Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
    А тоз мотосъбор къде точно е бил? И коя година?
    Те са два събора, различни години и двата са на бяла, на къмпинг луна, коя година трудно да се сетя..

    Снимах и в Пловдив на девети километър, ама там вече както казах апарата ми направи номер, и не можах нищо да снимам, и много ме е яд..

    Ако някой има снимки от този събор, ще се радвам да ми ги прати
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #17
      От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

      Е, много яки спомени имам от Луна. Трябва да се заровя в снимките. Две години имам на този къмпинг, жалко че го прецакаха. Благодарско за подсещането.

      Коментар


      • #18
        От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

        да, наистина там ставаше як купон, после го преместиха на шкорпиловци, ма не беше същото

        Ако някой си мисли че съборите са само купони, наливане с бира до припадък, голи мацки, яки мотори и яка музика до дупка, значи е абсолютно прав!!!
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #19
          От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

          Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
          Това са другите снимки правени със зенита..

          За съжаление събора в Пловдив на 9 километър...

          ПП. ако някой има снимки от на тошко (мисля че така се казваше момчето) с наточеното аво, да ги качи..

          Въобще ако някой има нещо от тази събор, да качи снимк
          Я се напъни и кажи коя година е това.
          Може да изровя нещо от архива. Там не съм пропускал, а бях вече старо куче.
          пп: Като гледам моторите и белите номера, цветните снимки отдавна не са били екзотика.

          Коментар


          • #20
            От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

            Не се сещам годината за съжаление, някой факти се сещам от събора..

            Имаше едно страшно готино гравирано и никелирано Аво изпипано до краен предел (ако не се лъжа е на някакъв бижутер Тошко, не го познавам така са ми казвали)

            Та това Аво спечели приза най добре направен мотор, после Авото участваше по състезание с кренвирш, и една страшно готина мадама го спечели като захапа най голямото парче.. кренвирш....

            После на пистовото състезание една дърта 6 цилиндрова бимота наказа всички чаршафари с гумени бутала

            Яденето на кебапи, пиенето на бира до пръсване и яката музика няма да я споменавам...

            Аз бях там на него събор облечен с едно дънкено яке с голям бродиран орел на гърба, собственоръчно от мен ушито и бродирано..

            Сигурно съм изглеждал на пълен глупак, ама тогава не ми пукаше особено
            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • #21
              От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

              Тошко от Казанлък ли от Карлово ли беше! Имаше статия за него и авото в списание Мотомания навремето!
              Аз снимах със Смяна8 а после с Фед на баща ми! Пазя си ги още! Имам и далекомер и светломер от онова време!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                За същото аво говоря, Ще се радвам ако ги качиш, тези които сметнеш..
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • #23
                  От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                  Грешно си ме разбрал! Аз на събори съм ходил само на 2-3 ако не се броят откриванията на сезона всяка година в Благоевград, и имам снимки само от един на х. Памука, Кюстендил. Но мога да изровя снимки на авото и тоя Тошко от старите списания, които си пазя.
                  Снимах по планината аз в ония години, пробвах се като алпинист!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                    Исках нещо по хай резолюшън от снимката от списанията
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #25
                      От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                      Аз от това време, дето са твоите снимки ........ не ги знам къде са вече, за да не е празно се сетих за едно клипче , което за онова време, леле колко беше истинско и РОКЕРСКО



                      https://www.youtube.com/watch?v=DgQeSihuGvo
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                        Хе, последния събор на Луна - 2003г. Тогава, когато скоростната отсечка беше при с. Рудник.
                        Помня, че беше последния събор на Гришата от Търново. И първия там, организиран без Бате Чочо... (лека им пръст и на двамата)
                        Спомени, спомени... на една от снимките даже си виждам ВХ-а, който карах тогава (все още ходех с кола - първия си мотор купих на следващата година).

                        И между другото, през 2004г събора на морето беше на плажа в Аспарухово - най-яката организация, която бяхме виждали, докато не започнахме да ходим и на събори в чужбина. Чак след това се започна с "традицията" на Шкорпиловци...

                        П.п. И аз мога изровя някоя и друга (хартиена) снимка от тези години по съборите из Бакаджика, Копринка, Соколския манастир, Килифарево, Сопот...
                        После апаратите станаха без ленти, пък ние позагърбихме рокерията и се отдадохме на (културен) мототуризъм.
                        Последно редактирано от Shider; 18-03-17, 23:58. Причина: П.п.
                        SUZUKI V-STROM 1000
                        Jeep Cherokee 2.5CRD
                        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                        о889 525 о74 - Владо

                        Коментар


                        • #27
                          От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                          Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                          Аз от това време, дето са твоите снимки ........ не ги знам къде са вече, за да не е празно се сетих за едно клипче , което за онова време, леле колко беше истинско и РОКЕРСКО



                          https://www.youtube.com/watch?v=DgQeSihuGvo
                          Готино беше,... ама и рокери рекетьори имаше! Ичо, четеш ли... Малено?
                          Лека им пръст на Чочо и на Гришата!
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • #28
                            От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                            Вече такива диви купони не могат да се направят едно време нещата бяха някак си непринудени, хората бяха истински свободни..

                            Нещата бяха така, скучно ми е, слагам 20 литра бензин на маторя и хуквам на някъде, без даже да съм си взел храна и дрехи, или някакви консумативи...
                            Пълна диващина беше..


                            Сега са уж хората са свободни, ама само на някак си на ужким..
                            Аз за щастие помня времето на неписаният кодекс, когато моторист не се оставяше на пътя закъсал от друг моторист..

                            Пс тези неща никога няма да се повторят вече...
                            Така че който има снимки и иска да ги сподели може да ги качи тук, само условието е да не са правени с дигитален апарат а да са сканирани (или преснимани) от хартиени носители..

                            После излязоха дигиталните апарати, безалкохолната бира и гумените жени, и цялата тази свобода се загуби...
                            Последно редактирано от Traqn Savov; 19-03-17, 06:36.
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • #29
                              От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                              1979 година..

                              Коментар


                              • #30
                                От: Старите хипари, изкараха китари..(стари снимки)

                                Много яка снимка, благодаря че я сподели

                                Пс. и Касиото е страшно, и аз имах такова но доста след 79...
                                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X