Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Най-добрия анти-радар!

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Със сигурност би помогнало , ако сайта работеше .....
    Хм, при мен работи:

    GET /manuals/1500series/1560man.pdf HTTP/1.1
    Host: whistlergroup.com

    HTTP/1.1 200 OK
    Content-Length: 106924
    Content-Type: application/pdf
    Last-Modified: Mon, 07 May 2001 19:36:28 GMT
    Accept-Ranges: bytes
    ETag: "2e9fc322dd7c01:636"
    Server: Microsoft-IIS/6.0
    X-Powered-By: ASP.NET
    Date: Mon, 10 Dec 2007 22:33:39 GMT
    Connection: close

    Коментар


    • #32
      До: Най-добрия анти-радар!

      Влади беше ми показвал преди (на МБ Г420цди) един активен радар (май навсякъде са забранени със закони, ако те хванат), който се настройва на честотата, обработва сигнала и праща обратен сигнал, който заблуждава КАТаджийския, че караш с 1/2 от скоростта... Така и не разбрах много, затова го моля да припомни (стар човек съм и забравям)
      "That is not dead which can eternal lie,
      And with strange aeons even death may die."
      ~H. P. Lovecraft

      Коментар


      • #33
        До: Най-добрия анти-радар!

        Още по темата:
        http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1137493
        Танки грязи не боятся!

        Коментар


        • #34
          До: Най-добрия анти-радар!

          Първоначално публикуван от Stan40_San Преглед на мнение
          Влади беше ми показвал преди (на МБ Г420цди) един активен радар (май навсякъде са забранени със закони, ако те хванат), който се настройва на честотата, обработва сигнала и праща обратен сигнал, който заблуждава КАТаджийския, че караш с 1/2 от скоростта... Така и не разбрах много, затова го моля да припомни (стар човек съм и забравям)
          Принципа е - сканира банда(за нашите ченгета това е Х банд) за да определи честотата на облъчващия радар,увеличава честотата като симулира доплеровско отместване примерно като за скорост 50 км и излъчва по посока на полицейския радар.Естествено излъчвания сигнал от активния антирадар е в пъти по-силен от отразения сигнал и напълно маскира втория.Полицейския радар регистрира заблуждаващата честота и съответно заблуждаващата скорост.
          Това е.
          Загубения министър в рамките на няколко месеца прави второ изявление относно нещо , което е предвидено в закона??
          То че от пиене се изглупява е вярно ама пък толкова.......
          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

          Коментар


          • #35
            До: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
            напълно маскира втория.Полицейския радар регистрира заблуждаващата честота и съответно заблуждаващата скорост.
            В конструктивен тон да внеса допълнения. Селективността по скорост се постига чрез спектрален анализ. По пътя на логиката - или е нужно да се въведе в нелинеен режим приемника с висока мощност и по-ниска честота(да се запуши), или да се добави по-висока честота ...

            Коментар


            • #36
              До: Най-добрия анти-радар!

              В РБ все още не се използват лазерни засичащи системи, т.е. евтините руски смокчета по 50 лв. вършат същото като кобрата за $100. Твърдя го от дългогодишен опит.
              НО! Тук вече са плъзнали коли с радари, които могат да те засекат изотзад. Затова си поръчах от eBay антирадарче, което се монтира на таблото, а към него има 2 датчика, залепващи се на предното и задното стъкла. Засега нямам впечатления от него. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d..._promot_widget

              Коментар


              • #37
                До: Най-добрия анти-радар!

                [ кобра е най измислената марка за радари.
                никоя сериозна фирма за тестване на радари не говори за кобра.
                вижте тоя сайт и ще разберете за топ-радарите в света.

                www.1stradardetector.com

                Коментар


                • #38
                  До: Най-добрия анти-радар!

                  Първоначално публикуван от borislavvs Преглед на мнение
                  [ кобра е най измислената марка за радари.
                  никоя сериозна фирма за тестване на радари не говори за кобра.
                  вижте тоя сайт и ще разберете за топ-радарите в света.

                  www.1stradardetector.com
                  Мдааа - мацката е готина ...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Най-добрия анти-радар!

