Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Предполагам се досещаш че само си се возил при ПЕДРО неговата класа и факта че стартирате чак след 10 модифицирани и навсякъде е магистрала и къорав може да го навигира та не си бил чак толкова велик споко. А ако ПЕДРО знае какви подмолни игрички играеш само да си по напред в класирането едва ли ще го навигираш повече.

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Коле , мина време от тогава. Лошия привкус обаче не минава. Както и да е. Ако има следващ път да караме на едно трасе с който и да е , и ми направи същия номер и ми каже подобни думи, такива неща ще му чуят ушите че място в гората няма да си намери. В реялния живот сме си "авери" но в състезание няма ли спортсменство е..м ти спорта.
      Боги, първо ситуацията не мисля че е била такава каквато я описваш, но няма да споря, второ не знам на какво викаш "авер" в реалния живот защото не забелязах "аверско" поведение към мен когато те помолих да помогнеш на Петя с пътната помощ във Варна и трето (не исках да го казвам но...) бързо забрави как моята "не" 4х4 Витара вади не веднъж от снежните преспи на едно Шуменско състезание един син Самурай, на който ти беше навигатор. На края на състезанието Даниела(пилота на синия Самурай) ме прегърна приятелски пред хотела и от сърце благодари за това че карахме заедно и не ви зарязах за да гоня класиране, а се забавлявахме заедно!
      Мисля че оспамихме доста и ако модератор прецени нека изтрие постовете ми защото не са по темата - няма да се сърдя, но беше редно за хората, които не ме познават лично, да чуят и моята позиция, а за тези които ме познават отблизо - коментара ми беше излишен. За мен Боги разговора приключи!
      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
      0899 00 2221 Николай Динков
      skype: kokonp

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        Предполагам се досещаш че само си се возил при ПЕДРО неговата класа и факта че стартирате чак след 10 модифицирани и навсякъде е магистрала и къорав може да го навигира та не си бил чак толкова велик споко. А ако ПЕДРО знае какви подмолни игрички играеш само да си по напред в класирането едва ли ще го навигираш повече.
        Валеркоооо,предлагам ти да се качиш и пробваш на едно състезание да навигираш(ако някой те иска де) та да те видим като си кьорав как ще се справиш
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          При 10минали модифицирани през екстрем след тях е РАЛИ. ПИНТО прелетя през моите екстреми а на повечето им трябваше сумати лебедки.Момчета не се заяждам, дразни ме факта че търсите под вола теле да накажем състезател та да сме по напред в класирането. Наказание от 2часа направо го убивате. Състезаваите се оставете ние съдиите да си вършим работата, В ситуация застрашаваща живота и здравето на екипаж ще помогна на всеки та дори и да изложа моя живот на риск. Не ми пука колко ще ме плюете след това и няма да накажа екипаж които е млжел да се запали, да се удави примерно в река или при обръщане си застраши здравето при такива ситуации всеки е длъжен да помогне и да е съпричастен а не да е супер да го накаже., Забавляваите се момчета не се убиваите.А думи от рода Остави го да се запали какво ти пука изречени от няколко корифея в оф роуда още ми са в главата и не вярвам че е съм го чул.
          Последно редактирано от valerisuper; 10-05-17, 06:11.

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Мале, мале цирк сме отвън, а отвътре стрелбище.

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              А, сяя, де. Аз, вече тотално се обърках. Толкоо началници. Кого да слушам? Едно или различни трасета? Че, ми предстоят бая километри за правене. Или, да изчакам да се разберете.
              Благо е началник само по Интернет, та ако ти се занимава послушай мен и да направим повече екстреми за клас Прото на Русе. За Нова Черна сигурно всичко е готово.
              Последно редактирано от Стоян Францов; 10-05-17, 06:28.

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Благо е началник само по Интернет, та ако ти се занимава послушай мен и да направим повече екстреми за клас Прото на Русе. За Нова Черна сигурно всичко е готово.
                Правя предложение, трасето за всички класове да е едно но има и уточнения които никой не е прочел. За сега си карайте както знаете ,вие сте началниците в момента
                Последно редактирано от banjo; 10-05-17, 06:44.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Незнам защо наи добрите ни машини Прото стартираха последни и минаваха по вече утъпкан екстрем. Пазим ги за броика за други състезания не е ли редно те да правят път та те са наи добрите. Това сериозно. Има ли начин да видим прото в истински бои в трасе а не разходка.

