Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрия анти-радар!

    в Гърция и превоза на радар детектор е забранен. При цена на антирадара 5х.лв. май от никъде не излиза сметката... То глобите ми за 30г шофиране са в порядък по ниски..
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Най-добрия анти-радар!

      Още бисери ...

      Знак "Лилянка" в комбинация с табела за населено място и зад табелата - " Здлавей , пак съм аз чичко полицай с камерката ..."
      Пътят е републикански , извън населено място , но кметът много държи да се знае , че се минава покрай Аксаково - " най добрия град за младите хора .... итн и си е бучнал табелата , съответно ако нямаш винетка гориш заради "Лилянката " , ако имаш , пък караш с 60 - заради табелата .

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3000-1.jpg
Прегледи:1
Размер:458.4 КБ
ID:5751692

      Коментар


      • От: Най-добрия анти-радар!

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        ...А колко е самата глоба,че ако е 50 и горница то как да го въртя това нещо си струва парите без да ги гледам даже колко са / нарушител съм, признавам си /?
        Далече сме от вас, За над 50 км/ч. превишение извънградско е само 600 леффа.


        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        в Гърция и превоза на радар детектор е забранен...
        То детектора за да го намерят, трябва да ровят, пък активният антирадар сам се демонстрира. Освен двата бона и книжката мисля свалят и номерата на колата. Тогава сметката съвсем не излиза.
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Най-добрия анти-радар!

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          ..... пък активният антирадар сам се демонстрира.
          То на съвременните автомобили толкова радари 'пищят' и излъчват че едва ли полицаите ще разберат защо не им бачка радара
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            В Гърция глобяват за притежание.Може и в багажника да е ,жапката , все тая-намерят ли го гориш.
            Под 30км/ч не работи.
            До 3км може да засече включване на лазерен радар. Ако след заглушаване на лазерен радар, отчете скорост 0км/ч, автоматично(има и копче за ръчно) преминава в невидим режим. После дори на мен ми е трудно да го включа отново.
            За сега го монтирах на мястото на очилата.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03207.JPG
Прегледи:1
Размер:512.0 КБ
ID:5751925

            Чакам отговор от Stinger колко им струва огледалото.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSI+.jpg
Прегледи:1
Размер:30.8 КБ
ID:5751926

            Коментар


            • От: Най-добрия анти-радар!

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              в Гърция и превоза на радар детектор е забранен. При цена на антирадара 5х.лв. май от никъде не излиза сметката... То глобите ми за 30г шофиране са в порядък по ниски..
              На CRD може и да не му излиза сметката. На SRT му излиза.

              Коментар


              • От: Най-добрия анти-радар!

                Е, то глобите са за шофьора, а не на автомобила. И зависят отново само от шофьора...
                Неслучайно споменах, че и носенето на радар-детектор е забранено - без значение дали е включен, изключен, в багажника в багажа и т.н...
                Т.е. - добре е да не попадаш в съмнителната група... Почне ли ровене - може да стане дебела.
                Специално пък за Гърция - поради по-добрата инфраструктура дори при спазване на ограниченията стигаш за учудващо кратко време... Последния път като гледам логовете - 300км/ 2.5 часа (Дедеагач кафетата на пристанището - Солун митницата)... Това - по ограниченията без никакво бързане с две деца в колата... С колко можеш да ги скъсиш с антирадар, ако ще и с GT-R да си?? Между другото там византийците дали не са се сетили да мерят средна скорост между постовете за заплащане на таксите?

                П.С. ааа не така за CRD-то Преди няколко дни бързах, и общо взето от Шумен до Варна рядко слезе под 200 Ама все пак това си е по-скоро изключение... Пестиш минутки с цената на доста повишен риск, нерви, ресурс и гориво... Равномерно високо темпо в границите на разрешеното дава много близък резултат, но със значително по-нисък риск, разход и нерви...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Най-добрия анти-радар!

                  Аз ползвам whistler 68se Про, не съм го сравнявал с други,но по ревюта е много висок клас.
                  Ако някой има полицейски радар съм готов за тест
                  Общо взето добър радар с хубави филтри и аз лично съм изключил К банда, Оставил съм само Х и Ка и ПОП

                  Коментар


                  • От: Най-добрия анти-радар!

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    ...На SRT му излиза.
                    Дано си открил правилен подход към византийските катаджии. Не, че напоследък са се разработили много де...
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Най-добрия анти-радар!

