Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Isuzu Trooper 2.6MPI - 1991 - двигател и мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Isuzu Trooper 2.6MPI - 1991 - двигател и мнения

    Здравейте колеги!

    Нов съм във форума, до сега съм имал само една 4х4 машина - Subaru Legacy 2.2 1993, допълнително надигнато комби, оре си като джипка на всякъде

    Та, тъй като е доста по изгинало и вече се озъртам за нещо ново... Сега съм харесал едно Isuzu, но марката е абсолютно нова за мен и нищо не знам по въпроса...
    Четох разни review-та на Английски (повечето бяха от Американци), почти всички минават през смяна на скоростна кутия между 150-200 000 км. и други по-дребни,
    но лошото е, че не намерих нито review за този двигател, което да казва нещо по-конкретно... Та се чудих някой знае ли нещо повече за този двигател?
    Също така, ако може да споделите и малко впечатления... Това, което съм го харесал в момента е на поносима цена, изглежда доста запазено, чудя се само дали ще
    е поносимо след това... На пример, колко излиза скоростна кутия, съединител, нещо друго, ако се сещате...

    Поздрави!

  • #2
    От: Isuzu Trooper 2.6MPI - 1991 - двигател и мнения

    Аз съм имал Трупър 2.6 дълга база 1990 година произведен и е много здрав джип.Много им гният шаситата (моето изгни).Двигателя е здрав не е капризен,не е много икономичен моя гореше около 20/100 бензин.Това за скоростите не знам дали е така никога не съм сменявал,карал съм го около 3години (50 000км.) и имам впечетление че са много здрави.Само гниенето и горенето ми бяха ядовете.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X