Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-добрия анти-радар!

    Много от времето си прекарвам в колата пътувйки. Не съм изобщо запознат със системата анти-радар. Но в последно време нещата загрубяха с пътните полицай. Интерсува ме какво е най-доброто което се предлага на пазара като анти-радар? Знам само че в съседна Сърбия радарите са им лазарни и те хващат от 1,5км. при ясно време и 2км. Има ли техника която ги детектва? В България май все още са си старите теники, незнам но са май на радио вълни!!! Знам също че в някои страни правят проблем за монтиран анти-радар, та ако има някакви малки които могат да се вграждат ще бъде удачно.
    Предложете най-доброто!
    Благодаря

  • #2
    До: Най-добрия анти-радар!

    Анти-радар и радар-детектор са 2 различни неща доколкото съм запознат, първото смущава радарите, второто ясно. Детектор имам на Кобра и съм доволен от него, скоро видях, че се продава в една голяма верига магазини с името на подземните железници на много добра цена, по-малко от 200лв., а хваща много честотни ленти. В Сф знам къде продават и руски за 60лв. нови.

    Коментар


    • #3
      До: Най-добрия анти-радар!

      Кобра е правилният. Ползва ли сме какви ли не и се оказа че кобра е най-точен, чуствителен и дава най-малко "фалшиви" тревоги. Няма смисъл от скъпите варианти по 12 или повече банда, 9 бандовия за около 120 лв върши прекрасна работа.

      Коментар


      • #4
        До: Най-добрия анти-радар!

        Само Cobra

        Коментар


        • #5
          До: Най-добрия анти-радар!

          Значи вие ми препоръчвате детектор, не заглушител? И от къде мога да си купя такъв радар на Cobra?
          Все пак да питам хваща ли лазарните радари?

          Коментар


          • #6
            До: Най-добрия анти-радар!

            Колега всички в магазините им викат антирадари , така че спокойно.
            Има гидаже ив Метро. С фактура и гаранция

            Къдете влезеш все ще има. Има и едни по 30-40 лева руски само на един банд. Също вършат работа

            По скъпите са с повече възможности и бандове на засичане. Имат и 360 градусова клетка за градски условия като завиеш след няколко пресечки да не им се нахендриш на мерника.

            Коментар


            • #7
              До: Най-добрия анти-радар!

              Много е разтегливо понятието...В мрежата има описани доста сравнения на радар-детектори трябва само малко английски и ....познания по радиотехника от обща култура. Не се връзвайте само на български съчинения на тема pop mode gun.



              .........От подземните железници за 96 лева....модел 8200 с име на вид змия е предостатъчен.

              Коментар


              • #8
                До: Най-добрия анти-радар!

                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                Значи вие ми препоръчвате детектор, не заглушител? И от къде мога да си купя такъв радар на Cobra?
                Все пак да питам хваща ли лазарните радари?
                Лазерни радари...Лазер или радар?Кое от двете?
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  До: Най-добрия анти-радар!

                  Вчера даже го видях и в Шел на Цариградско шосе, преди детелината за Младостите.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Най-добрия анти-радар!

                    Колегата по горе е казал, взимай си една 8200 и бъди щастлив. Бързо се изплаща от "пропуснати" извънредни разходи. Иначе съвета ми е да спазваш правилата за движение и да не караш с превишена скорост. Аз съм благодарен на радар детектора само в ситуации на откровенни засади, след които обикновенно след обяснение на безмисленоста на засадата се отговаря с вдигане на рамене и простоватото "ами тия знаци не ги слагаме ние"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Най-добрия анти-радар!

                      Скоро ме хванаха на Цариградско шосе.Казвам им че лъжат защото антирадара ми не е индикирал нищо.КАТаджията гордо и с намигване ми показва дистанционно управление,като от лека кола."ЕДИН ИМПУЛС КОЛЕГА",няма да реагираш я.Така че от това както и от лазарен радар спасение почти няма.С лазарен ще констатираш просто че вече са те хванали.

                      Имало един модел който ги хваща и невключени.Достатъчно било да са включени в ток.Тогава обаче следва въпрос.Ще писка ли машинката за щяло и нещяло?Ако е така ти вечно ще се съобразяваш с разрешената скорост,което пък от своя страна можеш да го правиш и без да даваш пари за устройство.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Най-добрия анти-радар!

                        Какво е лазерен радар???
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Най-добрия анти-радар!

                          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                          Какво е лазерен радар???
                          Викат му LIDAR.В Сърбия ченгетата са с такива.Имат и на радиовълни.Аз съм с Кобра 9330 и съм доволен.Скъп е-140 до 180 лева се намира ама се изплаща.Засича и лазерните радари.Поне според книжката към него.За ТР-4(трафик радар 4) на нашите ченгета няма грижи, дори и в режим на единичен импулс("стреляне"-както му викат).
                          Вчера на връщане от Пловдив карах по пътя през Белово и Костенец.В Костенец кукерите бяха на един завой вътре в града точно преди бензиностанцията на Лукойл.Радара им беше в непрекъснат режим и Кобрата ревна още преди завоя на който се бяха скрили.Явно хвана отразени сигнали от околните сгради.След Момин проход на спускането към кръстовището с караулка на НУГ откъдето смятах да се кача на магистралата Кобрата пак ревна.Там пътя върви успоредно на магистралата и видях кукери, които засичаха спускащите се от мотел Ихтиман в .Там хората обикновенно засилват за баира преди тунела.Там пък бяха в режим единичен истрел но Кобрата ги хващаше при всеки истрел.
                          На Ботевградско шосе точно срещу Деу Моторс един ден лепнах едни кукери с радар в импулсен режим и се настаних срещу тях за да сравня Кобрата и един Сейвър-руски.Значи в импулсен режим руското чудо сработваше несигурно.Средно на 2 до 3 изстрела-сравнявано с Кобрата.
                          http://www.radarbusters.com/2005spec...ingarticle.cfm - тук можете да видите инфо за радар детекторите и инфо за RDD(radar detector detectors) устройствата, с които се откриват радарни детектори в автомобилите- како примерно в Гърция където са забранени.
                          http://www.radar-express.com/-тук има инфо за радарните честоти и друга полезна информация.

                          Стремете се да не карата със скорост по-висока от позволената с 10-15 километра тогава хем движението ще е по - безопасно хем кукерите ще са излъгни в щенията си.
                          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Най-добрия анти-радар!

                            Ето и малко инфо за ТР-4
                            Прикачени файлове
                            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Най-добрия анти-радар!

                              Да наистина е хубаво да караш със съобразена скорост но не сте ли съгласни че на някои места има прекалени ограничения?!
                              За 11г. стаж които имам само 2акта. По принцип съм доста съобразителен шофиор но както каза Джамбазов. Тия засади ме съсипаха.
                              Значи май ще бъде Кобра 9330 като на Keltis, изглежда е това което ми трябва.
                              Благодаря на всички които се включиха в темата и ми помогнаха и навярно и на други хора при избора на устройство.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X