Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Най-добрия анти-радар!

    И аз за 17 години имам само два акта(сега съм с втория) ама в последно време съвсем се разпасаха.
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

    Коментар


    • #17
      До: Най-добрия анти-радар!

      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
      Да наистина е хубаво да караш със съобразена скорост но не сте ли съгласни че на някои места има прекалени ограничения?!
      За 11г. стаж които имам само 2акта. По принцип съм доста съобразителен шофиор но както каза Джамбазов. Тия засади ме съсипаха.
      Значи май ще бъде Кобра 9330 като на Keltis, изглежда е това което ми трябва.
      Благодаря на всички които се включиха в темата и ми помогнаха и навярно и на други хора при избора на устройство.
      Имай в предвид, че от "прострелване" с единичен импулс може и да не те спаси Кобрата.Но ако "стрелят" тези преди теб ще те предупреди.
      Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

      Коментар


      • #18
        До: Най-добрия анти-радар!

        Имам няколко броя маркови, изостанали радарни детектори. Ако има заинтересувани ще ги дам по 40-50 лв.
        Иначе топ марките са Кобра, Уистлер, Униден.

        Коментар


        • #19
          До: Най-добрия анти-радар!

          Ето още малко инфо за ТР-4
          Прикачени файлове
          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

          Коментар


          • #20
            До: Най-добрия анти-радар!

            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
            Имам няколко броя маркови, изостанали радарни детектори. Ако има заинтересувани ще ги дам по 40-50 лв.
            Иначе топ марките са Кобра, Уистлер, Униден.
            Кои модели имаш Cobra от изостаналите?

            Коментар


            • #21
              До: Най-добрия анти-радар!

              Моят детектор е whistler и съм общо взето доволен от него. Ползвал съм и кобра и тя е по-добра, в смисъл, че не пищи за щяло и нещяло.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                До: Най-добрия анти-радар!

                А някой би ли ми обяснил какво означават различните букви, които се изписват на дисплея (Уистлър 1565) и кога се изписват? За режимите Н-Highway, C-City и още едно сити - С. мисля, че схванах, ама за всички други, които изписва .... Част от тях ми приличат на честотни обхвати - K, Ku, C ... Какво би трябвало да означава Х(а май има и други букви) и какво трябва да пише, когато открие радар?
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  До: Най-добрия анти-радар!

                  радарен детектор засичащ сигнали в X, K, Ka, новата Ku честотна лента, лазерни сигнали.

                  (Ku) Европейската радарна честота

                  Общото взето различни бандове + 360 градуса за градско сканиране

                  Коментар


                  • #24
                    До: Най-добрия анти-радар!

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    А някой би ли ми обяснил какво означават различните букви, които се изписват на дисплея (Уистлър 1565) и кога се изписват? За режимите Н-Highway, C-City и още едно сити - С. мисля, че схванах, ама за всички други, които изписва .... Част от тях ми приличат на честотни обхвати - K, Ku, C ... Какво би трябвало да означава Х(а май има и други букви) и какво трябва да пише, когато открие радар?

                    Това може да помогне:

                    http://whistlergroup.com/manuals/1500series/1560man.pdf

                    Коментар


                    • #25
                      До: Най-добрия анти-радар!

                      Кобра.

                      Но не забравяй, че антирадара не ти дава 100% сигурност. Така ме спряха с 80 над позволеното, просто профучах покрай тях на един паркинг и стана мазало..
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар


                      • #26
                        До: Най-добрия анти-радар!

                        Аз също ползвам Кобра и съм много доволен. От както съм го взел са ме спрели веднъж за превишена скорост и то беше в Македония, тогава си бях изключил К банда за да не ми пищи на всяка бензиностанция и ме засякоха на отсечката от Гюешево за Куманово. Там ограничението е 60 км аз карах с 93км и ме спраяха глобата беше 45Е и се плаща в пощата на близкото село. Видях че ползват радар марка Фалкон и мисля че са на К банда. Който ще пътува към Македония нека да внимава на този път да не го цакат после македонските ченгета.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Най-добрия анти-радар!

                          Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                          Това може да помогне:

                          http://whistlergroup.com/manuals/1500series/1560man.pdf
                          Със сигурност би помогнало , ако сайта работеше .....
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #28
                            До: Най-добрия анти-радар!

                            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                            Със сигурност би помогнало , ако сайта работеше .....
                            Работи си. 29 страници PDF файл.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Най-добрия анти-радар!

                              Наистина, вече работи. Благодаря.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #30
                                До: Най-добрия анти-радар!

                                ТР (трафик радара) работи на Х - банд.... Аз съм с Кобрам някаква скъпа беше миналата година с компаси и дисплеи и други екстри. Засича всичко. В Гърция засича камерите по селата. Това преди да разбера че гърците глобяват по 2000 евро ако ти открият радар детектор...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X