Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за рязане на профили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Машина за рязане на профили

    Хм, странно това, което казваш за Полимета. В една друга тема се бяха изказали хора, които са доволни от тях.

    На мен всъщност и не ми трябва сериозна машина. Нито има смисъл да си я купувам, нито мога да я натоваря с моите гаражни занимавки. Аз не че и евтинджосите мога да натоваря, но за профи машина съвсем няма смисъл.

    А какво имаш предвид под редуктор? Аз доколкото виждам тия машини работят на принципа шайба с 3 канала директно на оста на мотора, ремък до друга шайба отново с 3 канала и различни диаметри.

    Полиметските лесно ще ги видя, лошото е че тези Гюде са чак в Хасково...

    Коментар


    • #17
      От: Машина за рязане на профили

      Редуктор е това от ляво на мотора на снимката по долу.Обръща посоката на въртене.Полимета са на "Илия Бешков"№3,срещу Ангел Стоилов.В баумакс Matrix MBS 550 е със около стотина лева по евтин от малката на полимета.Казвам ти че тези от баумакс вече надкараха по тонаж полиметските и са като нови.Жалко че не мога да качвам снимки.Щях да ти снимам полиметския мъртвец и другите.

      Коментар


      • #18
        От: Машина за рязане на профили

        Ако става дума за Баухаус (то Баумакс вече няма), цената е 750лв на тази машина. Явно е поскъпнала.

        Не поставям под съмнение думите ти де, нямам основание. Просто се учудих на фона на положителните отзиви досега.

        Коментар


        • #19
          Re: От: Машина за рязане на профили

          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
          то Баумакс вече няма
          По дяволите а аз къде ли ходя на работа.

          Ако нещо искате да ви проверя пишете ми на лично.

          Коментар


          • #20
            От: Re: От: Машина за рязане на профили

            [QUOTE=Daniel;3106512]По дяволите а аз къде ли ходя на работа.

            Може би в Home max или и аз съм се объркал по дяволите.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • #21
              Re: От: Re: От: Машина за рязане на профили

              [QUOTE=ДСВ;3106525]
              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              По дяволите а аз къде ли ходя на работа.

              Може би в Home max или и аз съм се объркал по дяволите.
              Бранда е хоум макс. Другото си е Баумакс България.

              Коментар


              • #22
                От: Машина за рязане на профили

                Аз купешките думи трудно ги запомням.Ма хаос знам кво е на български...и бау знам,освен баумакс да са фалирали вчера...Все едно.Ако толкова си падаш по мазохизма,подарявам ти двугодишна лентоотрезна от полимета.Без двигател,разбира се.Щото тва беше първото дето умря в машината.Обаче електриката не влиза в гаранцията.Но пък има регулируем амортисьор,който гарантирано ще ти пукне жлъчката.Поемаш куриера,съгласен?

                Коментар


                • #23
                  От: Re: От: Re: От: Машина за рязане на профили

                  [QUOTE=Daniel;3106527]
                  Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                  Бранда е хоум макс. Другото си е Баумакс България.
                  Между другото,когато ги купувах въпросните машини,се оказа че имат само мострата.Та се наложи да изчакам два дни за да организират две машини в София.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Машина за рязане на профили

                    Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                    Аз купешките думи трудно ги запомням.Ма хаос знам кво е на български...и бау знам,освен баумакс да са фалирали вчера...Все едно.Ако толкова си падаш по мазохизма,подарявам ти двугодишна лентоотрезна от полимета.Без двигател,разбира се.Щото тва беше първото дето умря в машината.Обаче електриката не влиза в гаранцията.Но пък има регулируем амортисьор,който гарантирано ще ти пукне жлъчката.Поемаш куриера,съгласен?
                    Ако колегата се откаже,аз се кандидатирам.Кви кила е това произведение на изкуството!?И какво Ф-и реже максимум ако работи?
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #25
                      Re: От: Re: От: Re: От: Машина за рязане на профили

                      [QUOTE=kosta-s;3106531]
                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение

                      Между другото,когато ги купувах въпросните машини,се оказа че имат само мострата.Та се наложи да изчакам два дни за да организират две машини в София.
                      Възможно е колега. Аз не съм в продажбите, но ако нещо ви трябва, мога да проверя.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Машина за рязане на профили

                        Аз съм готов и някой лев да дам за такава потрошена с помлян редуктор ; изгорял мотор и тнт . Ако някой има да предлага . Нямам претенции към марката
                        Последно редактирано от sek.1; 10-02-17, 19:46.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: От: Машина за рязане на профили

                          Това го имам от над 10г., не е жалена и не знае какво значи ремонт! Жестока машина!
                          За разлика от няколкото флекса родно производство, с които се работи инцидентно и пак се трошат!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Re: От: Машина за рязане на профили

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            Това го имам от над 10г., не е жалена и не знае какво значи ремонт! Жестока машина!
                            За разлика от няколкото флекса родно производство, с които се работи инцидентно и пак се трошат!
                            В работата имам такъв заводски с 7.5 киловата мотор . ЖП релси съм рязал на него без да се озори
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Машина за рязане на профили

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              Ако колегата се откаже,аз се кандидатирам.Кви кила е това произведение на изкуството!?И какво Ф-и реже максимум ако работи?
                              Мисля че 120мм.Единственото хубаво нещо е менгемето.Стотина кила може и да има.Длъжен съм да ви кажа,че след втория комплект червяк и ролка сменени от въпросните,машината ми беше върната "побългарена" или "потурчена" не знам точно.Липсваше част от лагерното тяло на редуктора,което е част от корпуса.Решили са временно въпроса за сметка на семеринга.Ама ти си техничар,няма какво да те мисля.Обещах първо на колегата,така че той е на ход.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Re: От: Re: От: Машина за рязане на профили

                                [QUOTE=Daniel;3106527]
                                Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                                Бранда е хоум макс. Другото си е Баумакс България.
                                Извинявай не разбирам какво е това бранд но по смисъл го разбрах( преобул се Илия пак в тия) и защо бяха тези вишки и хора да лепят брандове върху бранда като според теб нищо не се е променило.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X