Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за Експлорър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за Експлорър

    Здравейте, мисля да взимам гореспоменатия автоммобил, 93г., 4.0литров мотор със 165 кс., автомат, никога не е имал газ и няма да има, ако го взема. Интересува ме някакви по така проблеми дали създава, има ли обичайни такива. Досега не съм имал такава машина но много ми харесва с ретровизията. Та ако някой е имал наблюдения и иска да сподели много ще се радвам.

  • #2
    От: Съвет за Експлорър

    скоростите са от лека кола и страдат
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за Експлорър

      автомата ,но Дядо Владо ще ти обясни по подробно

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за Експлорър

        ще му звънна тея дни

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за Експлорър

          става въпрос за този модел, по обявите са все с проблем в задна скорост , тоя дето съм го харесал не е правено все още интервенции по него, ако станат нещата ще ги правя аз

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за Експлорър

            Ти от трън та на глог. Като искаш Експлорър поне вземи с правилния двигател, за да не кажеш после ""Бахти и таралясниците са тези фордове не мога да изляза от сервиза.
            Правилния е 5.0 V8 който е със автомат Краун Виктория и е хеви дюти, а не 4.0 с пикливите скорости от сиера, които се трошът на всяко по ряско тръгване, и двигател който постояно нещо му има.

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за Експлорър

              Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
              автомат Краун Виктория и е хеви дюти, а не 4.0 с пикливите скорости от сиера,
              ....Крауна е модел лека кола на "Форд", скоростите са 4R70 и това се слага на втора генерация (облите) Експлорър, на толкова стар Форд му се полага А4LD, ама съм виждал и карашлъци, а не съм се заравял дълбоко в теорията що какво кое кога и как....
              Последно редактирано от дядо владо; 13-01-17, 18:26.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за Експлорър

                Мой приятел вече 10 години кара такъв 4 литров 98 набор. Не е имал проблеми с двг. Кутията му я ремонтираха в Пловдив преди години. Струваше около 1000 лв. по мои спомени ремонта. Сега е счупил лагер на главина. Не му е слагал газ. От време на време светва, но много рядко чек енжин и после изгасва без да има промяна в мощността.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за Експлорър

                  Ако скоростите са от Сиера, то логически не трябва ли пак от Сиера да станат и ръчни, ако няма разлика в камбаните. На някои камбаните се свалят и могат да се преместят на други скорости

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за Експлорър

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    ....на толкова стар Форд му се полага А4LD, ама съм виждал и карашлъци, а не съм се заравял дълбоко в теорията що какво кое кога и как....
                    в уикипеди я дава тточно тази кутия,някакви отзиви за нея

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X