ако някой реши да променя регламента 20-30 минути преди финала е добре да осигури хора, които да ни информират. Спрях на контролата за да ме запишат, не зареждах, там никой не ме информира, че състезанието е приключило и че организаторите променят правилата в последния момент, което беше логично да се случи!! За сега осъзнавам разликата м-у състезанията в шампионата и извън него!
                    За клас Хоби финала за всички е взет от GPS трака - точката е на 79-80 км. - на моста на село Тумбалово. От фианалните времена при мвн са извадени тези времена:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20170529_08_45_41_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:199.5 КБ
ID:5755391
                    Това беше направено тъй като някои от състезателите са спирани от съдии и са продължили до финала по шосето, а други са карали по трак. С цел равнопоставеност на всички бе взето това решение.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                      Понеже последните 4 км от трака , където е паднал вашия приятел , станаха не преодолими заради дъжда и да избегнем падането и на други състезатели , взехме решение да бъдат премахнати.Направихме класирането до място където бяхте отклонени от съдия по асфалта.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                        Пантев, аз лично нямаше да карам до края ако знаех, че състезанието е приключило последния етап от състезанието беше най-труден, независимо че е само няколко км. там заради дъжда имаше свлачища и много хлъзгави участъци. Напрактика завършихме тези, които не паднахме. Не ме грее класиране, но ти знаеш в този дъжд не беше много приятно да не си информиран, че се бъхтеш за нищо. Защо не направихте класирането до първия хил, там лично на мен ми пречеха 10 атв-та да мина. Там май бях към 2-ри,3-ти.
                        Не разбирам тези времена, аз съм 999, а колегата който вадих 911.
                        Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                        За клас Хоби финала за всички е взет от GPS трака - точката е на 79-80 км. - на моста на село Тумбалово. От фианалните времена при мвн са извадени тези времена:
                        [ATTACH=CONFIG]916220[/ATTACH]
                        Това беше направено тъй като някои от състезателите са спирани от съдии и са продължили до финала по шосето, а други са карали по трак. С цел равнопоставеност на всички бе взето това решение.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                          Траковете от Хард Ендуро с.Валевци

                          Коментар


                          • #43
                            От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                            Аз съм 999 колегата е 911. Тези цифри не ги разбирам.
                            Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                            За клас Хоби финала за всички е взет от GPS трака - точката е на 79-80 км. - на моста на село Тумбалово. От фианалните времена при мвн са извадени тези времена:
                            [ATTACH=CONFIG]916220[/ATTACH]
                            Това беше направено тъй като някои от състезателите са спирани от съдии и са продължили до финала по шосето, а други са карали по трак. С цел равнопоставеност на всички бе взето това решение.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                              Резултати от навигацията на Хард Ендуро с.Валевци - добавени са достигнатите километри за тези които са DNF и са предали GPS:

                              Навигация

                              Коментар


                              • #45
                                От: Хард Ендуро с.Валевци 27 май 2017

                                Искам да благодаря на организаторите за това наистина хубаво състезание,въпреки дъжда и калта ,покарахме истински и определено разнообразихме ендурото - организацията беше на ниво.Ще се радваме ,ако това стане - традиционно състезание.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X