Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

    Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
    Много красиво, блазе им! Но когато се състезавам, никога не гледам друго освен пътя и огледалата.
    Твоето "НО" ме притеснява малко. Състезанието не е просто гонене на време за постигане на добро време по часовник. То, според мен е един вид единяване с природата. Тая улица е направена от хора, но кой я изкопа толкова брутално?
    Жалко, че не искаш да дойдеш.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #32
      От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

      За кибици и помагачи за скарата,ще има ли място?
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #33
        От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Твоето "НО" ме притеснява малко. Състезанието не е просто гонене на време за постигане на добро време по часовник. То, според мен е един вид единяване с природата. Тая улица е направена от хора, но кой я изкопа толкова брутално?
        Жалко, че не искаш да дойдеш.
        Ще караме, но много ми е бърза колата за Варненските трасета! Там сме!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • #34
          От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

          Ще е удобно ли да споделите :
          -Къде ще се спи?
          -Къде ще се кара???????????????
          -Колко ще се кара??
          мерси.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #35
            От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
            Ще е удобно ли да споделите :
            -Къде ще се спи?
            -Къде ще се кара???????????????
            -Колко ще се кара??
            мерси.
            Хотелът който е избран за състезанието е Лонг Бийч Ризорт - Шкорпиловци.
            Ще се кара по полски пътища, на север от Шкорпиловци.
            Дължината на трасето е:
            1 ден - 180 км.
            2 ден - 250 км.
            3 ден - 190 км.
            Това са ориентировъчни, все пак работим по трасето.
            В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
            TLC-80 1HD-FT

            Коментар


            • #36
              От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

              Oверал, ще има ли такъв клас? Да знаем как стоят нещата с лицензите?
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #37
                От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                Овер ал или OVER ALL Всъщност не е клас а е класиране и е сборно най-бързия от всички и от всички класове.
                Тове,че в една друга тема един човек ги овърлства класовете няма нищо общо с действителноста.
                Класовете са Т1,Т2,Т3 и OPEN ако решат на конкретното състезание да има.
                Дали ще има класиране овърал е друга тема която пък няма общо с лицензите.
                Но така или иначе подхвана тази тема така,че и на мен ми е любопитно да разбера.
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #38
                  От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                  За ралито е с лицензи.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #39
                    От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                    Овер ал или OVER ALL Всъщност не е клас а е класиране и е сборно най-бързия от всички и от всички класове.
                    Тове,че в една друга тема един човек ги овърлства класовете няма нищо общо с действителноста.
                    Класовете са Т1,Т2,Т3 и OPEN ако решат на конкретното състезание да има.
                    Дали ще има класиране овърал е друга тема която пък няма общо с лицензите.
                    Но така или иначе подхвана тази тема така,че и на мен ми е любопитно да разбера.
                    Явно не си чел темата за Трявна, там има такъв клас! А това с лицензите, тази година ще трябва да вадиш! Ние с Делфина и Цинцов, ще караме в Т-2 А в Опън си ти човека!
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • #40
                      От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                      Всеки който има желание да си покара безгрижно да заповяда. Класа е Стандарт. И 30-40 км на ден. На воля.
                      Останалите играят по правилата.
                      Трофито има правилник и ще се спазва.
                      За крос кънтри рали ( рали рейд ) също. Преди да започнете с боксьорските въпроси моля прочетете правилника.
                      Всъщност, задължително е да се четат правилниците, а и да се знаят за да се участва в съответните дисциплини.
                      Правилници има, трасета има, условия за пребиваване има.
                      Ако нещо се скапе няма да е заради тези фактори. И не са само това даденостите.
                      Хайде и палатки, нека и кемпери. Цял хотел Звездоброй има на разположение. С изглед към морето.
                      За ралито има километри и яко каране,
                      за трофито има доста трудни места,
                      за стандарта има 30-ти а километра на ден. Сори такъв е регламента. Аз мога да дам и повече.
                      Атв, никой не проявява за сега интерес.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #41
                        От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                        За клас Стандартен трасетата могат да бъдат и по-дълги. Общата дължина е заложена до 180 км за трите дни.

                        70 + 70 + 40 или 50+90+40 или други подобни

                        Коментар


                        • #42
                          От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                          Атв, никой не проявява за сега интерес.
                          Как не проявява? Там сме . За къде без нас . Ние си знаем ,че няма да ни изоставите и чакаме да почне записването.

                          Коментар


                          • #43
                            От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                            Къде и как да се запиша. На кое име да пратя такса участие .Няма да е лошо да знаем и цените на хотела.Благодаря предварително.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • #44
                              От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Къде и как да се запиша. На кое име да пратя такса участие .Няма да е лошо да знаем и цените на хотела.Благодаря предварително.
                              В другата тема има достатъчно информация Меха:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=218288
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • #45
                                От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                                В другата тема има достатъчно информация Меха:
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=218288
                                Благодаря Милене ама кът са знам къв айтиспециалист съм ....Да заявим участие от тук -Джип Дайхатсу F20 клас ПРОТО пилот Мехмед Мехмедов -навигатор Чаро или Мери.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X