Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AWO 425 Touren

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: AWO 425 Touren

    На първата снимка нещо ми изглежда гланцирано, ако е така няма да се получи.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: AWO 425 Touren

      Ако визираш снимката на резервоара със зелената боя,това е чак под черната боя с която е боядисван мотора именно за това се е надигнало защото старата боя няма добра основа.Вчера цяла вечер си играх да махам всичко до здрава основа(което ме навежда на мисълта да си направя пясакоструй)старата черна боя плюс кита който пръсках отгоре се махаха като винилово фолио.Голямо жулене падна ,но съм към финала.Отдолу има някакъв сив грунд или шприц който е пръскан върху голия метал и е хванал здраво,обаче отгоре явно е минаван с много финна шкурка(или въобще не е шкурен ,а направо е пръскана боята).Отделно и тази зелена боя която незнам за какво е пръскана въобще и естествено боята не е хванала.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170209_182318.jpg
Прегледи:1
Размер:68.8 КБ
ID:5743099

      Коментар


      • #18
        От: AWO 425 Touren

        Преди две години и аз реставрирах Турист и лентите ги направих със специалната боя на One Shot за пинстрайпинг. Закупих я от Англия като цените са 8-9 паунда за малка опаковка 120 мл и цена на доставката беше около 5 паунда. https://www.handover.co.uk/paint-col...triping-paints. Също така си взех и четките за целта от катерича козина. Понеже видях, че няма да мога да го направя на ръка си взех и гъвкава самозалепваща лента 2 и 3 мм. с която си направих нещо като шаблони. Важното е, че се получи ефекта на пинстрайпинга, лентите стоят релефни. Боята се нанася върху лака.








        Коментар


        • #19
          От: AWO 425 Touren

          Много ти благодаря за изчерпателния отговор.Точно това ми трябваше.Получило се е страхотно

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X