Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръки за форума

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръки за форума

    Здравейте, колеги!

    Първо искам да се извиня, ако не пускам темата на правилното място, но тук ми се стори най-удачно.

    Имам един лек проблем с една функционалност на форума, както и едно предложение относно личните съобщения.

    Ще започна с проблема: когато чета някаква тема и искам да отговоря на даден пост с бутона "Отговори с цитат", в полето за бърз отговор ми излиза въпросния пост в цитат. Когато искам да пиша след това, бутонът за интервал не работи. След това трябва да отида в Напреднали. Ако само пиша коментар към темата, нямам такъв проблем.

    А предложението, което искам да отправя, е към броя на личните съобщения в кутията на всеки потребител. Тъй като виждам, че доста често се случва потребителите да не могат да получават лични съобщения от други потребители, поради пълна кутия, ми идва една идея в главата. Има ли възможност да се направи така, че при достигнат лимит на съобщенията от X-1, където X е максималният брой на съобщенията, то при получаване на съобщение, при което се достига максималният брой на съобщенията X, тогава системата автоматично да изтрие най-старото съобщение, като по този начин съобщенията отново ще са X-1 на брой и потребителите ще имат възможност да получават нови лични съобщения?

    Не намерих тема, в която този проблем да е разискван, но ако има такава, отново се извинявам.

    Благодаря!

  • #2
    От: Препоръки за форума

    Интервала: проблемът е известен и вероятно ще го оправят. Когато го оправят.

    Предложението за лични съобщения: ограничението за брой лични съобщения е поставено нарочно. Неудобно е, но е ниска цена за проблемите които спестява. Предлаганата промяна напълно ще го обезсмисли.

    Коментар


    • #3
      От: Препоръки за форума

      Благодаря за отговора! Темата е за архива.

      Коментар


      • #4
        От: Препоръки за форума

        Моля.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X