Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ресори от Жук на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ресори от Жук на Фероза

    Здравейте, от скоро карам фероза и вече се сблъсквам с проблема с ресорите. Чакам да ми донесат едни жукови ресори и четох тука в темите че те са едни от подходящите за ферозите. Може ли някой който е правил упражнението със слагането на жукови ресори да разясни по подробно със какви спънки се е сблъсквал по монтажа им. Благодаря предварително. поздрави.

  • #2
    От: Ресори от Жук на Фероза

    Да не дава господ!-още не ми се е налагало,но...http://www.offroad-bulgaria.com/show...E5%F1%EE%F0%E8 - четииии!
    VENI-VIDI-VICI!

    Коментар


    • #3
      От: Ресори от Жук на Фероза

      Здравейте, колега благодаря за бързия отговор, но въпроса ми беше конкретен. Темите ги прочетох всичките по няколко пъти и разбрах доста неща, но все още си останах с някои питанки. За това и пуснах темата. Аз също искам да си купя чисто нови оригинални да си дам колата на сервиз и д ами ги сменят, ама на пуста ми сиромашия не стават така нещата. Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Ресори от Жук на Фероза

        И аз знам, че жукови ресори стават с минимално преправяне, НО имай в предвид, че пакета е с доста повече листа и вероятно ще стане доста по твърдо окачването, което автоматично ти намалява проводимостта, защото ще започне да ти увисват задните колела във въздуха.
        В момента правя ресори на моята и малко да ти разясня цените :
        Чисто нов основен лист - 50-55лв, заготовка с размери 2000мм/60мм/7мм 50-60лв , обици - 15лв бройката и селенови втулки 15лв бройката. И други ресори да сложиш втулките и обиците е желателно да ги смениш, защото втулките едва ли са здрави, а обеците са разтеглени най вероятно. При малко свободно време, голям чук, релса, настолна бормашина с кобалтова боргия и около 250лв си правиш два нови комплекта от до. Аз примерно предпочетох да шпрегна основния 6мм лист и втория 7мм и смених третия с нов 8мм. Ще видим ефекта.. ��

        Коментар


        • #5
          От: Ресори от Жук на Фероза

          Здравейте . Предстои ми замяна на ресорите на ферозата , намерих жукови (човека каза , че имало някъде още 2 жукови и ако ги намери се очертава наддаване кой да черпи) . Та на въпроса който ме вълнува.
          Какви втулки и тампони трябва да си подсигоря понеже смяната ще е по празниците и трябва да си подсигоря нещата .
          Ако може някой да ми помогне с размери ще е супер

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X