Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изрязване на ненужни страни поради липса на място

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изрязване на ненужни страни поради липса на място

    Здравейте,
    тъй като от една седмица се занимавам с навигации, предварително се извинявам, че задавам въпрос, който най-вероятно има прост отговор. Четох голяма част от темите, но не мога да се ориентирам как да отрежа от съществуваща карта /City Navigator Europe NTU 2017.30, свалена през Garmin Express при update на новичка навигация Garmin Fleet 760/, заредена в Basecamp и в Mapsource, страните от Европа, които не ми трябват за да побера картата на вътрешната памет на навигация Garmin Nuvi 1450. В Mapsource се пробвах, уж избирам тези, които ми трябват и ги запазвам в някакъв файл *.gdb. И после какво? Този файл ми трябва да е *.img за да се сложи в Garmin-а /модел Nuvi 1450/? Ако изобщо файла съдържа картите които искам?!
    Благодаря предварително за помощта.

  • #2
    От: Изрязване на ненужни страни поради липса на място

    Иска доста четене :

    https://openmtbmap.org/tutorials/send_maps/

    А да питам след като навигацията ти поддържа microSD карта защо е цялата тая играчка да намалиш картата и да я сложиш във вътрешната памет. Една 8GB карта струва 10 лв и си готов.

    Коментар


    • #3
      От: Изрязване на ненужни страни поради липса на място

      Значително по-малко четене - тук.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Изрязване на ненужни страни поради липса на място

        Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение

        А да питам след като навигацията ти поддържа microSD карта защо е цялата тая играчка да намалиш картата и да я сложиш във вътрешната памет. Една 8GB карта струва 10 лв и си готов.
        Точно, че става въпрос за повечко бройки, не за една. Аз засега процедирам с SD карти, но няма смисъл ако мога да я побера на вътрешната, тъй като след 1-2 месеца ще се закупуват нови навигации във фирмата и този разход за карти не е много оправдан...
        Благодаря за отговорите, почвам да чета.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X