Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CANIK TP9 SA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: CANIK TP9 SA

    G19
    Walter
    m&p
    cz

    Е в тоя ред всяко едно е по-добро ако ме питаш мен от Турското.Вземи жена си и сложи един Валтер в ръцете,после да клика 5 пъти спуська и да видиш ти как сме двама срещу турчин.

    Поздрави и дано избереш правилния пищов
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: CANIK TP9 SA

      Снимките от обявата не ги виждам, ама отиваме с племенничката на стрелбището, тя хвана Зиг 226, и му врътна 500 патрона /аз се изчекнах да лентовам, ама нали в БГ няма как да и се случи, та лентовам, да се кефи детето/. Никаква разлика между нов пищов и такъв на 500 за ден /даже не знам на колко изстрела е вече, брой ги няколко хиляди/. Да де, след чистенето имам в предвид.

      Аз съм привърженик на тежки големи пистолети, ти нали няма да го запашеш в гащите?

      Я кажи колко е една Берета М9 при теб.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        От: CANIK TP9 SA

        M9 500 - 999+

        Коментар


        • #19
          От: CANIK TP9 SA

          Нещо ви клатят там. Моя го взех за много малко над $500. Нов от магазина, с 2 пълнителя.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #20
            От: CANIK TP9 SA

            BEZNBOSS
            "Аз 9мм в 1911 не вярвам,мислен е за 45 и с тия 10 бибинки в него си искам 45ти"


            Тома Неверний си ти .....правили са хората хубави неща в 9 мм на 1911 платформа. Ей ти една класика от 1951 год.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:145.5 КБ
ID:5740071Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5740072

            Коментар


            • #21
              От: CANIK TP9 SA

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2025.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5740073

              Имам такъв /тоя не е моя/. Най-меко стрелящия 9мм пистолет от колекцията. И, ако не броим разни наточени за състезания патлаци, с най-добрия спусък. Ама, ако ще си го носиш в гащите, инвестирай в тиранти.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: CANIK TP9 SA

                Ти ми взе думите от устата - имам впредвид "спусъка" и "носенето": STAR-а има 4.5-4.6 паунда (2.05 кг) спусък мерено с динамометър - удивително за възрастта му и това, че е армейско серийно производство. Стрелбата с него е все едно стреляш с 22LR .......ама как да запашеш/затъкнеш нещо кило и половина с горница?


                Инак етикетът ми създаде мисловни затруднения:* що ще каже "това е девятка" .....дали че е 9 мм, дали че събира 9 патрона или че струва 1099.99

                Коментар


                • #23
                  От: CANIK TP9 SA

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9528.jpg
Прегледи:2
Размер:127.2 КБ
ID:5740074

                  Е това е добър за парите си 1911 в правилния калибър,мислен за 45ти с неговия си профил
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: CANIK TP9 SA

                    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                    Исках да попитам дали в България някой има опит и впечатления с тях.
                    .
                    Едва ли . По някакви неизвестни за мен причини турско късо нарезно оръжие в България никой не внася . Виж газеняци и въздухарки внасят на едро . Аз да ежедневно носене съм заложил на Аркус 94 .
                    Последно редактирано от sek.1; 12-01-17, 04:24.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      От: CANIK TP9 SA

                      oooo тук Стар Модело В ... ги има ... за 299 - 345 кинта в бижу състояние .. до вчера и той ми беше в класацията .. ма нещо кът откъм части.
                      Чупят игли при суха стрелба.. а ще се налага.

                      Има един друг дето е странно пиле .... клон на CZ 75 ма в .40 калибър ... и е ... китайче.
                      Досега всеки дето е писал за него казва че е страхотно добър и точен патлак.
                      Останалите са Norinco NP 22, 34, 29. „Темата отиде ... ма нейсе - щом има интерес -.. що па не.

                      Коментар


                      • #26
                        От: CANIK TP9 SA

                        Ето го Norinco NP 40 :



                        Eto

                        STAR MODELO B :

                        345$ today

                        Коментар


                        • #27
                          От: CANIK TP9 SA

                          SIG 226 ... China version Norinco NP 22


                          NP 34

                          Коментар


                          • #28
                            От: CANIK TP9 SA

                            Знам, че Norinco имат изделия които много се ценят тук и са считат колекционерски, но предимно са армейски модели.
                            Това NP40 като го гледам си е живо ЧЗ75 Компакт .... ама аз тоя калибър не го практикувам, щото ми е непонятен (или е 9 мм
                            или е 45), затова нямам коментар.
                            Стар-а изглежда перфектно, аз лично не съм виждал толкова добър на външен вид (а си падам и ги дебна). Цената също е добра.
                            Моя дето е бая очукан го взех за $230 щатски преди 3 год. Проверих на няколко места - наистина иглите са кът в момента, ама винаги
                            можеш да му сложиш фалшивки (snap caps). Виж също ето този сайт:
                            http://www.gun-parts.com/star/


                            Съвети не обичам да давам (щото мразя като ми ги дават), но ще си позволя един: но Босът от Бенц е прав - трябва да решиш за какво ти е нужен пищова (ще го носиш ли, ще си играеш ли с него, ще го пудриш ли и пр.). Аз лично си падам да чопля стари железа и след
                            доста опити и грешки си изработих лична стратегия - купувам евтини "старини" и се кефя ако ги накарам да проговорят (не винаги става). За носене си имам няколко изпитани екземпляра и никога не се базикам с тях.


                            Успех в избора!

                            Коментар


                            • #29
                              От: CANIK TP9 SA

                              Избора щеше да е къде по-лесен, ако имаше вариянт да пробвам или дори пипна поне някои от горните.
                              Тук има само един магазин с някой друг 9мм .. а да и не можое да се наеме на стреблище.
                              Последно с 300 зора пробвах Г17 и Сянка. Сянката мнооого ми хареса .. но не и цената.
                              Тук не може да се носи ..легално, така че само за стелбището и дома.

                              Та донякъде слепешката ...и от торбата ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: CANIK TP9 SA

                                Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                                ...Има ли някой директни наблюдения и мнение? ...
                                Tя темата отиде офф, та да кажа...директно наблюдение по телевизията брои ли се?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of RUS-B?Y?KEL??-KARLOVU-?LD?REN-SALDIRGANIN-KULLANDI?I-S?LAH-SAMSUN-MARKASI-?IKTI.jpg
Прегледи:1
Размер:167.8 КБ
ID:5740094

                                http://samsunda.net/2016/12/21/rus-b...markasi-cikti/

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:russian-ambassador-shot-dead-in-ankara-turkey.jpg
Прегледи:1
Размер:40.2 КБ
ID:5740096
                                Последно редактирано от icos; 12-01-17, 16:17.
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X