Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

    И аз така от 10г. Лада Нива поддържам,отскоро си взех крик двуколонен 4т. вече е по лесно с ремонтите.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #17
      От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

      Първоначално публикуван от karazaz Преглед на мнение
      В Нивата, като всеки руски автомобил, ако имаш ключ 13,10,8 и отверка си правиш всичко........Има доста литература за ремонта на Нива, на достъпен език е и при малко повече отделено време, ще може да надминеш и най-прехваления майстор....
      Майстора със сигурност ще надмине, ма не баш с тия ключове, а и литературата не е на съвсем познат език.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #18
        От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

        Здравейте колеги! Извинявам се на колегата, че му ползвам темата но не намерих по-скорошна подобна. Нов съм във форума, а от скоро съм собственик на Лада Нива 1,7i 2007г. Препоръчайте ми моля по-отговорен майстор или сервиз в София, където да закарам Нива-та за смяна на масла и филтри и да я погледнат, че има и някакъв проблем. Нямам никакво време в момента да се занимавам с нея но ми трябва колицата, и затова ми се иска да я погледне някой, който разбира. Благодаря предварително.

        Коментар


        • #19
          От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

          Привет, Бат Краси е твоя човек. Тел.0888344659. Във Владя се пада, има усет за нещата и отнпшение към Ниваводите. Аз съм много доволен, бачка и ги разбира с поглед нещата. Успех!!!

          Коментар


          • #20
            От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

            Има още един човек дето много ги чува ладите по принцип . Казва се Асен и сервиза му е в глухата пряка под моста на автогара ЮГ срещу кафето на сервиз Ситроен между моста и бившия експрес сервиз Изток . Има две комбита ВАЗ 2102 и ги кара и ремонтира с кеф
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

              Здравейте колеги и благодаря за отговорите! Не можах да намеря сервиза в Изток, а на Краси от Владая телефона е изключен и не можах да се свържа с него. Вече имам конкретен проблем с колата. Симптомите бяха: в неделя тръгна да качва сериозно температурата(към червеното 110-120градуса). Парното отказа да работи първоначално. В последствие заработи и температурата падна на 90 градуса. Тъй като нямам никакво време в момента да се занимавам с нея, я оставих в един прехвален сервиз в Дружба (до там бях стигнал). Седя два дена там, след което ми се обадиха, че колата била без никакъв антифриз, били сложили и обезвъздушили системата ама колата започнала да тресе и се оказало, че 4-ти цилиндър бил пълен с антифриз. Сутринта преди да им я оставя проверих антифриза и съм сигурен че имаше предостатъчно в казанчето, а и колата беше близо до въпросния сервиз та не можа да загрее изобщо до там. Не знам какво са я правили, разбрах само, че са я карали малоумниците. Та сега заради тях трябва да се отвори двигатела да се види в какво състояние е. А и с цялата си наглост ми поискаха пари за ремонта, колкото за още една Нива. За такъв ремонт не ми се иска да пипа кой да е, търся човек, който наистина да разбира и да оправи колата. Аз съм в Младост, ако сервиза е в тази част на София ще е най-добре за да не се занимавам с репатраци. Благодаря предварително.

              Коментар


              • #22
                От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                Съчувствам ти,колега.
                При такова изначално отношение то е ясно,че и да я отворят едва ли ще си свършат работата качествено!
                По-добре наистина бягай от тях!
                Пожелавам ти да попаднеш на съвестен човек...-далеч съм!
                Бих ти помогнал иначе.
                Харесвам Ладовите мотори-приятни са за ремонти,здрави,надеждни,отлични за газ за разлика от всичко Японско,Корейско.
                Последно редактирано от Янко Желязков; 31-01-19, 21:52.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                  Ладата е елементарна за обслужване,но не е за прости механици гайкаджии по сервизите,които понеже се голяма работа и работят през пръсти.
                  Дето се вика-Козата си сака пръч.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                    +1

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                      Пратих ти лично съобщение, погледни го!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                        Здравейте колеги, много благодаря за отговорите на всички. Колата вече е в сервиз, при сериозен човек. Надявам се скоро да е обратно в планината.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                          И ко стана ?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                            Предполагам, че за 4 месеца са успели да сменят гарнитурата и да шлайфат главата?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                              Да колеги, колата отдавна е в движение. Просто си искаше човек, който да разбира, а не като ония малоумници в ЕМ комплект в Дружба. Но то така - човек се учи от грешките си. Вече знам що за "майстори" са и няма да стъпя при тях за нищо. Инъче като са я карали между сервизите им и са я прегряли стабилно - пълна програма: гарнитури, шлайфане на глава, пасване на клапани, напукани всички кобилици...
                              Важното е, че е оправена и е на пътя...и извън него когато се налага.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся отличния и сериозен сервиз /или специалист!/ за нашата любимка - Лада-Нива!

                                Напукани кобилици? На нива?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X