Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Gripmax AT впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

    Мързи да ходя и да клеча до колата и снежната гума, та във връзка с новата наредба от ноември....тез гумета знам, че са без планинка и снежинка, ама м+с имаха ли?
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      ...новата наредба от ноември...
      Каква по-точно е новата наредба от ноември?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Каква по-точно е новата наредба от ноември?
        Не е наредба, а промяна в закона.
        Зимата - само със зимни гуми, като на тях трябва да пише един от вариантите на "M+S" и/или снежинка с трите върха.
        Това е барабар с другите промени които готвят. Кога ще ги гласуват, не знам, но е почти сигурно.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

          Какви зимни гуми задължителни , какви 5 лв. ?
          Не че не карам с такива , но аз тази година сняг в моя град не съм виждал.
          Като знам колко хора карат с някакви стари изтъркани галоши на по 15 години , не смятам че тези гуми като чисто нови , че ще се държат по-зле на сняг !
          И ако ще тръгвам на някъде където знам , че може да има или има сняг , ще тръгна с гуми на които им имам доверие разбира се !
          А ако тези Gripmax нямат необходимите обозначения и приемат съответния закон , а аз съм ги тествал и за мен са подходящи за зимни условия , плащам си глобата ако ме спрат и това е !
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Не е наредба, а промяна в закона.
            Зимата - само със зимни гуми, като на тях трябва да пише един от вариантите на "M+S" и/или снежинка с трите върха.
            Това е барабар с другите промени които готвят. Кога ще ги гласуват, не знам, но е почти сигурно.
            В закона има това:
            Чл. 139. (1) Движещите се по пътя пътни превозни средства трябва да бъдат:
            ...
            4. (нова - ДВ, бр. 101 от 2016 г., в сила от 21.01.2017 г.) с гуми, предназначени за зимни условия,или с гуми с дълбочина на протектора не по-малка или равна на 4 mm през периода от 15 ноември до 1 март.


            Всички гуми с грайфер над 4мм влизат в тая категория, незасисимо какви са, тракторки включително. Новото по отношение на "зимни" гуми е че можаш да караш с абсолютни боклуци, дето са на слик вече, стига да са "зимни".

            ...само дето никъде в закона и правилника не пише що е то "зимна" гума.

            Всяка глоба за гума с грайфер над 4мм моментално ще падне в съда.

            Аз по-нов вариант на закона не намирам.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              В закона има това:


              Всички гуми с грайфер над 4мм влизат в тая категория, незасисимо какви са, тракторки включително. Новото по отношение на "зимни" гуми е че можаш да караш с абсолютни боклуци, дето са на слик вече, стига да са "зимни".

              ...само дето никъде в закона и правилника не пише що е то "зимна" гума.

              Всяка глоба за гума с грайфер над 4мм моментално ще падне в съда.

              Аз по-нов вариант на закона не намирам.
              Това е сегашното положение.
              Но
              Нали от един закон ще правят три
              Това със зимните гуми е сред обсъжданите промени.
              Няма Сандански, няма Царево, зимни гуми!
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                Спарки , може би са някои нови проекто наредби , закони и т.н....
                Все още не са факт , ако въобще има такива в зародиш.
                Другото което ми прави впечатление е , че досега никога катаджия не ми е гледал гумите , ни зима , ни лято...

                Но предлагам , да не спамим темата...

                П.П.: https://www.offroad-bulgaria.com/sho...14#post3418014
                Последно редактирано от cnc82; 26-01-19, 21:56.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  В закона има това:


                  Всички гуми с грайфер над 4мм влизат в тая категория, незасисимо какви са, тракторки включително. Новото по отношение на "зимни" гуми е че можаш да караш с абсолютни боклуци, дето са на слик вече, стига да са "зимни".

                  ...само дето никъде в закона и правилника не пише що е то "зимна" гума.

                  Всяка глоба за гума с грайфер над 4мм моментално ще падне в съда.

                  Аз по-нов вариант на закона не намирам.
                  Това е сега, аз имах предвид промените които готвят и ще важат за следващият сезон.
                  Така или иначе повечето АТ-та са с три върха и снежинка.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                    Показвам снимки на които Не можах да издрапам.

                    Коментар


                    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                      Първоначално публикуван от nnikbg Преглед на мнение
                      Показвам снимки на които Не можах да издрапам.
                      Еее...Това е страшно глинесто лепило, много вероятно всяко едно АТ да стане на валяк и дотам..Само кална гума би разорала..
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        Еее...Това е страшно глинесто лепило, много вероятно всяко едно АТ да стане на валяк и дотам..Само кална гума би разорала..
                        Да, с такова ме дърпаха. Но аз съм много доволен от Грипмакса.

                        Коментар


                        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                          Днес на Пампорово ми се наложи да дръпна една кола легнала по корем в снега. Даже и не успяха да пробуксува.
                          За утъпкан мек сняг (околна температура +5) давам на грипмакса оценка 6+

                          Коментар


                          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                            От днес и аз вече с Gripmax на първо четене съм доволен взеха по около 40 гр.средноНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190225_121944_1.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5809707
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 163HP

                            Коментар


                            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                              Честити! Защо не засили размера малко? Има на къде ми се вижда

                              Коментар


                              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                                Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                                Честити! Защо не засили размера малко? Има на къде ми се вижда
                                И на мен ми севижда ,че може да сложи по-големи.
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X