Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Gripmax AT впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Гуми Gripmax AT впечатления

    Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
    Каква е страната на произход на тези гуми?
    Според сайта им са южноафрикански.www.gripmax.co.za Но щом колегите казват, че са китайски значи, че само притежателя на марката е от южна фрика.
    LZ1ACU

    Коментар


    • #92
      От: Гуми Gripmax AT впечатления

      Ако е за трупане на публикации -какви са според този сайт :http://www.gripmaxtyre.com/a/russian/index.html ???

      Коментар


      • #93
        От: Гуми Gripmax AT впечатления

        От Вчера и аз се обух с нови Gripmax AT. Добри изглеждат.Дано и да са издръжливи.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0017 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:666.9 КБ
ID:5762775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0018 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:627.1 КБ
ID:5762776

        Коментар


        • #94
          От: Гуми Gripmax AT впечатления

          С риск да ме "навикат", че трупам публикации (не разбирам какво печеля от това) да се похваля и аз:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170826_171740.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5765132
          Бях харесал Toyo open country и Cooper discoverer A/T3 но в момента никъде няма наличности в размер 245/70 R16 пък не се знае дали през есенното зареждане ще има.За това се доверих на положителните постове тук и заложих на Gripmax A/T . Взех ги в размер 245/75 R16, дано не се изхвърли с размера, все пак по каталог го дават 235/70 R16 и според калкулатора в сайта съм извън подходящия размера, гумите станаха без проблем.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170826_141454.jpg
Прегледи:1
Размер:157.1 КБ
ID:5765134
          Колата стана наистина по стабилна но гумите са си шумнички, не мога да ги сравнявам с други все пак ми е първи джип и първи А/Т гуми.Дано са и здрави и износоустойчиви.Закупих ги онлайн, цената беше 150,50 лв. с доставка и ДДС. дойдоха за 10 дни.
          LZ1ACU

          Коментар


          • #95
            От: Гуми Gripmax AT впечатления

            Първоначално публикуван от toniko Преглед на мнение
            С риск да ме "навикат", че трупам публикации...
            Няма кой да те навика. В точната тема, даваш реалнно мнение. Тези гуми са доста евтини с интересна АТ шарка. Отзивите от ползватели са важни. Така, че след година пак дай мнение.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #96
              От: Гуми Gripmax AT впечатления

              Скоро ми предстои закупуване на гуми за киата, 128кс. спрял съм се на размер 235/75/15 и като чета мнения май ще са грипмакс. Намирам ги на няколко места, но може ли да ми кажете от къде ги поръчвате вие?!
              Благодаря предварително.

              Коментар


              • #97
                От: Гуми Gripmax AT впечатления

                Поръчай ги от там, където няма да ти искат предварително плащане. Аз ударих на камък на 2 места като поръчвах, искаха да ги платя преди да ми ги доставят... В края на краищата намерих доставчик, който си работи с нормален наложен платеж.

                Междувременно, моите гуми след 6000км продължават да се държат добре на сухо и мокро и извън пътя. Все още не са виждали кал за съжаление, не остава време за ходене по къра много много. На мокра трева обаче също са доволно прилични.
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • #98
                  От: Гуми Gripmax AT впечатления

                  Бях отишъл на място в Дианата, защото има сериозна отстъпка. Беше лудница вътре(сезон). Като ми дойде реда младежа ме уверим че никъде в България нямало каквито и да е грипмаксове ат-та в наличност. Вчера на тъшак поръчах през от един гуми сайт, дето завършва на 7 и ме увериха, че до 24ч...48ч ще ми доставят гумите и щели да бъдат с пресен дот. Плащане при получаване. Утре ще докладвам с мрънкане или хвалби.
                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • #99
                    От: Гуми Gripmax AT впечатления

                    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                    Вчера на тъшак поръчах през от един гуми сайт, дето завършва на 7 и ме увериха, че до 24ч...48ч ще ми доставят гумите и щели да бъдат с пресен дот.
                    Запасѝ се с търпение. Сроковете са така, но вместо "часа" сложи "дена"
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Запасѝ се с търпение. Сроковете са така, но вместо "часа" сложи "дена"
                      Докараха ги. ДОТ 1417.
                      WG 2.7 CRD

                      Коментар


                      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                        Имам едно питане,понеже и аз другата седмица ще взимам 4 грипмакса за тераното за зимата искам да попитам последно гумата всесезонна ли е или лятна.Понеже при спесификацийте я дават лятна или има летен и зимен модел.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                          А Какво разбираш под зимна/лятна/всесезонна гума за да ти отговорим?
                          WG 2.7 CRD

                          Коментар


                          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                            Идеята ми е дали мога тази гума да я карам зимата,за лятото си имам сегашните,чисто лятна шарка.Извинявам се невежеството ми ,нов съм в клуба на джиповете.
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                              Здравей колега.
                              Гумата по принцип/а и без принцип/ е лятна,но колегата създал темата е написал , че е карал и зимата ,без особени проблеми. Това , дали гумата е лятна , зимна или всесезонна не зависи от шарката и дали е монтирана на високо проходим автомобил. Гледат се данните на производителя и съответните обозначения на самата гума.

                              Коментар


                              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                                Хм...много сериозно ме замислихте дали да не се хвърля с 4 бр. грипекса и да обуя Тераното с тях...... едно ме притеснява.....този грайфер май не се чисти сам и ще се "затлачва" с кал и сняг .....дали е така ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X