Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щатската армия се превооръжава с нов пищов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щатската армия се превооръжава с нов пищов

    Явно Берета М92 отива в пенсия - http://www.msn.com/en-us/money/compa...cid=spartandhp Аз лично очаквах да изберат Смит&Уесън МР, пък те явно са на друг акъл. Да видим какво е това, някой ако го е пипал, да сподели моля.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

    Чичо Злате добър ден,
    Слаф4у не го е пипал, но е платмасов...слаф4у не обича пластмаса...слаф4у не обича и да няма чукче...
    Той гледа по ревюта - спусък бил добър, слаф4у пипал 2022 - спусък отврат. Слаф4у харесва Берета, пипал, стрелял, железо, мазен спусък...
    Обади се за кафета
    42

    Коментар


    • #3
      От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

      Американската армия има много поздрави от баба ми! Зиг е избран заради това че е "модулен"- оръжие се водят само карантиите на тоя пистолет, шасито се сменя, и става от голям на по-малък размер пищов. И понеже и аз като Славчо, ни мъ кефи. Определено, ако ще го мъкна по цял ден, лек пластмасов пистолет е по-добре, ама аз не го мъкна. Пък и Баретата е идеална за чупене на орехи. За мазен спусък пък да не говорим- само 1911 има по-добър спусък от М9 /Зигове имам няколко, всичките на поне двойна цена на М9, и нито един не може да се опре на Баретата по спусък/.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #4
        От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

        Едно време са ревяли срещу Баретата,е сега ще вият направо
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

          Преди около година гърмях с едно такова (9 мм): Един приятел се беше много меракландисал на Зиг та го взехме под наем за проба от стрелбището (тука трябват 2-ма души за да вземеш пищов под наем). Двамата изгърмяхме около 150 патрона с него. Гърмя нормално, проблеми не показа, но за името и цената си нищо особено. Просто не ми легна в ръката, а моя приятел си купи ....Берета. Толкова от мен.


          П.С. Ама не извадихме късмет да изберат Аркуса, язък!

          Коментар


          • #6
            От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

            Първоначално публикуван от peniko Преглед на мнение


            П.С. Ама не извадихме късмет да изберат Аркуса, язък!
            Тогава щяхме да я втасаме отвсякъде Нямаме такива производствени мощности .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

              Доколкото знам тук нищо не може да бъде прието на въоръжение, ако няма завод дето го прави на територията на щатите. Значи щяха да ни съдействат.
              Я сега си представи как звучи "Аркус Лясковец USA"

              Коментар


              • #8
                От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                Мьде ин Алабама.........кине и фрьга,нас не дагонят.

                Мани ти,по-добре Сиг да се изложи
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                  Пласмасарник, firestrike. Време беше да влезнат в 21 век. Само тая лего концепция с high bore axis не ми се види особено удачна.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                    тцъ тцъ и пак с европейски пищов, нещо мейд ин Ю-СИ-АЙ очаквах аз...

                    Странно как се правят най добрите пищови, в страни където най малко са разпространени...

                    Примерно както Австрия
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #11
                      От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                      Кой имаш в предвид.Щото новите пласмасови Зигове са странна смесица от играчка и подобие на пистолет.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                        Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                        тцъ тцъ и пак с европейски пищов, нещо мейд ин Ю-СИ-АЙ очаквах аз...

                        Странно как се правят най добрите пищови, в страни където най малко са разпространени...

                        Примерно както Австрия
                        Дай дефиниция за "европейски пищов".
                        И кое му е "най-доброто на това нещо"?
                        Къде ще се произвежда пищова знаеш ли?

                        Австрия има толкова взимане даване с тоя пищов, колкото моята Хонда има с Япония- именцето и е само японско.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #13
                          От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          ... Австрия има толкова взимане даване с тоя пищов, колкото моята Хонда има с Япония- именцето и е само японско.
                          Каква Австрия, какви 5 лева?!? SIG е швейцарска, J.P.Sauer & Sohn - германска.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                            Еми очаквах да е колт или смит и уесън истинско американско оръжие..

                            пс.. Глока който е на въоражение в полицията и специалните части е австрийски
                            Последно редактирано от derhunter; 04-02-17, 15:37.
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • #15
                              От: Щатската армия се превооръжава с нов пищов

                              Глупости говориш.
                              http://s151.photobucket.com/user/ldp...e730b.jpg.html

                              http://s54.photobucket.com/user/Tris...small.jpg.html

                              А това за полицията е без коментар.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X