Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

    Здравейте,колеги!
    Мотора е готов! Майстора каза,че веригата в двигателя е била доста хлабава вследствие,на което мотора е изгубил центровка. Каза също така и че е измерил пулчетата на клапаните и ги е свалил (мисля,че каза свалил а не повдигнал) с 0,5мм. Каза,че ще изкарам най-вероятно този сезон така,но след това ще трябва да сменя веригата,пулчета,а вероятно и клапаните. Сега мотора работи перфектно! Благодаря ви още веднъж на мненията и ви желая хубав и безавариен сезон!

    Коментар


    • #17
      От: Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

      А майстора как притегна веригата,че си дойде на центровка?
      0888 074 049

      Коментар


      • #18
        От: Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

        Явно е имал предвид ,че веригата е била хлабава и е прескочила един зъб и след като е центровал на белезите я е притегнал .

        Коментар


        • #19
          От: Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

          Първоначално публикуван от Теодор Здравков Преглед на мнение
          Явно е имал предвид ,че веригата е била хлабава и е прескочила един зъб и след като е центровал на белезите я е притегнал .
          Поне два пъти ми се е случвало црф да чупи обтегач на ангренажната верига и се прибират така и не прскача.Неговата дори и да не е била на белег, след като я е сложил на белег,как точно я е оптегнал.Обтегача ръчен ли е?
          Последно редактирано от Наско Петков; 05-05-17, 18:09.
          0888 074 049

          Коментар


          • #20
            От: Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

            Работният ход на обтегача е много малък и затова веригата не прескача - и на мен ми се е случвало , прибираш се нормално , но шумът е смущаващ . Явно е с ръчен китайски обтегач или тунингован оригинален .

            Коментар


            • #21
              От: Honda CRF 250 проблем с оборотите!?

              Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
              Работният ход на обтегача е много малък и затова веригата не прескача - и на мен ми се е случвало , прибираш се нормално , но шумът е смущаващ . Явно е с ръчен китайски обтегач или тунингован оригинален .
              Стана ми интересно,хлабава верига със разместена центровка се натяга идва и центровката и изкарва сезона.Да не говорим,че клапаните са били натегнати с около 35 стотни ако колегата не се е объркал със цифрите
              0888 074 049

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X