Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
    Напукани кобилици? На нива?
    Това искам да го видя!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #32
      От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
      Напукани кобилици? На нива?
      Вероятно става дума за паднала циментация,но колегата не е автомобилен специалист и така е разбрал.

      Коментар


      • #33
        От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
        Вероятно става дума за паднала циментация,но колегата не е автомобилен специалист и така е разбрал.
        Как точно ше падне циментацията на ладовите кобилици ?!
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Как точно ше падне циментацията на ладовите кобилици ?!
          Когато видите надраните повърхнини по кобилицата или вала, какво казвате на разговорен език.... обяснявате с прегряване ,прекъсване на масления филм,упреквате качеството на изработка-метал,обработка,циментация....или просто казвате -"паднала циментация" -(вместо надрани повърхнини)
          А каква е идеята на халосията.............

          Коментар


          • #35
            От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

            Има разлика м/у надрана кобилица и паднала циментация.
            Едното е нардано, а другото примерно отлюспено, та надраната кобилица е надрана кобилица, което обикновено върви с надран разпределителен вал.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

              Аз не разбрах защо се обвиняват работниците в сервиза, че са строшили двигателя, след като колата е отишла при тях вече с проблем.
              А и това, че сутринта е имало антифриз не означава много. Особено при руска техника...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Аз не разбрах защо се обвиняват работниците в сервиза, че са строшили двигателя, след като колата е отишла при тях вече с проблем.
                А и това, че сутринта е имало антифриз не означава много. Особено при руска техника...
                - През прегорялата гарнитура (вдигнала температура и изгубила парно), антифриза е напълнил надбутално пространство...(липсва антифриза в казанчето)..........,и "логични заключения"..............

                Коментар


                • #38
                  От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Аз не разбрах защо се обвиняват работниците в сервиза, че са строшили двигателя, след като колата е отишла при тях вече с проблем.
                  ...
                  Аз мога много да разкажа по въпроса от първо лице, но само ще ти покажа шефа който си говори с Господ, а от време на време твърди, че е Той самият.
                  Изводите оставям на теб.

                  https://www.google.com/url?sa=t&sour...Rxhnn7rErt_e50

                  https://www.google.com/url?sa=t&sour...=1560892214563

                  https://www.google.com/url?sa=t&sour...nQ3E4jXY2TQS10

                  https://www.google.com/url?sa=t&sour...N8ZFOD4xbU2nov
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 18-06-19, 23:12.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                    Сериозно ли тоз образ е шефа там?

                    Готин си е, ама не бих си дал колата при тях.
                    Виж, за американски монтор-позьор за дискавъри се е утепал.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                      Съвсем сериозно !

                      Ето нещо забавно преди лягане:

                      https://www.google.com/search?client...HJTRyjfTw#ip=1
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                        Здравейте колеги, нямам навика да пазя стари части, а и мина много време от тогава инъче щеше да ги снимам за да ви ги покажа. А и не мислех, че след толкова време ще стане въпрос за тези кобилици. И да, не съм автомобилен специалист, както съм го видял и разбрал, така съм го написал, не твърдя, че е много правилно.
                        Колкото до въпросния сервиз - вярно е, че отидох при тях с проблем. Колата беше тръгнала веднъж да вдига температурата, но се закрепи за момента докато стигна до тях, държеше си около 90 градуса (доколкото може да се вярва на стрелката на таблото). Когато се случи бях близо до сервиза и стигнах сравнително бързо, беше и рано сутринта и нямаше трафик. Проблема е друг - след като им я оставих, те са я карали от единия им сервиз в Дружба до другия, колата е работила достатъчно време за да си прегрее стабилно и да направи всичките мизерии. И с цялата си наглост ми поискаха пари, колкото за ремонт на 3 двигатела за Нива. Затова казвам, че за мен те са виновни и едва ли ще стъпя пак при тях. Мислех си, че като предлагат части за Нива все ще разбират и ще могат да се оправят с една такава. Дали са го направили нарочно или просто толкова си разбират не мога да кажа. Това си е мое мнение и никой не задължавам да ми вярва или да се отрича от тях. Когато бях при тях имаше много коли на паркинга, явно има и доволни.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X