Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масло Манол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Масло Манол

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    .....Чекай, бре, нали ти обЕсняваше как в Клета Майка професионалните возила навъртат поне по 100 000 годишно? ....
    Аз знам че си драка и стане ли въпрос за факти в подкрепа на егото ти , ше преровиш Гугъла или
    в частност Форумът .
    ...та в този смисъл ще ми е мноо любопитно , ако намериш пост , в който да съм твърдял това , болднатото !
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #77
      От: Масло Манол

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Аз знам че си драка и стане ли въпрос за факти в подкрепа на егото ти , ше преровиш Гугъла или
      в частност Форумът .
      ...та в този смисъл ще ми е мноо любопитно , ако намериш пост , в който да съм твърдял това , болднатото !
      Човека е адвокат . При нас с тебе нещата ясни с ясно измерими и видими параметри подчинени на едни закони които не са променяни поне от 1000 години . 2 + 2 е 4 не 44
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #78
        От: Масло Манол

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        ...та в този смисъл ще ми е мноо любопитно , ако намериш пост , в който да съм твърдял това , болднатото !
        Тутакси:
        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Мнение на Bogoljub Gagic
        Много ми е интересно как се правят 100 000 км годишно, както непрекъснато чета в такива теми ? 275 км на ден - мечтата на БГ-таксиджията, ама познавам много такива и ми казват, че те лично никога не са имали такава заетост, вкл. и денонощна с "ортака на смени", пък и средната скорост на движение в София е макс. 30 км/ч, което значи 9 часа нон-стоп движение. Куриерските фирми нали и те спират за товарене и разнасяне на пратки, нощем разнасят ли ? За ТИР по-става, ама там нали тахографи, гледат им задължителни почивки, не можеш да шофираш денонощно, дори двама водачи да сте...
        Е то и шопа казал :"Такова животно нема !" , което не пречи на жирафа да си съществува като вид

        ...и както обикновено , ти пак с твоя маниер за доказване на собствената си теза , без да си "виждал жираф" ....
        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Всъщност , 100К км. годишно навъртат не само куриери с един микробус . Навъртат ги и други хора - свидетел съм на 4 "баничарки" VW Caddy с дори над 100 000 км. всяка , както и един комшия със "Санта фе" .

        ....и за протокола :само с джипката до този момент ( която ми е трета кола в семейството ) имам по 17 000 км. годишно . За справка : италианецът преди мен ( "първи собственик " и естествено на 135 000 км. ) ако се вярва на автоджамбазина е изминавал по 10 000 годишно
        Има и други, ама съм изгонен от темата...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #79
          От: Масло Манол

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Тутакси:
          Има и други, ама съм изгонен от темата...
          Ааа , не така ! Тук дето ме цитираш твърдя , че не е невъзможно да се навъртат по 100 000 годишно . И продължавам да го твърдя , щото хората са пред очите ми .
          Ти дай да видим къде твърдя , че "професионалните возила навъртат поне по 100 000 годишно"? Има съществена разлика .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #80
            От: Масло Манол

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Ааа , не така ! Тук дето ме цитираш твърдя , че не е невъзможно да се навъртат по 100 000 годишно . И продължавам да го твърдя , щото хората са пред очите ми .
            Ти дай да видим къде твърдя , че "професионалните возила навъртат поне по 100 000 годишно"? Има съществена разлика .
            И да увърташ, и да не увърташ - verba volant, scripta manent. Пак там си го казал, ако не можеш да си прочетеш собствените писания, аз не мога да бъда полезен.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #81
              От: Масло Манол

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              И да увърташ, и да не увърташ - verba volant, scripta manent. Пак там си го казал, ако не можеш да си прочетеш собствените писания, аз не мога да бъда полезен.
              Почти всяко софийско такси върти повече от 100 000 на година . А все са едни марки дето нямат много общо с истинските автомобили Все едни марки дето по времето на истинските ги нямаше . Хюндай ; Кия ; Деу и тнт . Арендата им виси на врата като воденичен камък . Поне двама водачи по 12 часа няма почивка няма нищо .
              Последно редактирано от sek.1; 09-03-17, 06:10.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #82
                От: Масло Манол

                ...ами да питам може ли....
                ..това масло Манол де, става ли или не става
                основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

                Коментар


                • #83
                  От: Масло Манол

                  Първоначално публикуван от перко Преглед на мнение
                  ...ами да питам може ли....
                  ..това масло Манол де, става ли или не става
                  Перко, почети тук.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #84
                    От: Масло Манол

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Перко, почети тук.
                    Голям майтап!
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Масло Манол

                      За трактор, за генератор, както и за някои коли ( най-вече с годишен пробег 5-7000 км), както видяхме по-горе - става.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #86
                        От: Масло Манол

                        Ми баш за трактори не става.Средно голямо стопанство,с един трактор за 1г си подминава 700 м.ч.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Масло Манол

                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          Впечатления от 15W40 имам на трактор МТЗ 952.2,в далечната 2004г закупен нов,до достигане на 1000моточаса се движеше с такова.Смяна на 30 и след това на всеки 200,трактора не се е оплаквал и все още си бръмчи,мина 3500м.ч.
                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          Ми баш за трактори не става.Средно голямо стопанство,с един трактор за 1г си подминава 700 м.ч.
                          А вие май си чешете клавиятурите и не четете.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Масло Манол

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            А вие май си чешете клавиятурите и не четете.
                            Ма той Живко нищо чудно да смята , че критерия е маслото да издържа 700 моточаса без смяна .

                            ...щото гледам и и тва мнение е подобно :

                            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                            80-90 ЧАСА СА ОКОЛО 6000 КМ ,ЗАТОВА НЯМАШ ПРОБЛЕМИ.подкарай го на 200 часа и виж какво ще източиш. ....
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Масло Манол

                              Съдейки от мненията за и мненията против ( особено от вторите ) съм сигурен , че маслата Манол стават.
                              Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Масло Манол

                                Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                                Съдейки от мненията за и мненията против ( особено от вторите ) съм сигурен , че маслата Манол стават.
                                Смело сипвай в трактора, генератора и автомобила. За последния ще чакаме интересната тема за ремонти.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X