От: БАЛКАНСКА ОФРОУД КУПА 2017 !
Гледа се отбор, както и в нашия шампионат. 2 от 3 трябва да са изпълнени.
Гледа се отбор, както и в нашия шампионат. 2 от 3 трябва да са изпълнени.
BALKAN CUP FINAL RANKING – CLASS PROTO | |||||||||||||||||
Ranking | Pilot | Team | Car | Country | Points Kardzhali | Points Wild Beasts Trophy – Zverino | Points Zagora Trophy | Total | |||||||||
1 | Tsekmezoglou Roulis / Dimitris Tsolakis / Pamporis Kirgiakos | Hardcore 4x4, Greece | Handmade Tsekmesolo | GR | 25 | 25 | 25 | 75 | |||||||||
2 | Lianidis Vasileos/ Petros Bazakas / Dimitar Dimitrov | LIANIDIS-BAZAKAS | BUGGY CUSTOM | GR | 13 | 13 | 15 | 41 | |||||||||
3 | Luben Dinev / Milen Dechev | ZAGORA 4X4 | TOYOTA PROTO | BG | 18 | 10 | 28 | ||||||||||
4 | Kristin Zaimov / Kostantin Gergiovski | GAZ Racing Team, Smilyan | GAZ 69 | BG | 18 | 18 | |||||||||||
5 | Svetoslav Kamishev / Angel Markov | 4x4 Extreme Sandanski | Land Rover Deffender | BG | 18 | 18 | |||||||||||
6 | G. Papadopulus/ K. Papadopulus | SOLOPAP | JEEP PROTO | GR | 15 | 15 | |||||||||||
7 | Costin Fantana / Victor Bacivca | Dojo Motorsport Team, Romania | Samurai Proto | RO | 15 | 15 | |||||||||||
8 | Stoyan Frantzov / Kamen Kamenov | Zverino 4x4 Extreme | Suzuki Zmota | BG | 13 | 13 | |||||||||||
9 | Marios Laskos / Tasos Malousis | GREEK OFFROAD MAFIA | JIMNY NIGHTMARE | GR | 11 | 11 | |||||||||||
10 | Nikolay Asov / Simeon Velinov | 4x4 Extreme Lozen | UAZ Hunter | BG | 11 | 11 | |||||||||||
11 | Tsialas Andreas / Nikolaos Makarios | KONITSA 4X4 | SUZUKI SJ413 | GR | 10 | 10 |
BALKAN CUP FINAL RANKING – CLASS MODIFIED | |||||||||||||||||
Ranking | Pilot | Team | Car | Country | Points Kardzhali | Points Wild Beasts Trophy – Zverino | Points Zagora Trophy | Total | |||||||||
1 | YANKO TENCHEV / RADOSLAV DIMITROV / Zlatin Latev | HASKOVO TEAM | NISSAN TERANO | BG | 25 | 18 | 43 | ||||||||||
2 | Yordan Staikov / Hristo Georgiev | Smolyan | TOYOTA | BG | 25 | 25 | |||||||||||
3 | Kalin Mitrov / Vladimir Velkov | Svoge 4х4 | Jeep Cherokee | BG | 25 | 25 | |||||||||||
4 | Hristian Georgiev / Marian Petkov | Pleven | Jeep Wrangler | BG | 18 | 18 | |||||||||||
5 | JELIASKO GACHEV / BETO ISMAIL | VARNA | VITARA | BG | 18 | 18 | |||||||||||
6 | Panco Cuparkovski / Vlatko Miloseski | Offroad Prilep Macedonia | Nisan Zmota | MK | 15 | 15 | |||||||||||
7 | Drago Yanev / Milen Bozukov | Car Drago, Varna | Mercedes G | BG | 15 | 15 | |||||||||||
8 | MEHMET BECCE / HÜSEYİN AFŞAR | 4xFourART | SUZUKI JIMNY | TR | 15 | 15 | |||||||||||
8 | Georgi Baltadjiev / Georgi Kalashev | Smolyan / Plovdiv | Suzuki Samurai | BG | 13 | 13 | |||||||||||
10 | Stoyan Stoyanov / Milen Zlatev | PowerWinch Team Bulgaria, Yambol | Suzuki Samurai | BG | 13 | 13 | |||||||||||
11 | ALI KARTAL / SERDAR ULUDAĞ | SUZUKI JIMNY | TR | 13 | 13 | ||||||||||||
12 | Nikola Kuzmanov / N. Bojanov | Offroad Club 4x4 Pavlikeni | Suzuki Jimny – Small Vamp | BG | 11 | 11 | |||||||||||
