Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до Дидим Турция с кола.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътуване до Дидим Турция с кола.

    Здравейте, колеги предстои ми пътуване до Дидим Турция с кола и ако мога да, Ви задам няколко въпроса.
    1. Колата ми е със затъмнено задно стъкло и затъмнени задни стъкла на вратите. Това ще ми създаде ли неприятности.
    2. Ще пътувам през Одрин, Чанакале, Измир до Дидим. Та въпроса ми е къде трябва да си купя стикер за кол такса на магистралите, от къде се вземат тези стикери защото смятам да влеза в Турция около 20.00 часа. и незная дали работят денонощно. Ако някой е ходил до там скоро да ми каже как са пътищата.
    Благодаря предварително за информацията.

  • #2
    От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

    ..
    2. на входовете на магистралата има кабинки,плащаш и влизаш
    Use since:
    OpenBSD 3.x
    FreeBSD 4.x
    Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

    Коментар


    • #3
      От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

      Можe да си купиш чак в Кешан в някоя поща HGS. Ако не работи пощата/ най вероятно/ на входа на Измир можеш да си купиш има гишета.А до Измир нещо май няма магистрала.Относно стъклата пътувам с кола със затъмнени стъкла задни странични и задно на багажника не съм имал ядове.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #4
        От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

        Колеги много благодаря за отговорите.

        Коментар


        • #5
          От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

          В периода 19,30 -20,30 ч. не влизай/излизай.Тогава правят смените на кпп-то и чакаш.
          Use since:
          OpenBSD 3.x
          FreeBSD 4.x
          Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

          Коментар


          • #6
            От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

            Стикер за тол таксите може да си вземеш веднага след границата на Shell има офис на HGS. Кабинки на магистралата няма отдавна,само с камери се контролира.

            Коментар


            • #7
              От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

              Не ти трябва винетка ако не караш по магистрали.

              Коментар


              • #8
                От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                По този маршрут който ще пътуваш не ти трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                  Първоначално публикуван от maniaaka Преглед на мнение
                  По този маршрут който ще пътуваш не ти трябва.
                  След Измир имам около 100 километра по магистрала, там е единствената по която ще се движа. Не искам да имам проблеми с турските полицаи, а и след това на границата за това искам да бъда изряден.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                    Здравейте,
                    видях темата и аз искам да попитам,дали някой е наясно за закон в Турция,при който не можеш да караш чужда кола,дори и собственика на колата да е там.Пътували там ми го казаха,но не съм много сигурна,че е вярно.Благодаря.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                      Няма такова нещо.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                        Можеш да караш чужда кола с пълномощно, преведено и с апостил , а относно винетката след границата търси по бензиностанцийте или в Измир в началото на магистралата продават, но е на отсрещната страна, и си е бая заобикаляне /има ограда/ и рисково пресичане .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                          Може да караш чужда кола и без пълномощно, но не може да минаваш през границата (да влизаш или излизаш от Турция) без пълномощно. Има голяма разлика.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                            Първоначално публикуван от martiob Преглед на мнение
                            Може да караш чужда кола и без пълномощно, но не може да минаваш през границата (да влизаш или излизаш от Турция) без пълномощно. Има голяма разлика.
                            Да, не може да пресичаш границата и береш големи ядове...
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пътуване до Дидим Турция с кола.

                              И кви точно са големите ядове? Предполагам щом говориш така са те спирали и си ги "набрал" лично ти? Я сподели, че ми е интересно какво се е случило след като са те спряли?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X