Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрия анти-радар!

    Аз за това не се и обаждам,че ще ме лепнат пък и те не ме лепят - от как съм с 9500 Ескорт радар детектор една издънка нямам.Последно ме изгледа мръсно,че насочи лазера ма явно не ме засече добре между колите пък аз бях с Чарджьр под наем и спирачките като подарени,на косъм ма минах.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Най-добрия анти-радар!

      Колеги, как мислите, кой детектор е по добър от следните два:
      1. ,,Валънтайн 1"
      2.Ескорт модел ,,Паспорт" 9500IX

      В сравнението включвам още и Беллтроникс STI.
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Най-добрия анти-радар!

        Паспорта,2 имам постоянно вързани към вьзглавниците на колите,как отвориш врата и се включват,бащата и той търкаля един,яка работа и въпреки липсата на заден сензор си ги лови като пъдпъдъци сума и години вече
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Най-добрия анти-радар!

          Привет,

          някой ползва ли новите модели на Кобра-Атом 900 или Рад350/450? Имате ли впечатления как се представят, някакви отзиви? Като цяло и двете са бюджетни решения - единия е 50, а другия 70тина $.
          Танки грязи не боятся!

          Коментар


          • От: Най-добрия анти-радар!

            Благодаря Бенцбосс! Явно ще бъде Ескорт Паспорт, но се чуда за модел, като се колебая между Redline и Pasport 9500 IX
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Най-добрия анти-радар!

              Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
              Привет,

              някой ползва ли новите модели на Кобра-Атом 900 или Рад350/450? Имате ли впечатления как се представят, някакви отзиви? Като цяло и двете са бюджетни решения - единия е 50, а другия 70тина $.
              Не зе занимавЙ с радар детекторите Кобра. Абсолютно безполезни са срещу АТСС / това са стационарните и мобилни камери за контрол на движението /.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Най-добрия анти-радар!

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Благодаря Бенцбосс! Явно ще бъде Ескорт Паспорт, но се чуда за модел, като се колебая между Redline и Pasport 9500 IX
                9500 е по-добрия нищо,че другия излезе след това,не помня вече кой какви характеристики имаше,но 9500 е по-добър и от четеното едно време,а и от моя скромен опит с леките и не толкова леки нарушения с негова помощ.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Най-добрия анти-радар!

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Не зе занимавЙ с радар детекторите Кобра. Абсолютно безполезни са срещу АТСС / това са стационарните и мобилни камери за контрол на движението /.
                  Добре, а срещу тях какво? Детектор с GPS и база данни?
                  Танки грязи не боятся!

                  Коментар


                  • От: Най-добрия анти-радар!

                    Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
                    Добре, а срещу тях какво? Детектор с GPS и база данни?
                    Да! Точно така, задължителен е адар детектор с gps модул. Пак не е пълна гаранция, но дава голямо предимство.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Най-добрия анти-радар!

                      Атом-а на кобра върви с тяхна база данни и е по скоро периферно устройство към GSM. Реално ще видим какво представлява, че вече го поръчах, така че ще се тества и ще кажа.
                      Последно редактирано от KamAZadjiq; 24-07-17, 09:47.
                      Танки грязи не боятся!

                      Коментар


                      • От: Най-добрия анти-радар!

                        В момента има някаква криза на пазара на радар-детектори в България! Ескорт Паспорт и Белтроникс, не могат да се намерят. Никой търговец не се ангажира с доставка....Въобще....гадна работа.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Най-добрия анти-радар!

                          Аз ползвам свободна база данни от speedcambg.eu
                          И я качвам в DVR-а... Пищи си различно според скоростта ти и дистанцията до камера (или 'възможен полицейски пост' - ако си го настроил). Приказва, показва ограничението, какво 'препятствие' да очакваш и т.н...
                          Та и затова съм се отказал от 'радиоприемниците'... Просто промених стила на шофиране и май е по-ефективно така да се шофира..
                          Разбира се - който не шофира - той не греши на пътя... И затова никой не е застрахован срещу глоба, дори и да е накичен като коледна елха с техника...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Най-добрия анти-радар!

                            Здравейте,
                            Някой знае ли на какъв принцип работят мобилните камери в България. По принцип винаги се старая да карам в рамките на ограниченията, но по родните пътища има наистина малоумни ограничения. Напоследък се усещам, че гледам повече за знаци и камери (мобилни) отколкото да следя пътната обстановка.

                            Коментар


                            • От: Най-добрия анти-радар!

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              В момента има някаква криза на пазара на радар-детектори в България! Ескорт Паспорт и Белтроникс, не могат да се намерят. Никой търговец не се ангажира с доставка....Въобще....гадна работа.
                              Да аз си го поръчах от Амазон-доставката до БГ е около 25-30$
                              Танки грязи не боятся!

                              Коментар


                              • От: Най-добрия анти-радар!

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Аз ползвам свободна база данни от speedcambg.eu
                                И я качвам в DVR-а... Пищи си различно според скоростта ти и дистанцията до камера (или 'възможен полицейски пост' - ако си го настроил). Приказва, показва ограничението, какво 'препятствие' да очакваш и т.н...
                                Та и затова съм се отказал от 'радиоприемниците'... Просто промених стила на шофиране и май е по-ефективно така да се шофира..
                                Разбира се - който не шофира - той не греши на пътя... И затова никой не е застрахован срещу глоба, дори и да е накичен като коледна елха с техника...
                                Може ли П подробни указания как да инсталиран приложението
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X