Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Здравей Василе и от мен, май гората не те е приела радушно!Трябва по-често да я посещаваш ,може би трябва да наминеш по наше село!

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
      Вчера тръгнах да се разхождам в гората. И закъсах. Няма такава излагация. Сам, без телефон, станция или каквото и да било. Уж само за пет минути да се шмугна в едно черно пътче. Е, шмугнах се. По най-балъшкия начин. Влязох по "пътчето", ама се оказа, че не е съвсем пътче, а обикновена стесняваща се пътека със страничен наклон. Тръгнах назад и колата се подхлъзна и хоп, между едни дървета и храсти. И нали си имам голяма вяра, си викам, че ще се измъкна със собствени сили. Напред-назад и така се заклещих, че се наложи да излизам през дясната врата. Гледам, чешам се, пак гледам, пак се чешам и викам си, че ще ползвам лебедката. И шах, до сега не ми се беше налагало да я разпъвам. Цирк голям. Викам си, ще звъня на някой. Да, ама телефоните ми в къщи и завиках. Неволята. И тя дойде. Като просветление. След десетки маневри бях свободен. С леки щети, ама човек се учи дорде е жив. Няма да казвам, че таванният ми багажник вече не е таванен. И третият стоп вече не е там, дето беше до скоро. Абе....друг път слизам и гледам, ама сега само гледах.
      Немай вера на нищо видя ли как се заглавих у гюбрето у дворавинаги разходки с едно наум ше се свлечешу некое дере и те ти проблемАпа Джуги седи за бензинова помпа ако е у ред нема страшно
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        След първото ми засядане в тръните при подобна ситуация си купих мачете , секира и въже 30 метра освен това на лебедката и си направих котва . Ето тези неща никога не ги вадя от джипа И винаги им се радвам гогато ми потрябват. Снимките на дървото което съм яхнал са направени по средата на газопровода под връх Мургаш от местото на което е паднало дървото връщане на зад няма а ме мързеше да го разчиствам от пътя и рших че можеби ще мина върху него ама .
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от cveti; 04-03-09, 22:17.

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Васко защо счупи стъклото на хубавата"Витара"

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Първоначално публикуван от katarina Преглед на мнение
            Васко защо счупи стъклото на хубавата"Витара"
            Борбата с дърветата беше безмилостно жестока, но Витарата, макар и с малко рани се справи. Не е болка за умиране, пак ще стане хубава.

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Васко вече си напълно готов за ХАРД.Можеш съвсем спокойно да си я караш с нас.Хич да не ти пука ние да сме здрави.Ще те чакам на 4ти.
              sigpic

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Добавен и е един надпис, който повишава проходимоста.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                  Добавен и е един надпис, който повишава проходимоста.
                  Васко ти от мене ли преписа Моят затва върви щот съм го нашарил целия.
                  sigpic

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                    Добавен и е един надпис, който повишава проходимоста.
                    Тц, не съм доволен...защо го няма Ника ти под адреса на форума
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Тц, не съм доволен...защо го няма Ника ти под адреса на форума
                      Имасихас ти да си доволен от нещо...

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Питаш ли ме колко пъти сам си си затъвам,че и лебедка нямах веднъж,на -10 до кръста в тиняка, по долни гащи се събух,уж да не се цапамизмръзнаха ми табаните,за зла учест и телефона си бях забравил,че бегом 10 км докато намеря спирка за автобус,(помага срещу хипотермията много да знаеш),па и намирисвах от тинята че ме оглеждаха подозрително хората след като дочаках (3 часа)автобус ,никой не ме зимаше на стоп,сигурно страшно съм изглеждал щом и в къщи се уплашиха кат ме съзряха,ама и бях като излезнал от филм на ужасите,така че при спонтанни идеи за тестове първо се барам за телефона,стана ми условен рефлекс,ма то тва да е само.....
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Питаш ли ме колко пъти сам си си затъвам,че и лебедка нямах веднъж,на -10 до кръста в тиняка, по долни гащи се събух,уж да не се цапамизмръзнаха ми табаните,за зла учест и телефона си бях забравил,че бегом 10 км докато намеря спирка за автобус,(помага срещу хипотермията много да знаеш),па и намирисвах от тинята че ме оглеждаха подозрително хората след като дочаках (3 часа)автобус ,никой не ме зимаше на стоп,сигурно страшно съм изглеждал щом и в къщи се уплашиха кат ме съзряха,ама и бях като излезнал от филм на ужасите,така че при спонтанни идеи за тестове първо се барам за телефона,стана ми условен рефлекс,ма то тва да е само.....
                          Що бе, аз бих те взел !!!
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X