13 | TOLGA YILMAZ / EJDER ERİŞTİ | GEZE-GEN | JEEP CHEROKEE | TR | 11 | 11 | |||||||||||
14 | Genadi Georgiev / Dobromir Teodosiev | Pleven | GAZ 69 | BG | 10 | 10 | |||||||||||
15 | JIVKO JEKOV / VLADISLAV GOSPODINOV | HASKOVO TEAM | MITSUBISHI PAJERO | BG | 10 | 10 | |||||||||||
16 | Stefan Stoianovski / Krum Aleksiev | RT Service Team, Sofia | Suzuki Samurai | BG | 9 | 9 | |||||||||||
17 | VANIO IVANOV / LYUBO DIMITROV | CHERY TEAM | NISSAN PATROL PROTO | BG | 9 | 9 | |||||||||||
18 | TARIK GÖKBAY / SERKAN KARA | POWER TEAM | LAND ROVER | TR | 8 | 8 | |||||||||||
19 | KAAN SAYIN / OKAN SAYIN | SUPERZUKI TEAM | SUZUKI JIMNY | TR | 7 | 7 | |||||||||||
20 | AYVAZ BURAK / AYVAZ BURAK | KOBROFF | TOYOTA FJ | TR | 6 | 6 | |||||||||||
21 | BURAC AHMET CEPNI / VEDAT BOZAN | KOBROFF | TOYOTA HI LUX | TR | 5 | 5 | |||||||||||
22 | ERKAN KAYNAK | DOSD | JEEP CJ | TR | 4 | 4 |
BALKAN CUP FINAL RANKING – CLASS STANDARD | |||||||||||||||||
Ranking | Pilot | Team | Car | Country | Points Kardzhali | Points Wild Beasts Trophy – Zverino | Points Zagora Trophy | Total | |||||||||
1 | VALENTIN PENEV / ANGEL KOSTADINOV | KINEX RACING | NISSAN PATROL | BG | 11 | 25 | 18 | 54 | |||||||||
2 | Stanislav Bonev / Stanislav Mikov | Gara Elin Pelin | Nissan Patrol | BG | 13 | 25 | 38 | ||||||||||
3 | SLAVI CHAVDAROV / HRISTO GEORGIEV | KINEX RACING | SHEVROLET GEOTRACK | BG | 18 | 7 | 13 | 38 | |||||||||
4 | GEORGI MICHEV / MINKO VACHKOV | MICHEV TRANS | NISSAN PATROL | BG | 25 | 25 | |||||||||||
5 | KRUM TRENDAFILOV / ANGEL HAZUROV | KARETO BG OFFROAD | NISSAN TERANO | BG | 5 | 8 | 9 | 22 | |||||||||
6 | Vladimir Radenkov / Dimitar Paunov | Offorad Club Novi Iskar 4x4 Extreme | Nissan Patrol – Big Foot | BG | 18 | 18 | |||||||||||
7 | Famisis Christos / Garatidis Evangelos | LESXI 4x4 XANTHIS, Greece | Jeep Wrangler | GR | 10 | 6 | 16 | ||||||||||
8 | MARIN KISIOV / MARIA IVANOVA | Plovdiv | Kia | BG | 15 | 15 | |||||||||||
9 | Plamen Isaev / Simeon Petrov | ASC Bolyari 4x4, Gorna Oriahovitsa | Suzuki Vitara | BG | 15 | 15 | |||||||||||
10 | AYHAN AHMET / ALEX ALEXANDROV | HASKOVO TEAM | SUZUKI VITARA | BG | 15 | 15 | |||||||||||
11 | Rumen Andreev / Yavor Borisov | Gara Elin Pelin, Strawberries Team | Nissan Patrol | BG | 9 | 5 | 14 | ||||||||||
12 | HARALAN PAUNOV / IVAN KOLAROV | HASKOVO TEAM | TOYOTA LAND CRUISER | BG | 13 | 13 | |||||||||||
13 | Stanislav Gaidavor / Atanas Marinski | Smolyan | MERCEDES G | BG | 11 | 11 | |||||||||||
14 | Stefan Hristov / Teodor Iliev | Gara Elin Pelin | Nissan Patrol | BG | 11 | 11 | |||||||||||
15 | Todor Enev / Pavel Stoyanov | Stara Zagora | Opel Frontera | BG | 10 | 10 | |||||||||||
16 | ILIYA TOSHEV / NIKOLAY IVANOV | Stamboliiski offroad team | NISSAN TERANO | BG | 8 | 1 | 1 | 10 | |||||||||
17 | YORDAN STAYKOV / HRISTO GEORGIEV | BRAM BRAM TOYOTA TEAM | TOYOTA LAND CRUISER | BG | 10 | 10 | |||||||||||
18 | BLAGOVEST GAMALOV / ALEX TRENDAFILOV | GALERY OFFROAD | SUZUKI VITARA | BG | 9 | 9 | |||||||||||
