Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CANIK TP9 SA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: CANIK TP9 SA

    С риск да стана "на всяка манджа мерудия": аз това не го броя за доказателство:
    Фактът, че някой "изперкал" е хванал каквото му е било под ръка за да стреля от упор по нищо неподозираща "цел" не доказва нищо за качеството на оръжието. Има редица успешни атантати извършени с оръжия 2-ро качество. Всеки пищов (изключая тотално разбрицан) може да изгърми 1-2 пълнителя.
    Не мисля, че колегата който започна темата търси оръжие за атентат.

    Коментар


    • #32
      От: CANIK TP9 SA

      Абе не е точно така. Атентаторът е служител на турското НСО. Най-вероятно това им е служебното оръжие.

      Коментар


      • #33
        От: CANIK TP9 SA

        Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
        Абе не е точно така. Атентаторът е служител на турското НСО. Най-вероятно това им е служебното оръжие.
        Или най лесно се намира . На времето питах един познат дето още служи в една служба защо аджеба в България всичките така наречени поръчкови убийства стават с Макаров и отговора беше защото е най лесен за намиране и най евтин . Оръжие което се взима за такава работа изстрелва пряко сили един пълнител и после се изхвърля по най бързия начин. Та защо му е на килъра да инвестира хиляди в скъп многозаряден пистолет който ще изхвърли след няколко изстрела ?
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #34
          От: CANIK TP9 SA

          Защото са му го дали служебно и е инвестирал 0 лири.

          Коментар


          • #35
            От: CANIK TP9 SA

            Мдам ... избора е направен. Сега чакаме некой друг ден да ми дойде в ръчичките и ще направя представяне.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X