Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русия Монголия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Русия Монголия

    Димо, наистина се постарай с правописа, че всеки пост е ужас...От телефон ли пишеш или не, но ...Пусни отделна тема в " планирани пътувания ", опиши всичко подробно и ще се развие темата...Така в момента не е ок.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: Русия Монголия

      Замръзването на дизела при -10С става когато е зареждан отдавна (лятото), или си зареждал в бензиностанция с нисък оборот, в която е останала лятна нафта...
      В руския Джип форум има хора, които експлоатират дизелни джипове в северен Сибир и нямат проблем...
      Да, на юга нещата са малко по-комплицирани - там заради по-високите температури може да има компромиси... Но ти едва ли планираш пътуване зимата...
      Т.е. дори и да има температура -10С, то ще е моментна, след което ще се вдигне температурата...

      П.С. напълно съм съгласен с Дани Трябва да се постараеш и да обясниш нещата по-подробно, за да получиш по-ценна информация...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Русия Монголия

        Доколкото знам, в Новоросийск все още не е пуснат пасажерския терминал и обработват само товари. Провери.

        Коментар


        • #19
          От: Русия Монголия

          Моля администратора да затвори темата ще я пусна в планирани

          Коментар


          • #20
            От: Русия Монголия

            Темата е преместена в по-подходящ раздел

            Успех на колегата и ще следя с интерес.

            Коментар


            • #21
              От: Русия Монголия

              Днес получих инфо от Монголия няма проблем със солярката има колонки във всички градове така че сега калкулирам р-то между градовете през които мисля да мина.Джипката е с лети джанти мисля че е по добре да сложа железни.Чакам инфо от Новоросийск дали мога с работна виза да вляза от там.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X