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Добре де , тук изниква въпросът : Защо екстрема е толкова голям че да няма възможност да се проследи? Хайде и следващия въпрос : Защо е пратен сам човек както казваш?
                    Имам и още въпроси ама незнам дали искам да знам отговорите.
                    След като два пъти споменаваш моето име се чувствам задължен да отговоря лично. Първо изпратен съм там сам по моя молба защото вече си бях намерил помощници а тази година те бяха кът. Второ на този екстрем понеже е дълъг и в завой бях разположил хора в началото и в края с печат а аз седях по средата на завоя за да имам видимост върху цялото трасе за да мога да реагирам на всяка ситуация. Освен това имахме и връзка по радиостанции. А теб не те видях там за да имаш мнение по въпроса.
                    А сега аз да попитам защо ти след като не се състезаваш тази година не дойде да помогнеш с организацията а задаваш въпроси зад компа.
                    Продължаваш да ми дъвчиш името за щяло и нещяло искам при следващата среща лице в лице да ми обясниш лично какво имаш срещу мен.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Хора ти голямо спорене каране то чудо ако толкова ви натоварва това хоби и ви образува тoлкова нерви по добре да си карате разходките с барбекю
                      не съм вярвал че може да се стига до такива спорове явно ОФРОИДА до известно време в България вместо да се развива ще се самоизяде .....
                      Пожелавам приятен ден на всички .
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                        Францов е състезател тои не може да си впише наказание ,ти трябва да подадеш контестация защото искаше да го накажем за да си пред него в класирането . Щеше да дадем обяснения с теб и ако беше основателна щеше да се приеме .а интриганта си ти и колкото повече те опознавам толкова повече се убеждавам в това.И още нещо да ти споделя ,умишлено исках да съм на екстрема твоя от миналата година ,където изпроси наказание на ДЕДО ВАНЯ .от 15 машини имам 15 печата ,вариянт да пропуснеш екипаж 0 . ТИ ИЛИ СИ СЕ СКРИЛ ИЛИ НЕ СИ БИЛ ИЗОБЩО ТАМ А ГО ОТНЕСЕ ДЕДО ВАНЯ ,защото нямаше печат,
                        Валери обясни точно ама точно какво се случи на твоя екстрем защото аз щях да пиша контестация .Обаче Францов каза че наистина трябва да има наказание и нещата се успокоиха .Адмирации за Францов това е спортменство.
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Когато ми отговотите съдията какъв точно играе в едно състезание или всичко е член 61. Меха къде точно беше ти до мен че не те видях.ще си съчиняваш ли.
                          Последно редактирано от valerisuper; 10-05-17, 14:34.

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Меха а да ти припомня ли че последния ден Чаро доиде при мен без колани или това е по малко наказание вие щеше ли да се дисквалифицирате сами защо не го направихте нали сте големи спортсмени.Я поразгледаи клипчетата и виж вашия екипаж ще се видите ли някъде с незакопчани каски, ама то това е нищо.
                            Последно редактирано от valerisuper; 10-05-17, 14:21.

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                              Меха а да ти припомня ли че последния ден Чаро доиде при мен без колани или това е по малко наказание вие щеше ли да се дисквалифицирате сами защо не го направихте нали сте големи спортсмени.Я поразгледаи клипчетата и виж вашия екипаж ще се видите ли някъде с незакопчани каски, ама то това е нищо.
                              Даааа сега къто гледах наистина Чаро е със разкопчана каска която и идея си нямам защо е така .А за коланите Чаро се мъчеше да ги върже когато пристигнахме при теб .Когато беше се вързал влязохме на спускането ....Но не ми отговори на въпроса....Къто се видим на Лазарово ще си поговарим на по един джак....
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                                Меха а да ти припомня ли че последния ден Чаро доиде при мен без колани или това е по малко наказание вие щеше ли да се дисквалифицирате сами защо не го направихте нали сте големи спортсмени.Я поразгледаи клипчетата и виж вашия екипаж ще се видите ли някъде с незакопчани каски, ама то това е нищо.
                                Няма наказание за това! Не четеш правилника ти казвам за кой път Валерко?!!!
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X