Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комисия Офроуд 2017 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Комисия Офроуд 2017 г.

    А защо Крос Кънтри Ралито не излезе от БФАС ?

    Коментар


    • #32
      От: Комисия Офроуд 2017 г.

      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
      А защо Крос Кънтри Ралито не излезе от БФАС ?
      Защото повечето състезатели карат навън, трябват лицензи и разрешение за стартиране навън...

      Ето една интересна новина от днес...започват да се разплитат нещата постепенно. ..

      Коментар


      • #33
        От: Комисия Офроуд 2017 г.

        Поне ще наградят и тримата в Т1 !

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-12-15 19.59.44.jpg
Прегледи:1
Размер:43.2 КБ
ID:5776013

        Коментар


        • #34
          От: Комисия Офроуд 2017 г.

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Поне ще наградят и тримата в Т1 !
          На стълбите пред мавзолея

          Коментар


          • #35
            От: Комисия Офроуд 2017 г.

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Поне ще наградят и тримата в Т1 !

            [ATTACH=CONFIG]941188[/ATTACH]
            И защо награждават само в Т1 челната тройка а в Т2 и Т3 не?!
            В Т3 на Влади са му объркали името....Владислав Велков трябва да е!
            Последно редактирано от Milen Dechev; 16-12-17, 05:18.
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • #36
              От: Комисия Офроуд 2017 г.

              Милене, те това Т2 го нямат за нищо, нали миналата година карахме с лицензи в този клас, и бяхме само ние. Сега се появиха други състезатели, и явно и те са сами. Не можахме да се съберем, поне три екипажа в този клас и може би от там идват нещата с класирането. Затова, ако е гарга да е рошава! И бай Тодор да не ни казва, че караме в детския клас.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #37
                От: Комисия Офроуд 2017 г.

                Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                Милене, те това Т2 го нямат за нищо, нали миналата година карахме с лицензи в този клас, и бяхме само ние. Сега се появиха други състезатели, и явно и те са сами. Не можахме да се съберем, поне три екипажа в този клас и може би от там идват нещата с класирането. Затова, ако е гарга да е рошава! И бай Тодор да не ни казва, че караме в детския клас.
                Любо,разбирам до някъде,но щом има награждаване на призовата тройка в Т1,защо да няма и в останалите класове?!Нали всички са си платили лицензи и са участвали в състезанията?!По правилник ли се награждават само 1-вите?
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • #38
                  От: Комисия Офроуд 2017 г.

                  Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                  .....Нали всички са си платили лицензи и са участвали в състезанията?!По правилник ли се награждават само 1-вите?
                  Според Наредбата трябва да са сформирали клас поне в 50 % от състезанията, а за клас са необходими поне трима... Във Варна е един, в Русе бахата са двама, в Русе последното е един в Т2...
                  Същото е и за Т3 , във Варна са двама, на Бахата 8, а в последното Русе пак са двама... Така е по наредбата и специалния правилник 2017 !

                  Коментар


                  • #39
                    От: Комисия Офроуд 2017 г.

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Според Наредбата трябва да са сформирали клас поне в 50 % от състезанията, а за клас са необходими поне трима... Във Варна е един, в Русе бахата са двама, в Русе последното е един в Т2...
                    Същото е и за Т3 , във Варна са двама, на Бахата 8, а в последното Русе пак са двама... Така е по наредбата и специалния правилник 2017 !
                    Ясно.Дано тогава догодина има повече състезатели и в другите класове.Нека има конкуренция за да е по-интересни за състезателите,организаторите и публиката разбира се
                    Весели празници от мен и успех на всички през сезон 2018
                    "АСК ЗАГОРА 4х4"
                    0897937797....по всяко време!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Комисия Офроуд 2017 г.

