Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радио честоти в РУСЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радио честоти в РУСЕ

    Здравейте, някой има ли представа какво може да се хване в Русе от 29Mhz do 700mhz

    Предварително много ви благодаря

  • #2
    От: Радио честоти в РУСЕ

    Първоначално публикуван от pilimon Преглед на мнение
    Здравейте, някой има ли представа какво може да се хване в Русе от 29Mhz do 700mhz

    Предварително много ви благодаря
    Така като ти чета въпроса, можеш да хванеш всичко от тираджийска псувня, през лафовете на хвърчулестета и плавала, през радио хоризонт и радио "Русе форевър", та чак до слънчев удар и главозамайване. Аз лично бих си хванал някоя девойка, но все пак всичко зависи от техниката с която разполагаш и дължината на антената
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      От: Радио честоти в РУСЕ

      UPI, скромните ми наблюдения показват че и за девойките размерът на антената е важен.
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #4
        От: Радио честоти в РУСЕ

        Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
        UPI, скромните ми наблюдения показват че и за девойките размерът на антената е важен.
        Там може да се компенсира с размера на банковата сметка, даже напоследък май не ги интересува антената
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Радио честоти в РУСЕ

          Ако имаш в предвид ПРИЕМАНЕ на радиовълни....това става с подходящ приемник, а хващането е съвсем друго действие....!!!!
          LZ3YG

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X