Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масло Манол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масло Манол

    Някой има ли информация,какво качество са?
    Ако някой кара с такова,да сподели.
    Благодаря!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

  • #2
    От: Масло Манол

    Чувал съм добри отзиви и ако не бъркам един път съм карал с такова.
    Каква му е цената? Вчера ми пристигна Мотул 5/40 за Маздата на добри пари и тези дни ще поръчвам(евентуално) и за Киата, та да имам за сравнение.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #3
      От: Масло Манол

      Впечатления от 15W40 имам на трактор МТЗ 952.2,в далечната 2004г закупен нов,до достигане на 1000моточаса се движеше с такова.Смяна на 30 и след това на всеки 200,трактора не се е оплаквал и все още си бръмчи,мина 3500м.ч.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #4
        От: Масло Манол

        Джипа го карам от 4-5 години само с такова масло - MANNOL 10W-40. С него сменям, с него доливам. Реших да сменя марката и двигателя сдаде багажа, хаха. Иначе съм доволен от маслото. Даже в мазата си държа няколко еднолитрови бутилки за всеки случай. Лично аз нямам оплаквания за момента.

        Коментар


        • #5
          От: Масло Манол

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Чувал съм добри отзиви и ако не бъркам един път съм карал с такова.
          Каква му е цената? Вчера ми пристигна Мотул 5/40 за Маздата на добри пари и тези дни ще поръчвам(евентуално) и за Киата, та да имам за сравнение.
          Не съм питал за цена,утре ако не забравя ще питам.
          По-скоро се интересувам от качеството.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #6
            От: Масло Манол

            Я хвърли едно око на цените в емаг. Мотул 5/40 за 53лв. взех, 10/40 беше 43лв..
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #7
              От: Масло Манол

              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
              Я хвърли едно око на цените в емаг. Мотул 5/40 за 53лв. взех, 10/40 беше 43лв..
              За колко литра?
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #8
                От: Масло Манол

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                За колко литра?
                4литра, Маздата събира 3,5 с филтъра я дават 3,6-3,7л.. Има избор и добри цени.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #9
                  От: Масло Манол

                  Аз го ползвам масово и на моята "гробищарка", и на коли около мен. Нямам нещо оплакания.
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Масло Манол

                    Маде ин Украйна. Независимо какво пише на тубите.
                    Купувайте масло на което пише ясно и точно в коя рафинерия са произведени , а не общо понятие ЕС. Масло на което може да се проследи цялата верига- производител ,вносител. Останалото е паста за зъби.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Масло Манол

                      Евтино масло с ниски качества.Хората се лъжат заради цената.Става за бараки не превишаващи 5хил оборота и не изминаващи 50км днес.
                      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                      0895шест29410 .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Масло Манол

                        На един и същ мотор пряко съм сравнявал Mannol 5W40 с Motul 5W40, още докато първото минаваше за немско. Mannol-а го карах 300км и го смених с Motul-а.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Масло Манол

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          На един и същ мотор пряко съм сравнявал Mannol 5W40 с Motul 5W40, още докато първото минаваше за немско. Mannol-а го карах 300км и го смених с Motul-а.
                          Кое предизвика подмяната, това(Motul) ли е истинското?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Масло Манол

                            Работата на двигателя след първите 200км предизвика смяната. Конкретния двигател си има специфични шумове, прилично зависещи от качествата на маслото, особено след като си го поюркал та да позагрее качествевно. Във въпросните 200км маслото се държеше нормално, след което въпросните шумове отчетливо започнаха да се увеличават.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Масло Манол

                              При мен шум няма, трудно ще разбера. Ще го сменям скоро! Дилърът ми обяви 160,00 лв. за смяна+масло(става въпрос за Тойота 1,8-2009г.) Мога да го сменя сам и ще съм към 14 урока по английски(каката) напред или 2мес. плуване...."(Motul) ли е истинското?"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X