Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Екстрийм 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

    Приятно,стегнато без излишно протакане,много сме доволни като зрители.
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

    Коментар


    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

      Страхотно състезание , много равностойна борба при прототипите интересна за участници и публика с неясен изход до самия край . Благодаря на организаторите и спонсорите за перфектната организация .

      Коментар


      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

        Понеже нямах много време за размотаване, не можах да направя кадри на всички участници!

















        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

          Имал си достатъчно,давай други,моля...
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

            Машалаах!!!!

            Коментар


            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

              Абееее... Малко и аз съм в кюпа, ама си посипвам главата с пепел...

              Става въпрос за наличието на публика в зоните. Започна да става нормално явление в зоните да влизат всякакви зрители, даже някой навигатор извика към хората "айде дръпнете се беее..."
              Не е нормално, не би трябвало в зоната да има други хора освен състезателите и съдиите. Някой фотограф евентуално, и толкоз.

              Пак казвам-и аз бях в зоните, нося си критиката, разбирам защо публиката иска да е в зоната, но всичко знаем, че мястото на публиката е зад лентите.
              Даже и зад втора лента, но засега ще се примирим с една само.

              Та обръщам внимание на организатори и съдии-да не(ни) допуска в зоната докато в нея има джип който е във времето си за каране.
              Няма значение, че джипа вече е минал през тази част от зоната и повече няма да се върне тук, че било на височината дето никой(даже бай Коста) не може да се качи, и т.н.
              Просто публиката, та била тя и от действащи състезатели, даже и на тези които прдстои след малко да влизат да карат-не и е мястото в зоната. Почти няма зона на която да не се виждат повечето интересни врати от някое по-стратегическо място отвън на лентите.

              Пак казвам-и аз бях вътре, и не се гордея от това, но ни пускаха. А не трябва.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Абееее... Малко и аз съм в кюпа, ама си посипвам главата с пепел...

                Става въпрос за наличието на публика в зоните. Започна да става нормално явление в зоните да влизат всякакви зрители, даже някой навигатор извика към хората "айде дръпнете се беее..."
                Не е нормално, не би трябвало в зоната да има други хора освен състезателите и съдиите. Някой фотограф евентуално, и толкоз.

                Пак казвам-и аз бях в зоните, нося си критиката, разбирам защо публиката иска да е в зоната, но всичко знаем, че мястото на публиката е зад лентите.
                Даже и зад втора лента, но засега ще се примирим с една само.

                Та обръщам внимание на организатори и съдии-да не(ни) допуска в зоната докато в нея има джип който е във времето си за каране.
                Няма значение, че джипа вече е минал през тази част от зоната и повече няма да се върне тук, че било на височината дето никой(даже бай Коста) не може да се качи, и т.н.
                Просто публиката, та била тя и от действащи състезатели, даже и на тези които прдстои след малко да влизат да карат-не и е мястото в зоната. Почти няма зона на която да не се виждат повечето интересни врати от някое по-стратегическо място отвън на лентите.

                Пак казвам-и аз бях вътре, и не се гордея от това, но ни пускаха. А не трябва.

                Зоната при микроязовира, там се налагаше навигатора да излиза зад лентите за да осигури машината.Просто зоната е тясна,а мястото на публиката си беше на пътя.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                  Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                  Зоната при микроязовира, там се налагаше навигатора да излиза зад лентите за да осигури машината.Просто зоната е тясна,а мястото на публиката си беше на пътя.
                  Не там. Зоната с блатото, навигатора на Павле каза на публиката "Айде, дръпнете се бе..."

                  Коментар


                  • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                    Най- отговорно мога да заявя, че в зоната на модифициран от номер 201 до 205 не е имало нито един зрител, докато имаше екипаж, каращ в зоната. Даже и Кольо не пречеше.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                      ДА КОЛЕ имаше но все такива като тебе деистващи или бивши състезатели за които правилата не важат .ВИЕ БЯХТЕ ГЛАВНИЯ ПРОБЛЕМ С ПУБЛИКАТА СЕ СПРАВЯМЕ.

                      Коментар


                      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                        Грешката си е наша, не трябваше да викам на публиката. Трябва всеки път когато има хора в зоната, навигаторите да поискаме спиране на времето и извеждане на публиката. Като спре състезанието 10 пъти и ще се научат хората.
                        Трябва само малко инструктаж на публиката.
                        Кольо, на следващото състезание приканавай хората около теб да не влизат в зоната. Малко по малко ще стане. Личното ми наблюдение е че, нещата стават все по-добри.
                        Иначе състезанието ми хареса много. Летвата се вдига. Прототип и модифициран имат добре подготвени машини и екипажи. За клас Стандарт, мнението ми е, да се променят зоните в насока намаляване на скороста и увеличаване на техничноста. Също така смятам че, има екипажи на които им е време да преминат в по-горен клас и да отстъпят място на начинаещите. Не е ли това идеята на този клас?
                        П.п. Кольо е прав за състезателите в зоната, даваме лош пример на публиката.
                        888131021

                        Коментар


                        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                          Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                          Не там. Зоната с блатото, навигатора на Павле каза на публиката "Айде, дръпнете се бе..."

                          За зоната която писах, Георги Тихов също подкани публиката да му направят място за да осигури машината.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                            От името на ОФРОУД КЛУБ СЛИВЕН 4Х4 искам да благодаря на всички ,помогнали да се осъществи състезанието СЛИВЕН 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2017
                            ОБЩИНА СЛИВЕН
                            СТРОЙКО
                            POWERWINCH БЪЛГАРИЯ
                            ГЛАДИАТОР
                            КЕРАМИНВЕСТ
                            ПЕЧАТНИЦА ФИНИК
                            ОФРОУД ТУНИНГ
                            БИСТРО И ФИТНЕС СИТИ
                            РОМПЕТРОЛ
                            БЕЗАЛКОХОЛНИ НАПИТКИ НЕСИ

                            и на целия ОРГАТИМ .
                            Благодаря и на всички състезатели и фенове ,уважили нашето състезание .Вдигнахте нивото на траяла в България !
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                              Първоначално публикуван от GITS Преглед на мнение
                              За клас Стандарт, мнението ми е, да се променят зоните в насока намаляване на скороста и увеличаване на техничноста. Също така смятам че, има екипажи на които им е време да преминат в по-горен клас и да отстъпят място на начинаещите. Не е ли това идеята на този клас?
                              В този клас отдавна няма високи скорости!Техничноста вече е на много високо ниво и за това и по-добрите екипажи започват да се открояват!
                              Кои са тези екипажи за които говориш? Преминаването в по-горен клас от тази година вече е факт и то с два екипажа!!
                              Той този клас толкова се промени,че вече няма нищо стандартно в него!!Беше клас Стандарт преди 3-4 години когато зоните се минаваха с немодифициран стандартен джип!
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                                Страхотно състезание ! Поздравления за целият орга екип и всички състезатели!
                                тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X