                      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                      Ясно.Дано тогава догодина има повече състезатели и в другите класове.Нека има конкуренция за да е по-интересни за състезателите,организаторите и публиката разбира се
                      Весели празници от мен и успех на всички през сезон 2018
                      Мхм ще има повече ама от онова с трите букви с У по средата.
                      Чета,чета и ми става лошо.Явно когато се съчетае приятното с полезното а именно хобито да ти стане източник на доходи нещата не вървят на добре.
                      Познаваме се всички знам на всички Ви гледните точки знам,че истина за всеки един от вас е по собственото му виждане.За мен тя обаче винаги е била някъде по средата.
                      И без значение това Вие и ние сме сърцето на този спорт.Ние не можем без вас и вие без нас.Но моля ВИИИИИ стегнете се тази година май ударихме дъното.
                      Как като чета тази помия и тази маниполативно написани изказвания на този и онзи да ми се кара.
                      Да вметна само ,че след Русе 2016 моя нисан седи в гаража напълно подотвен за състезание и утре да реша товаря и тръгвам.
                      Даже му е платена и гражданска за 2017 платена гражданска има и платформата и буса той даже има и платено каско като само буса съм го изкаравал за оглед при застрахователя при подновяването на каското нищо друго не е напускало гаража през 2017г И ей така се сещам и за още няколко които така и не се появиха през 2017г
                      Не мога да вдена за чий у.й е тази федерация и тази комисия като в момента Вие управляващите този спорт сте повече от състезателите.
                      Малко работата стана много вожд малко индианец.
                      Състезанията и състезатлеите и регулаторния орган трябва да върят заедно ако някой започне да избързва или да изостава нещата няма да се случат.
                      Аз така и не разбирам като ги платихте тия пари към федерацията и състезателите платиха тия лицензи кой какво получи в крайна сметка.
                      Тая федерация на кой какво даде през 2017?
                      Ти Тодоре за какво им извади македонски лицензи като знаеше ,че не участват за националния шампионат?
                      За какво ти е зор да стават шампиони като даже и не си взимате купите?
                      Да вземете да имате малко така по-логично да действате,че не мога да ви разбера какви схеми въртите.
                      Тодоре/Иване не ме нападайте прители сме аз намам лоши чувства и намерения просто ме е яд ,че няма състезания и състезатели.
                      Защото Вие и още няколко човека сте основните действащи лица в този момент и от Вас зависи този спорт да го има.
                      Тодоре не ме подкаравй ,че не дойдох на бахата в Русе.Да бях ти обещал но в този момент бях на море а на този етап от моя живот дете и море са по-важни от състезание.
                      С основната идея ,че догодина състезание пак ще има идея която се оказва все по не вярна.
                      Гледам отворения клас отпада лека по лека след това ще отпадне и т2 после и т1 и след това ще си монтирам оратно лебедката да мога да си ходя в гората поне то за друго явно няма да ми трябва.
                      Трофито АЛОУУУ къква федрация какви пет лева.
                      Ако видите ,че някъде е добре и някъде нещата се случват набутайте се там ама да се бутате там където виждате,че нещата всяка година деградират не мисля да има някаква логика.
                      Имате си шампионат имате си състезания имате си състезатели и най-важното е,че всички се мъчите това да го има.За какво се бутате да дойде някой който хал хабер си няма идея от това което правите да ви дава акъл как така това не се прави.Па и пари да му дадете за този акъл.
                      Та надявам се разбрахте какво искам да кажа .
                      На състезателите хич не им дреме дали има федерация,комисия и награждаване ако няма състезатели и състезания.
                      За 2018 за сега няма да плащам граждански пък да видим.
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • #41
                        От: Комисия Офроуд 2017 г.

                        +1

                        Коментар


                        • #42
                          От: Комисия Офроуд 2017 г.

