Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бабин Зуб - Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бабин Зуб - Сърбия

    Като цяло, курортът се използва масово от компании, които си носят всичко необходимо като храна и алкохол отвън. Има един ресторант в селото и един на върха, в Хотел Стара планина. Резервации са възможни месец-два преди датата на заминаване, тъй като местата за настаняване за малко. Говори се че ще се разширява ски-зоната догодина, а и се виждат доста нови основи на сгради в района.....какво ще се случи, само времето ще покаже. Лично аз бих се върнал там догодина...или още тази, тъй като има доста добри трекинг-дестинации а и хората са приятни. Ако има въпроси, насреща съм

    Коментар


    • #32
      От: Бабин Зуб - Сърбия

      За сметка на това, обаче има доста черни пътища, ако на някой му се кара офроуд. При невнимание се стига до Трън, по черно без да усетиш кога си минал границата.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #33
        От: Бабин Зуб - Сърбия

        Ходил съм на Бабин зуб,ходил съм и в Трън! Ама не мога да ги свържа,дори и по черно!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #34
          От: Бабин Зуб - Сърбия

          Че има-има, днес смених грънците на субару-то по този повод Ще бъде добре да се картират по някакъв начин че този път карах само по азимут и самурайско чувство

          Коментар


          • #35
            От: Бабин Зуб - Сърбия

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Ходил съм на Бабин зуб,ходил съм и в Трън! Ама не мога да ги свържа,дори и по черно!
            Малко трудно от Бабин Зуб ще се стигне до Трън, а и не препоръчвам - сърбите яко са си усилили охраната, като нищо ще решат, че български каналджия се връща, след като е разтоварил мигрантите, ще ви арестуват и ще ви припишат, че сте вкарали поредната заловена партида.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #36
              От: Бабин Зуб - Сърбия

              В този ред на разговора, наистина се вижда засилено присъствие на не съвсем армейски части по границата, едни едри, добре оборудвани и любезни момчета с добра екипировка и техника.... по всички ключови места покрай границата

              Коментар


              • #37
                От: Бабин Зуб - Сърбия

                Миналия уикенд бях в тези къщички, 120лв. на вечер бяхме 6 възрастни и дете..хараната е 1000 динара, закуска и вечеря, за мен, храната не си заслужаваше! Къщичките имат кухни и са много добри, топли, приятни, чисти, нови, интернет, ТВ. Хазяйна дава запалено барбекю...
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16831706_1375722405811138_1952439605_n.jpg
Прегледи:1
Размер:9.3 КБ
ID:5744301

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0363.jpg
Прегледи:2
Размер:71.4 КБ
ID:5744302
                VARADERO SD2

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X