Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хубава сделка ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хубава сделка ?!

    Тази събота ще ми се открие шанс да видя един мотор -kawasaki kx 125 , не знам коя година е ... предполагам вие може да кажете (ако си струва ще видя на двигателя, но още се чудя дали да ходя). Та правен е основен ремонт, нова риза, но има един проблем - няма ток .. Сделката е да ми го даде за около 800 лв .. Предистория: По-миналият собственик го карал , пръснал бутало и се сещате .. странното е че загубил и тока .. Та какво ще кажете ? Струва ли си ? Ето няколко снимки:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_1198333400280831.jpeg
Прегледи:1
Размер:80.9 КБ
ID:6126641
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_1198545916926246.jpg
Прегледи:1
Размер:93.4 КБ
ID:6126642
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_1198334163614088.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:6126643

  • #2
    От: Хубава сделка ?!

    Не го вземай,преди да го запалиш.
    Все пак е след основен ремонт,и не бързай.
    Искай гаранция за пробег или време,да не изгориш!
    Все пак ще има и други оферти,бързата кучка...
    Успех!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Хубава сделка ?!

      Ако продавача не може да ти отговори защо се е пръснало буталото и при кого и как е правен основния ремонт (без да се замисля и да хъмка) - стой далеч.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Хубава сделка ?!

        Като гледам новото бутало на фона на мръсния двигател , ми е ясно кой е правил "основния ремонт". Но за около 800 лв. няма какво друго да се очаква , реално ремонта на двигателя струва поне 800 лв. ако е правен както трябва. А буталото най-вероятно се е пръснало защото не е сменено на време , от газ по пистата се съмнявам , че някой го е счупил , от газ на 400 м. без каска , може. Лошото при тези мотори е , че ти трябват поне още 800 за да стане мотор , лагери на линковете , ремонт на предницата , дискове , накладки , пиньони , верига , ....
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Хубава сделка ?!

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          Лошото при тези мотори е , че ти трябват поне още 800 за да стане мотор
          Няма да му стигнат и 1800 и никога вече не може да стане мотор. Нагледал съм се на такива зомбита, изкарани от гроба - скъсани рами, лепени и криви картери, никакво окачване... По-добре не.

          Коментар


          • #6
            От: Хубава сделка ?!

            Този мотор е цилиндър с никасилово покритие.Не става с риза(става но за няколко часа работа).Ако ти се дават пари и ти се занимава,ти си човека,но малко по евтино ще е да си го купиш здрав.

            Коментар


            • #7
              От: Хубава сделка ?!

              Благодаря много . Бях се настроил маалко по-позитивно, но за кросов мотор си трябва никасил .. демек това ще е една торба с пари .. вече съм малко по-скепчтичен. Няма как да го пробвам, защото няма искра .. така че май ше пропусна.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X