19 | Krasen Kolev / Martin Binev | Apel 4x4 Extreme, Radnevo | Jeep Cherokee | BG | 8 | 8 | |||||||||||
20 | Jivko Jekov / Apostol Apostolov | HASKOVO TEAM | NISSAN TERANO | BG | 7 | 7 | |||||||||||
21 | KRASIMIR DANAILOV / IVAN VALERIEV | ZVERINO 4X4 EXTREEM | MITSUBISHI PAJERO | BG | 7 | 7 | |||||||||||
22 | Kamen Kamenov / Ivaylo Damyanov | ASC Zverino 4x4 Extreme | Suzuki Vitara | BG | 6 | 6 | |||||||||||
23 | OZKAN MEHMED / HALIL ALIOSMAN | DJEBEL TEAM | SUZUKI SAMURAI | BG | 6 | 6 | |||||||||||
24 | Dian Danailov / Nikolay Evtimov | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | Suzuki Vitara | BG | 5 | 5 | |||||||||||
25 | Stefan Stefanov / Teodora Stefanova | MobilGaz, Stara Zagova | Vromos 250 | BG | 4 | 4 | |||||||||||
26 | Hristo Ulaybev / Jordan Nemtsov | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | Suzuki Jimny | BG | 4 | 4 | |||||||||||
27 | KIRIL KIROV / SEVDA TUHCHIEVA | ZAGORA 4X4 | SUZUKI JIMNY | BG | 4 | 4 | |||||||||||
28 | Papaxaralampous Abraham / Barmpas Dimitrios | Komotini Greece | Hard Core | GR | 3 | 3 | |||||||||||
29 | Kiril Zaharinov / Vladimir Hristov | Auto Service Friends, Sofia | Nissan Patrol | BG | 3 | 3 | |||||||||||
30 | IVAN POPOV / IVAN POPOV | SAMOKOV 4X4 | SUZUKI VITARA | BG | 3 | 3 | |||||||||||
31 | Minko Vachkov / Nikolay Dobrev | 4x4 | Nissan Patrol | BG | 2 | 2 | |||||||||||
32 | Cvetan Donov / Tsvetelin Trendafilov | Byala Slatina | Nissan Patrol | BG | 2 | 2 | |||||||||||
33 | EVANGELOS GAKATIDIS / KOSTAS MANISOGLOU | SUZUKI SAMURAI | GR | 2 | 2 | ||||||||||||
34 | Mike Nikolakis / Atanas Toshev | Off road Prilep | Nissan Patrol | MK | 1 | 1 | |||||||||||
35 | Krasimir Grigirov / Ivan Valeriev | ASC Zverino 4x4 Extreme | Suzuki Samurai | BG | 1 | 1 | |||||||||||
36 | Ivaylo Anev / Kiril Anev | Djijo Auto, Gara Elin Pelin | Daihatsu Rocky | BG | 1 | 1 | |||||||||||
37 | Velislav Poliiski / Kiril Tsvetnov | Vidin | Toyota 4 Runner | BG | 1 | 1 | |||||||||||
38 | Yanko Kuzmov / Vasil Giurov | Extreme 4x4 Sandanski | Suzuki Vitara | BG | 1 | 1 | |||||||||||
39 | ATANAS PASLIEV / VESEL ARABADJIEV | MUD BOYS | LADA NIVA | BG | 1 | 1 | |||||||||||
40 | YAVOR INDZOV / VALIO TODOROV | SONIC TEAM | MITSUBISHI PAJERO | BG | 1 | 1 | |||||||||||
41 | ROSEN DECHEV / DIDI DIMITROVA | ZAGORA 4X4 | SUZUKI VITARA | BG | 1 | 1 | |||||||||||
42 | SVETLIN ILIEV / GEORGI DONEV | ASSET SILISTRA | SUZUKI JIMNY | BG | 1 | 1 | |||||||||||
43 | ERGIN BEKIR / ERVIN RAMADAN | KINEX RACING | MERCEDES G300 | BG | 1 | 1 | |||||||||||
44 | EMIL MARKOV / MILITSA VELEVA | ZAGORA 4X4 | SUZUKI JIMNY | BG | 1 | 1 | |||||||||||
45 | OLGA PILINGOU / EVANGELOS KARADIMOS | SUZUKI JIMNY | GR | 1 | 1 | ||||||||||||
46 | LAZAR ANDONOV / ALEXEY LEVCHENKO | KINEX RACING | CHEVROLET BLAZER | BG | 1 | 1 | |||||||||||
47 | STOYAN ATANASOV / APOSTOL APOSTOLOV | HASKOVO TEAM | NISSAN PATROL | BG | 1 | 1 |
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар