Обява

Свий
Няма добавени обяви.

REXTON или Captiva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: REXTON или Captiva

    Благодаря за изчерпателното мнение колега! Все пак значи има майстори и за тази марка и като гледам цените са доста добре.
    Ако има нещо друго, което може да изкочи ще попитам.

    Благодаря отново и хубав ден !

    Коментар


    • #32
      От: REXTON или Captiva

      Към казаното по-горе мога да добавя:
      Воден радиатор - оригинален към 800лв и кусур. Минимумът който намери е 680 лв.
      Двете електрически перки отпред комплект с дифузьорът (стойката) - 650лв. Не намерих алтернативи (само в Русия).
      Предната решетка (хромираната) 470 лв. Моята има на едно място мнооооого дребен дефект. И така ще си остане май.
      Отзад тясната "бленда" над номера в която се поставят плафоните за задния номер 240 лв.
      Не съм купувал нищо от споменатото, но да си кажа все пак.
      Радиатор и перки в превъзходно състояние взех за 300 лв. Прословутата "бленда" и задна брава (не ми светваше осветлението в багажника) - двете за 40 лв.
      Иначе във фирмения сервиз във Варна ми обявиха цена за дюзи 650 лв. бройката нови.
      И дюзи не съм купувал (при мен са си наред да чукна на дърво!)- просто бях на диагностика и попитах информативно. Все пак е купувана в БГ и е на 170 000 реални.
      Предни дискове Бош по 56 лв. бройката, задни по 40 лв. единият.
      Предни накладки Феродо 60лв. комплект, задни 40 лв.
      Не знам сега как е при АЛди-то за сравнение - карах две, ама миналия век.....
      Венцислав Петров
      Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
      Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
      0889 62 8четири 6четири

      Коментар


      • #33
        От: REXTON или Captiva

        Здравейте отново. Благодаря за мненията - точно от това имах нужда да си направя сметка. Аудито има бая по-скъпи неща от това, което прочетох.

        Тези дни ще гледам един Рекстън 1 -според продавача е на абсолютно реални 88 хил км.

        Можете ли да ми дадете координати на майстори, които разбират и при които да направя преглед? Такива, при които и за вбъдеще да си поддържам джипа. Доколкото прочетох в официалния сервиз май много не ги бива.

        За град София става въпрос.

        Коментар


        • #34
          Много инфо, Благодаря ви!
          Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
          Краси
          "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X