Обява

Свий
Няма добавени обяви.

биелни лагери нисан терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: биелни лагери нисан терано

    Търсиш ударен на части след 2000г, като идеш гледаш в какво състояние му е турбото - ако има големи луфтове е на много километри, и обратното.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: биелни лагери нисан терано

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Търсиш ударен на части след 2000г, като идеш гледаш в какво състояние му е турбото - ако има големи луфтове е на много километри, и обратното.
      На мойта турбото е перфектно. В момента имам друг проблем"майстор" 1000лв само майсторлъка без части. Някой правил ли е това упражнение на този мотор? Колко излиза ремонта.

      Коментар


      • #33
        От: биелни лагери нисан терано

        Спарки се опитва да ти каже да съдиш по състоянието на турбото за пробега на двигателя, а не да си купуваш турбо.

        Коментар


        • #34
          От: биелни лагери нисан терано

          Andro 160 е правил ремонт на такъв мотор, но до колкото помня само шлайфане на глава. Беше прегряван от каране без антифриз.

          Всичко над 1500лв просто не си струва. За тия пари би трябвало да намериш перфектен мотор от морга. Отделно дето колкото и да е майстор майстора, заводска сглобка и качество на частите няма как да се случат.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: биелни лагери нисан терано

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Andro 160 е правил ремонт на такъв мотор, но до колкото помня само шлайфане на глава. .....
            И челосване на блока, че от прегряване го бяха изкривили. Ама за да се челоса блока трябва да остане гол блок .....
            Колега, имаш сваляне на скорости и ДВГ, после ремонт на ДВГ, после качване на ДВГ и скорости! 1000 лв. труд за читав майстор е добра цена, за теб.

            Коментар


            • #36
              От: биелни лагери нисан терано

              Смяна на двигател 1000лв майсторлък ремонт на двигател пак 1000 всичко,ако сметна минимум ще се бръкна 2000лв. Не си струва, а и мойта си има и кусури ръждяса. Значи няма да го ремонтираме.
              Някой ако знае нещо за терано със здрав мотор и купе да пише поне да исползвам другите части на мойта.

              И да попитам друго. Майстора се осъмни в нещо друго, но не каза какво, каза само,че може ми се размине максимум с 400лв. Какво може да има някой сеща ли се. Дали си струва да му го закарам да се пробва?

              Коментар


              • #37
                От: биелни лагери нисан терано

                Ако превантивно смениш и съединител, сложи и масло, и антифриз .......

                Коментар


                • #38
                  От: биелни лагери нисан терано

                  Първоначално публикуван от emo80 Преглед на мнение
                  Майстора се осъмни в нещо друго, но не каза какво, каза само,че може ми се размине максимум с 400лв. Какво може да има някой сеща ли се. Дали си струва да му го закарам да се пробва?
                  За друго освен бутален болт например, лично не се сещам.

                  Добре де - махнете му предния диф и свалете картера. Не ми се струва кой-знае каква философия, а със сигурност окончателно ще се види какво е.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: биелни лагери нисан терано

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    За друго освен бутален болт например, лично не се сещам.

                    Добре де - махнете му предния диф и свалете картера. Не ми се струва кой-знае каква философия, а със сигурност окончателно ще се види какво е.
                    Това май е най-добрия вариант, това ще го мога и аз.

                    Andro. Съединитела си ми беше безпроблемен само лагера за смяна там със сигурност, как се отвори какво ще излезе незнам,масло на скорости за смяна,антифриза нов, кат се свали ще излезе и някой друг тампон,лагер,семеринг. За сваляне на двигател не става аз си знам колата дебело ще ми излиза, аз си го Карах заради мотора, че е здрав, но и тва му ебах майката.

                    Коментар


                    • #40
                      От: биелни лагери нисан терано

                      Колега,когато загрее чукането спира ли? Разбра ли каква е причината за чукането?

                      Коментар


                      • #41
                        От: биелни лагери нисан терано

                        Първоначално публикуван от Agresor41 Преглед на мнение
                        Колега,когато загрее чукането спира ли? Разбра ли каква е причината за чукането?
                        ???

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X