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      С колко можеш да ги скъсиш с антирадар, ако ще и с GT-R да си?? Между другото там византийците дали не са се сетили да мерят средна скорост между постовете за заплащане на таксите?
                      Общо взето си прав. Сега излиза че с антирадар ще карам по-бавно отколкото без.
                      Stinger-а пищи ако надвишиш средната скорост между две трафик камери.
                      Тоя GT-R да не го хвана по дупките.

                      Коментар


                      • От: Най-добрия анти-радар!

                        Не се връзвай ми му виж ника

                        Я кажи марка и модел и долу горе какво му правиш,е така да знам ако си купя бърза кола и аз някой ден.

                        Може и с 2 думи,аз другото ще си го изровя и сам.......ако много те мързи.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Най-добрия анти-радар!

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Е, то глобите са за шофьора, а не на автомобила. И зависят отново само от шофьора...
                          Неслучайно споменах, че и носенето на радар-детектор е забранено - без значение дали е включен, изключен, в багажника в багажа и т.н...
                          Т.е. - добре е да не попадаш в съмнителната група... Почне ли ровене - може да стане дебела.
                          Специално пък за Гърция - поради по-добрата инфраструктура дори при спазване на ограниченията стигаш за учудващо кратко време... Последния път като гледам логовете - 300км/ 2.5 часа (Дедеагач кафетата на пристанището - Солун митницата)... Това - по ограниченията без никакво бързане с две деца в колата... С колко можеш да ги скъсиш с антирадар, ако ще и с GT-R да си?? Между другото там византийците дали не са се сетили да мерят средна скорост между постовете за заплащане на таксите?

                          П.С. ааа не така за CRD-то Преди няколко дни бързах, и общо взето от Шумен до Варна рядко слезе под 200 Ама все пак това си е по-скоро изключение... Пестиш минутки с цената на доста повишен риск, нерви, ресурс и гориво... Равномерно високо темпо в границите на разрешеното дава много близък резултат, но със значително по-нисък риск, разход и нерви...
                          Не само че са се сетили, ами и доста често застават до някоя тол станция с една папка и спираш да платиш, той гледа в списъка кога си минал през предната тол станция като потеглиш учтиво ти маха да отбиеш да те отърве от някое евро. От Солун към Игуменица след Вериа даже си има предупредителни табели че се засича средна скорост.

                          Коментар


                          • От: Най-добрия анти-радар!

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Не се връзвай ми му виж ника

                            Я кажи марка и модел и долу горе какво му правиш,е така да знам ако си купя бърза кола и аз някой ден.

                            Може и с 2 думи,аз другото ще си го изровя и сам.......ако много те мързи.
                            Модела е Stinger DSI трето поколение със 6 антени. 2 преден лазер, 2 заден лазер, spectrum и GPS. Има и с 8 антени - 2 странични лазера.
                            http://www.stinger.com/israel/files/DSIUserManual.pdf
                            CARD е по-замаскирано, VIP е с тъч скрийн
                            В момента се опитвам да го свъжа към Stinger Desktop за да му обясня че е в Америка защото в Европа не иска да пуска лазерите. Трябва мъжко USB-B да вкарам в женско USB-A.

                            Коментар


                            • От: Най-добрия анти-радар!

                              Кинекс, т'ва, все едно от друга планета бе.
                              За нашите ширини и това: Stelth RG Радар и GPS Безжична Система, върши перфектна работа. Монтажа е скрит. Монтирал съм десетки такива и се справят блестящо. Няма оплакване от клиентите.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Най-добрия анти-радар!

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                Общо взето си прав. Сега излиза че с антирадар ще карам по-бавно отколкото без.
                                Stinger-а пищи ако надвишиш средната скорост между две трафик камери.
                                Тоя GT-R да не го хвана по дупките.
                                Не, едва ли ще караш по-бавно.. Но вероятността да 'изгориш' се повишава (стига ти само малко по-умен катаджия )
                                За стационарните камери, възможни засади, опасни завои, пешеходни пътеки и т.н. ме предупреждава DVR-а в колата, ама не струва хиляди евра
                                А GT-R-а и да го хвана - се лекува


                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Не се връзвай ми му виж ника
                                И аз това обяснявам на катаджиите като ме спрат, ама ми казват, че ника не бил официален документ
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X