Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комисия Офроуд 2017 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Комисия Офроуд 2017 г.

    Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
    Как става избора на комисията,че нещо не разбрах.за да знаем за следващият път.Явно требва още да се учим .Иначе от мен успех и хубави предложения.
    До преди три години се събирахме всички организатори и част от състезателите и се гласуваше. Последно избраните по този начин бяха Ивайло Върбанов, Иван Маринов и Наско Делев. Преди две години тайно, без да знае никой (аз го видях от сайта на федерацията) беше отсвирен Наско Делев и на негово място е сложен Пламен Тенев. Тази година, след оставката на Иво Върбанов УС на БФАС пита клубовете развиващи дисциплината за мотивирани предложения и УС на БФАС избра настоящата комисия.

    Коментар


    • #92
      От: Комисия Офроуд 2017 г.

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      До преди три години се събирахме всички организатори и част от състезателите и се гласуваше. Последно избраните по този начин бяха Ивайло Върбанов, Иван Маринов и Наско Делев. Преди две години тайно, без да знае никой (аз го видях от сайта на федерацията) беше отсвирен Наско Делев и на негово място е сложен Пламен Тенев. Тази година, след оставката на Иво Върбанов УС на БФАС пита клубовете развиващи дисциплината за мотивирани предложения и УС на БФАС избра настоящата комисия.
      Когато разбрах за накърнените ти чувства заради Наско Делев, както и за огромната несправедливост нанесена ти с избирането ми от Ус на БФАС (независимо, че ти знаеше, както, че и президента на нашия клуб също бе запознат), скромно се оттеглих заедно с Върбанов. Важното е чувствата да се уважават.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X