Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за течащ дихтунг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвет за течаща дифтунга

    Пак неуспех. След 500 км пак почна да просълзява.
    Всичко е като по книга. Съмнявам се че има деформация по чашката на дюзата.
    На две от петте дюзи не ми смениха чашките и точно те ги свалях пак, ама тази вече е пети път.
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

    Коментар


    • #17
      От: Съвет за течаща дифтунга

      Просълзява...аз ли нещо не сващам, или си говорите за различни неща? Ако все пак съм уцелил ти как точно разбираш че изпуска дихтунга(между главата и дюза?!?!?!)?

      Коментар


      • #18
        От: Съвет за течаща дифтунга

        Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
        Няма малоумие!
        Ако се направи както трябва, с правилните части, няма никакъв проблем, НИКАКЪВ...



        Дискотирано е доста.
        Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
        Всичко е като по книга. .................. ама тази вече е пети път.

        Коментар


        • #19
          От: Съвет за течаща дифтунга

          колега,аз наистина съм пълен лаик но ако е дихтунга тя не сълзи а пропушва,демек цъфка с един специфичен звук ако има сурова нафта върху дюзата,това според мен е друг проблем,пиша на слабо време защото и аз сменях дихтунги миналия месец

          Коментар


          • #20
            От: Съвет за течаща дифтунга

            Оффф ама понякога не става само да си миеш зъбите трябва и зъболекар защото се износват както са обяснили колеги по горе !
            Спазвайте предписанията на производителя Nm , райбер , нови оригинални (болтове дифтунги и паста ) и т.н.
            Еди Рангелов : 0885 088 444
            Няма незаменими има незабравими хора !!!

            Коментар


            • #21
              От: Съвет за течаща дифтунга

              благодаря еди,просто като пълен лаик се включих неподготвен,ееее сефтенямах представа че може да стане такава беля,сега вече съм по подготвен за тази изненада,дано не ме достига,успех на колегата

              Коментар


              • #22
                От: Съвет за течаща дифтунга

                ееееееееее мамка му стигна меняма такъв карък като менепротече си идиотската 3 дюза и даже ми се хилиинтересното е че хвърля само нафта не цъфкапредишният собственик ме уверяваше че са сменяли дихтунги на 1 2 и 3 аз смених 4 и 5 сега протече тази третата но само тече,според вас дали ако някой си е играл със нея може да се е развила и да тече,защото е само чиста нафтаи между другото редовно му сипвам бардалпо една капачка на 30 литра,може ли и от това да се прецака

                Коментар


                • #23
                  От: Съвет за течаща дифтунга

                  Здрасти , ако Бардала е за почистване на инжектори не слагай постоянно не е добре .
                  За теча демонтираш и на стенд за дюзи да видят вероятно тече от капачката която държи разпръсквача отдолу .
                  Успех !
                  Еди Рангелов : 0885 088 444
                  Няма незаменими има незабравими хора !!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Съвет за течаща дифтунга

                    благодаря много едичестно казано това обаждане чакахаз също предполагам че се е развила но имах нужда от малко куражбардала наистина е за почистванено аз кат един виден икономисти идиотси въобразих че мога да карам постоянно така имах чувството че дава икономия,демек вдига цетановото число на нафтатапреди един месец навъртях 2000 клм със два резервоаране се базикам истина е,магистрали и късо градскотова в гърция за 5 дена2000 с два резерваракееефф,но сега май си плащам за гяволъкаоще един път благодаря еди господ да дари теб и всички твои близки и приятелис много здраве и късмет,

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съвет за течаща дифтунга

                      моля за помощмоля момчетапомогнете ми,късам вече трети болт на дюзатамамка му и мерцедесастава въпрос за 2,7 гранд чероки,някой може ли да си превъзмогне егото си и да ми каже какво е на разбираем език или демек на чист българскикакво е това 7нютон метраза мен е 70 кила на квадратен саннтиметърно няма такъв болт на дюзата който да издържи такова напрежениепичове моля винека някой можещ или най добре патил да ми каже аджеба на колко килограма на динамометричен ключ се стяга тази педераска дюза няма да ви описвам в какъв екшън вкарах братчето мине ме разбирайте погрешноне съм толкова стиснат и не искам на никого да взема хляба просто кефа от това да видиш какво си направил за любимото си няма ценасега вече жестоко съжалявам но не мога да го изкарам от гаражаболтовете са нови,леглата чисти и няма оправиямоля знаещите,ако искат на лични,но моля кажете как се стягат болтовете на дюзите

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съвет за течаща дифтунга


                        Ето с това!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Съвет за течаща дифтунга

                          Буревестник , на квадратен метър са усилията.
                          Разликата с килограмо метър е пренебрежимо малка.
                          Тея шест милиметрови болтчета с колко мислиш да ги напъваш?-От 15 Nm нагоре или късане , или изскубване на резба.И понеже е дълъг го късаш.
                          Ако всичко е почистено и подредено това усилие ще държи инжектора.Може и да не ти се вярва.
                          Един нютонметър е момента на силата от 0,980...кг приложена на рамо от един метър.
                          И не го бъркай с налягане
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Съвет за течаща дифтунга

                            Хич ако не друго поне гугъл може да се ползва когато не си сигурен в нещо. Че ако стягаш тез болтчета на 70кг мале мила.
                            10 Нютон метра = 1.0197 Килограм сила метра

                            Това от произволен конвертор в нета.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • #29
                              От: Съвет за течаща дифтунга

                              имам ключа но не знам на каква сила да го настрояна другите дюзи изключва на 3 и половинаговоря за килограми,но като започна да стягам идиота се къса на тази силавече преебах два комплекта екструделиза нервите няма да говоряне мога да го изкарам от гаража,нямам майстор да дойде в къщи,просто ми идва ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,мамка му и,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,и аз не знам вече какво

                              Коментар


                              • #30
                                От: Съвет за течаща дифтунга

                                Първоначално публикуван от stormbringer 66 Преглед на мнение
                                имам ключа но не знам на каква сила да го настрояна другите дюзи изключва на 3 и половинаговоря за килограми,но като започна да стягам идиота се къса на тази силавече преебах два комплекта екструделиза нервите няма да говоряне мога да го изкарам от гаража,нямам майстор да дойде в къщи,просто ми идва ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,мамка му и,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,и аз не знам вече какво
                                3,5 кгм = 35Nm. А то пише 7Nm, което е 0,7кгм. Демек ги стягаш с около пет пъти повече, затова се късат.
                                Пет минути четене, спестяват часове излишна работа.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X