Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

    Първоначално публикуван от martton Преглед на мнение
    Искам да споделя лично мнение и да дам съвет на всеки , който се интересува от покупка на Porsche Cayenne 2003-2010.
    ...
    Чудесно е, че даваш информация от първо лице. Ще ти споделя и аз.
    Никога не съм имал Порше. Същото важи и за Мерцедес, УАЗ, БМВ, ГрейтУол, Ферари, Трабант...както и за много други возила. Да речем, че сам съм се позиционирал в една прослойка, която не е таргет група на тези марки.
    Би ли споделил, какво те накара да си купиш тази кола? Простичко казано, разминаванията между очаквания и реалност са основна причина за писане с главни букви и удивителни още в заглавието.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #17
      От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

      И как сега да си премахна регистрацията от сайта на лукойл? Те напират да ми дават Кайен.
      "Проблем на автоматичната трансмисия: дефектен клапанен блок (3000 лева)." Или пластмасови тръби за 2000. Това е обидно. Явно си тръгнал с голям мерак, но нашите реалности са ти го охладили. Направо те дерат жив.

      Коментар


      • #18
        От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

        Боли ги швабите сайдеро за пластмаси за смешни илядо ойро, смени си адресната регистрация и всичко ще му се оправи на Поршето, само
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
          И как сега да си премахна регистрацията от сайта на лукойл?

          Тццц,
          и аз се ригистрирах. От тук ивъпрос имам, мога ли да му навра на Поршето 15ки джанти с 195/65 гуми? или ще трябва да му пиля спирачните апарати?
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #20
            От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

            Бе човека сменал водопроводи,помпи, аку само, ами ако беше светнала и "лампата на Алдин".?
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #21
              От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

              На гоуф кат му свете ламбата и не ще да върви, му се турга газова с обикновена плочка и гааазз. Па тва е голем гоуф, най много два изпарителя да трябват.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #22
                От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                След " лампата на Аладин" никой автомобил не изкарва много, дааааже и голф
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #23
                  От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                  Личното ми мнение беше към тези, който обмислят такава покупка.Не търся съчувствие или да се оплаквам. Просто някой може да си спести няколко хиляди ли и нерви за един SUV , който не си струва.
                  Преди известно време пуснах тема за Range Rover
                  Vogue L405 (нов на лизинг), защото искам да карам кола в гаранция при това истински джип.
                  Идеята ми беше , че мнението ми може да помогне на някой да си спести тези проблеми...

                  Коментар


                  • #24
                    От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                    Виж горното мнение, даже Луната му е тъдява
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #25
                      От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                      Интересно! Дъщеря ми кара Кайен S. Има навъртени към 60 000 км. За смяна на гуми, ходих с нея в сервиза на Порше в Дубай. Покрай другите приказки говорихме и за качествата и поддръжката на тези коли. Нищо подобно не чух, пък и сервизът не беше задръстен от Кайени.
                      Забравих да спомена - за тези километри, Поршето на дъщеря ми няма нито една повреда. Не знам какво е оборудването на колегата, но нещо не ми харесва по приказките за окачването - няколко режима, като може да вози като Ролс и като танк.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #26
                        От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                        Божич, ти не си критерий. Дъртак с Делта Интеграле в гаража е само дразнител за жалбоподателя.
                        Ся, верно и той се изказва прекалено категорично, но съм сигурен, че като по- големи (предполагам, че не е на нашата преклонна възраст) трябва да го изслушаме. Ако има какво да каже, де.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #27
                          От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                          А ти в Дубай къде видя път с дупки? И Поршето на щерка ти ,само не казвай , че направи Дубай - България - Дубай и стана за гуми
                          Авторът на темата искаше да каже , да си не надскачаме сянката.Особено по късен следобед.
                          Последно редактирано от jeko47; 24-03-17, 22:06. Причина: буквоядец
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #28
                            От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                            Еми като иска да спира пред кафето джип, и то Порше, така е, като иска да минава по-тънко, нещо Галопер, Теракан. ... ако не го е срам де.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #29
                              От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                              Че не е джип не е ,сравнен са какъвто и да било SUV,а може и с дрътата ми Фронтера на проходимост.Материали писани и снимани колкото щеш.Най-слабата машина за пресечен терен между съвременните си събратя,пък и не само.За дефекти ,нищо чудно ,шосеен джип за гъзария.Дето пише колегата,ако ти трябва спортна кола си купи такава ,а не нафорсиран сандък 2 тона и кусур.Не че няма и други машини такъв калибър,но те са си доказани като марка ДЖИПОВЕ,могат го и на аутобаните и на пресечения терен ,без да им блокира борд компа ,кво и как да зацепи!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • #30
                                От: НЕ СИ КУПУВАЙТЕ PORSCHE CAYENNE !!!

                                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                                машина за прусемен терен..... пресемения терен
                                Божеее,колко семИ има по света....
                                Опаа,редактирал си го.В оригинал беше по-яко
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X