                    Ако някой даде малко повече инфо за активните радар детекори ще бъда много благодарен.

                    Колкото до стрелянето - там няма начин да се измъкнеш ако те стрелят теб. Докато скочиш на спирачката вече са те засекли. Аз преди време имах от руските - спечели ми 2 акта, понеже му вярвах. Той писва, но в момента, в който писне са ме засекли. Идейно е да си скриете антирадара в плафониерата с лампата. Няколко мои приятели така са ги направили - имат едно малко ключе ако искаш да го изключиш. Така и в Гърция ще можеш да си перкаш
                    Георги Гатев

                    Коментар


                    • #40
                      До: Най-добрия анти-радар!

                      Колеги в останалия свят нещата са решени много просто.Полицай на пътя няма да видиш има само камери към които има даже и знак обозначаваш ,че се засича скоростта и се снима и примерно в Полша са по две камери на село.
                      В България това скоро няма да стане защото ще изчезне хранилката на КАТ , а и системата свой -чужд.Първите снимани на такива камери ще са самите ченгета депутати и така нататък и те няма да могат да се оттърват . Те затова не искат да се внедрява това.
                      Аз от 15 години не използвам анти радар- актовите са ми за друго гледам да спазвам ограниченията ,което е практически невъзможно, защото 90 % от тях са сложени от малограмотни хора неразумно , глупаво даже и са поставени с цел забогатяване на полицаите.
                      В Германия или по точно в "Шенген" снимките се пазят 5 години и не е необходима да си получил честитка .След време ако те спрат за нещо друго ,си плащаш и за предишните нарушения.Всичко си излиза във всяка полицейска кола.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Най-добрия анти-радар!

                        От вчера на Сребърна, на едина от пешаходните пътеки между Черни връх и Каблешков, има постоянен радар с камера и табела, на която с огромни букви и цифри като наближиш, ти изписва " Вашата скорост е ...." и ако е повече от 50, те фотографира отзад и отпред. На тунела на магистралата след Ихтиман има постоянен радар с камера и в двете посоки. Та на много места това става все по широка практика и антирадара в този случай също ги засича. Но ако си сам на Сребърна, антирадара ще писне, когато вече те е ударил импулса от радара на пешаходната и ще е късно за реакция.
                        Последно редактирано от zzlatev; 11-06-08, 10:33.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: Най-добрия анти-радар!

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          От вчера на Сребърна, на едина от пешаходните пътеки между Черни връх и Каблешков, има постоянен радар с камера и табела, на която с огромни букви и цифри като наближиш, ти изписва " Вашата скорост е ...." и ако е повече от 50, те фотографира отзад и отпред. На тунела на магистралата след Ихтиман има постоянен радар с камера и в двете посоки. Та на много места това става все по широка практика и антирадара в този случай също ги засича. Но ако си сам на Сребърна, антирадара ще писне, когато вече те е ударил импулса от радара на пешаходната и ще е късно за реакция.

                          Значи идва време за фолио върху номерата на колата.........
                          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Най-добрия анти-радар!

                            От къде мога да си закупя от така наречените активни радари които заглушават полицеиския, според мен те са най - ефикасните. Имал съм много от радар детекторите но и с най - добрата кобра някои по хитър полицай пак ме е застрелвал. Знам че активните са забранени ама си струва риска а и ще се погрижа да е скрит много добре. Ако някои има инфо от каде мога да си закупя от активните радари както и фолио за номера ще съм му много благодарен.
                            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                            Коментар


                            • #44
                              До: Най-добрия анти-радар!

                              Хубаво де, ще си сложите активни радари и ще ви светнат с лазер или ще попаднете на чифт камери, които мерят за колко време се появявате от едната на другата. Ще си сложите фолио на номера и в първото село докато се влачите в колоната ще ви привикат на страна и ще ви разгонят фамилията... Пък и активния радар, като всяко активно устройство може да бъде засечено, а наказанията са...
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Най-добрия анти-радар!

                                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                                и ще ви светнат с лазер или ще попаднете на чифт камери, които мерят за колко време се появявате от едната на другата.
                                За сега в нашата страна това е теория граничеща с фантастика. Темата според мен е с практична насоченост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X