Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за семеринг !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за семеринг !

    Здравейте колеги ! От преди няколко дни ми прокапа семеринга на раздатката. Смених два , които ми дадоха в магазините но не са оригинални - т. е. нямат посока за движение. Този , който свалих е марка NOK и видимо е с опраделена посока на въртене. Бихте ли ми препоръчали каква марка да търся и евентуално някакъв номер на продукта за да търся аналози . Или пък адрес на магазин в Пловдив , защото явно тези които съм сложил не стават а пък явно " Козата си сака пръч ".

  • #2
    От: Помощ за семеринг !

    Защо не пробваш тук: https://www.google.com/maps/@42.1560...2!8i6656?hl=bg Имай предвид, че семеринги има десетки видове.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за семеринг !

      Ако не, звънни или пиши на колегата Люцкан ( patrol fen).
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за семеринг !

        Благодаря за отговорите колеги ! Въпросче към chrichri на тази улица има магазин за авточасти или за семеринги ?

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за семеринг !

          Търси в магазина на Хубата.Преди магазина беше на бул. Н.Вапцаров в дясно под блока, веднага след светофара на Коматевско шосе.Сега гледам ,че дават нов адрес:ул.София 25.Това е някъде около МБАЛ Каспела.

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за семеринг !

            Семеринг от Хубата за автомобилно приложение е обречен на протичане до 6 месеца...
            Фиат Купе
            Опел Фронтера В
            Мицубиши Паджеро Пинин

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за семеринг !

              Първоначално публикуван от ridedok Преглед на мнение
              Здравейте колеги ! От преди няколко дни ми прокапа семеринга на раздатката. Смених два , които ми дадоха в магазините но не са оригинални - т. е. нямат посока за движение. Този , който свалих е марка NOK и видимо е с опраделена посока на въртене. Бихте ли ми препоръчали каква марка да търся и евентуално някакъв номер на продукта за да търся аналози . Или пък адрес на магазин в Пловдив , защото явно тези които съм сложил не стават а пък явно " Козата си сака пръч ".
              Имам една излишна но не знам дали е същата ако някой знае да каже?

              Аз поръчвах на Люцкан за моята ТЛК 95 части за раздадката и бях решил да сменям и двете семеринги но тази на предния кардан забравих да я сменя а и не течеше и ми хартиса една нова оригинална НОХ мисля че , беше.
              Не ми е нужна ако ти върши работа мога да ти я пратя.
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за семеринг !

                Не тече от семеринга!!!
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203001
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за семеринг !

                  И аз бих казал ,че не е от семеринга.Аз си купих по 4 лв и двата семеринга и нямам проблеми до сега. Може да тече от заварката отзад след шлиците...Има го в горната тема от колегата описано!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за семеринг !

                    Вече е потвърдено на 100%,и аз имах същият пролем и се оказа тапата на кардана!!!Има тема по въпроса http://www.offroad-bulgaria.com/show...45#post3277145

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за семеринг !

                      Росене, имам читава раздатка.Ако вече не те интересува,пусната е на свободна продажба.Успех , колеги!
                      Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за семеринг !

                        Докторе, Ферозата я продадох на приятел, който я докара до... майка плаче и му трябва раздатка. Така, че ... колко искаш за твойта?
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X