                          Гледам някой ми е нписал интересен репутеция коментар логично не знам кой е а и е по-добре да не разбирам кой е.
                          Но понеже е замесил семейството ми ама е чул недочул ще му отговоря тук.
                          Брането на купи в клас отворен е факт и не еднократно на всеослушание съм казвал,че ако трайно се появят още двама участници аз ще се махна от този клас.
                          Не за друго а защото е важно да има входно ниво в този спорт.Не може да скочиш директно в Т1 или по точно можеш но ще е доста демотивиращо дълго време да седиш и нищо да не спечелиш.
                          Което съвсем не беше притеснително за кметския отбор всъщност.Това е всъщност реалната причина поради която аз толкова драпам за клас отворен.
                          Както е видим и факта,че имам доста купи в овърал класиране което означава,че съм спечелил и Т1 от което ти си мислиш,че явно имам някакъв страх.
                          Истината е,че се стремя да седя колкото може по далече от сплетните и интригите в Т1 комисия федерация нагрждаване итн.
                          Никога печеленето на купа или награда не могло да ме мотивира да карам на състезание на което не ми се кара или непечеленето на купа да ме спре да карам на състезание на което ми се кара.
                          И понеже явно ме познаваш и явно си ми приятел е добре да знаеш.Че всъщност си една дребна завистлива злобна душица.
                          И ,че в моето семейство брането на купи съвсем не е обвързано с брането на онова другото.
                          Демек и сега когато не карам пак си бера от онова по същия начин и купите карането или не карането не са го променили по никакъв начин.
                          Ама ми е чудно откъде ти дойде да ми правиш сметка на брането.
                          Последно редактирано от evgeniml; 17-12-17, 00:43. Причина: премахване на част от текста касаещ интимни отношения с близък роднина на друг участник
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • #43
                            От: Комисия Офроуд 2017 г.

                            И аз, чета, чета...ако някой следи състоянието на рали спорта у нас, ще знае, че бфас е туморно образувание, което заразява(финансово) здрави клетки и така съществува вече десетилетия!
                            Последно редактирано от evos; 17-12-17, 07:00.
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Комисия Офроуд 2017 г.

                              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                              Мхм ще има повече ама от онова с трите букви с У по средата.
                              Чета,чета и ми става лошо.Явно когато се съчетае приятното с полезното а именно хобито да ти стане източник на доходи нещата не вървят на добре.
                              Познаваме се всички знам на всички Ви гледните точки знам,че истина за всеки един от вас е по собственото му виждане.За мен тя обаче винаги е била някъде по средата.
                              И без значение това Вие и ние сме сърцето на този спорт.Ние не можем без вас и вие без нас.Но моля ВИИИИИ стегнете се тази година май ударихме дъното.
                              Как като чета тази помия и тази маниполативно написани изказвания на този и онзи да ми се кара.
                              Да вметна само ,че след Русе 2016 моя нисан седи в гаража напълно подотвен за състезание и утре да реша товаря и тръгвам.
                              Даже му е платена и гражданска за 2017 платена гражданска има и платформата и буса той даже има и платено каско като само буса съм го изкаравал за оглед при застрахователя при подновяването на каското нищо друго не е напускало гаража през 2017г И ей така се сещам и за още няколко които така и не се появиха през 2017г
                              Не мога да вдена за чий у.й е тази федерация и тази комисия като в момента Вие управляващите този спорт сте повече от състезателите.
                              Малко работата стана много вожд малко индианец.
                              Състезанията и състезатлеите и регулаторния орган трябва да върят заедно ако някой започне да избързва или да изостава нещата няма да се случат.
                              Аз така и не разбирам като ги платихте тия пари към федерацията и състезателите платиха тия лицензи кой какво получи в крайна сметка.
                              Тая федерация на кой какво даде през 2017?
                              Ти Тодоре за какво им извади македонски лицензи като знаеше ,че не участват за националния шампионат?
                              За какво ти е зор да стават шампиони като даже и не си взимате купите?
                              Да вземете да имате малко така по-логично да действате,че не мога да ви разбера какви схеми въртите.
                              Тодоре/Иване не ме нападайте прители сме аз намам лоши чувства и намерения просто ме е яд ,че няма състезания и състезатели.
                              Защото Вие и още няколко човека сте основните действащи лица в този момент и от Вас зависи този спорт да го има.
                              Тодоре не ме подкаравй ,че не дойдох на бахата в Русе.Да бях ти обещал но в този момент бях на море а на този етап от моя живот дете и море са по-важни от състезание.
                              С основната идея ,че догодина състезание пак ще има идея която се оказва все по не вярна.
                              Гледам отворения клас отпада лека по лека след това ще отпадне и т2 после и т1 и след това ще си монтирам оратно лебедката да мога да си ходя в гората поне то за друго явно няма да ми трябва.
                              Трофито АЛОУУУ къква федрация какви пет лева.
                              Ако видите ,че някъде е добре и някъде нещата се случват набутайте се там ама да се бутате там където виждате,че нещата всяка година деградират не мисля да има някаква логика.
                              Имате си шампионат имате си състезания имате си състезатели и най-важното е,че всички се мъчите това да го има.За какво се бутате да дойде някой който хал хабер си няма идея от това което правите да ви дава акъл как така това не се прави.Па и пари да му дадете за този акъл.
                              Та надявам се разбрахте какво искам да кажа .
                              На състезателите хич не им дреме дали има федерация,комисия и награждаване ако няма състезатели и състезания.
                              За 2018 за сега няма да плащам граждански пък да видим.
                              Истина много истина,някой много ще ги заболи.
                              ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                              0879 86 85 87
                              ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Комисия Офроуд 2017 г.

                                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                                .....
                                Не мога да вдена за чий у.й е тази федерация и тази комисия като в момента Вие управляващите този спорт сте повече от състезателите.
                                Малко работата стана много вожд малко индианец.
                                Състезанията и състезатлеите и регулаторния орган трябва да върят заедно ако някой започне да избързва или да изостава нещата няма да се случат.
                                Аз така и не разбирам като ги платихте тия пари към федерацията и състезателите платиха тия лицензи кой какво получи в крайна сметка.
                                Тая федерация на кой какво даде през 2017?
                                Ти Тодоре за какво им извади македонски лицензи като знаеше ,че не участват за националния шампионат?
                                За какво ти е зор да стават шампиони като даже и не си взимате купите?
                                Да вземете да имате малко така по-логично да действате,че не мога да ви разбера какви схеми въртите.
                                Тодоре/Иване не ме нападайте прители сме аз намам лоши чувства и намерения просто ме е яд ,че няма състезания и състезатели.
                                Лицензирах 12 състезателя в Македонската федерация и отделно имам 2 с годишни лицензи и 8 с временни в БФАС.
                                Първата причина е, че Комисия Офроуд няма, Иван Маринив прави каквото си иска и не му пука от нищо, изгониха тайно Наско Делев (даже и не знаеше) и така правят всичко заедно с Ковачев, което им изнася и им е изгодно и въобще не ги интересува какво става в БГ спорта. Втората причина, по-маловажната е и цената на удоволствието лиценз в БФАС - 450 лева за ФИА лиценза, а Македония са почти без пари и ни имат уважението !
                                За да разбереш, че Иван Маринов, А.Ковачев и Вл. Илиев правят всичко субективно ще ти дам пресен пример от вчера !
                                Иван Маринов специално занимава УС на БФАС и намери текст в Кодекса, за да не наградят екипажа на Хюндето - щото е на Христов и са с македонски лицензи ! На награждаването водещия обяви второто място в рали на Пламен Стайков и Давид Давидоне, цитирам го "...които въпреки, че са с грузински лицензи, са рожби на родния спорт и нашата федерация" ! В същото време награждават Владислав Велков и Илиян Георгиев, които са също с македонски лицензи... Това е ситуацията в момента в БФАС, по-ясно няма как да го покажа !

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sp.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5776128

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BFAS.jpg
Прегледи:1
Размер:217.7 КБ
ID:5776125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X