Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    ... Сигурно някакъв подобен технологиЙ са приложили?
    Циганите и затворниците са заменени с фадрома (челен товарач по научному).

    Коментар


    • #17
      От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Циганите и затворниците са заменени с фадрома (челен товарач по научному).
      М`да. Факт е, че снега от пътното платно из центъра са го извозили някъде. А и стандарта на почистване (днес моята приятелка Данчето ФундукларЪ се похвали по две тамън телевизиЙ) е вдигнат - чисти се до черно, не до 1-2 "инча" както твърдо си беше по ТЗВ-време (поклон и т.н...). Е, разбира се, усвоЙват се некви невероВатни суми за тая работа, ма ние (данъкоплатците) нали си цакаме редовно...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        .. чисти се до черно, не до 1-2 "инча" както твърдо си беше по ТЗВ-време (поклон и т.н...). Е, разбира се, усвоЙват се некви невероВатни суми за тая работа, ма ние (данъкоплатците) нали си цакаме редовно...
        И мрънкаме ве, не само плащаме
        Пък какви бяха работещи шАкаладите по 3лв. през ТЗВ эээЭЭХ !
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #19
          От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          За Якутск ... Виждате какви са им автобусите, как карат и колко начесто са...
          Как карат? Минават вкупом на червено ( вероятно затова с бая... хм... несъобразена скорост) на 1,45 - 1,50 на клипа
          Тъкмо щях да питам къде са легендите УАЗ-МАЗ-ГАЗ-и-ПрАЗ, ма за цяр се вижда една "Буханка" на 1,12 в целия клип. "Одна на всех, мы за ценой не постоим!"
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

            Магадан, Магадан. Чуждая планета. 12 месеца зимА, останлое лето.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #21
              От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

              Нали темата е хумористична?
              И на мен ми се стори смешно сутрешното изявление на Фандъкова, че ситуацията била "изключителна", та рекох да си илюстрирам хумора, но ......През май тези проблеми със снега няма да ги имаме.
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • #22
                От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                През май тези проблеми със снега няма да ги имаме.
                А-а-а, как така няма да ги имаме? Като почнат да преливат разни ми ти реки и язовири "от обилното снеготопене, следствие на обилните снеговалежи през зимата"?
                Прочее, днес по една ТВ един специалистор пък обясняваше как много ниско било нивото в язовирите ни и затова сме се обърнали за помощ към Румъния да ни пусне малко ток...
                Е, напролет пък ще преливат и пак ще е "кризисна ситуация".
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  А-а-а, как така няма да ги имаме? Като почнат да преливат разни ми ти реки и язовири "от обилното снеготопене, следствие на обилните снеговалежи през зимата"?
                  Прочее, днес по една ТВ един специалистор пък обясняваше как много ниско било нивото в язовирите ни и затова сме се обърнали за помощ към Румъния да ни пусне малко ток...
                  Е, напролет пък ще преливат и пак ще е "кризисна ситуация".
                  Е нали сме единодушни, че ние кризите си ги правим сами, за да се чудим как да ги решаваме после, защитавайки по тоя начин своята уникална незаменимост.... или беше за проблемите...а бе се тая . Аз толкова не съм се смял, както последните няколко "кризисно снежни дни" включително и на колеги с автомобили гордо носещи надписа 4х4 или 4WD
                  ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                  Коментар


                  • #24
                    От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                    3а лапландците и студа:

                    +10°С Лапландците садят цветя.

                    +5°С Лапландците се припичат на слънце.

                    +2°C Италианските коли не палят.

                    0°C Чистата вода замръзва.

                    -1°C Дъхът става видим. Лапландците ядат сладолед и пият студена бира.

                    -4°C Котката иска да се мушне с теб под одеялото.

                    -10°C Време е да се планува една почивка в Африка. Лапландците отиват да плуват.

                    -12°C Твърде студено, за да вали сняг.

                    -15°C Американските коли не могат да запалят.

                    -20°C Може да си чуеш дъха.

                    -22°C Френските коли не палят вече.

                    -23°C Политиците започват да съжаляват бездомниците.

                    -24°C Немските коли не могат да запалят.

                    -26°C От дъха могат да се нарежат блокчета за строежа на едно иглу.

                    -29°C Котката иска да се пъхне в пижамата ти.

                    -30°C Нито една истинска кола не пали вече. Лапландецът ругае звучно, рита гумите и пали ладата.

                    -31°C Твърде студено за целувки, устните замръзват една за друга. Лапландският отбор по футбол започва тренировки за пролетния сезон.

                    -39°C Живакът замръзва. Твърде студено, за да мислиш. Лапландците закопчават най-горното копче на ризата.

                    -40°C Колата също иска в леглото. Лапландците си обличат пуловер.

                    -44°C Финландският ми колега си мисли евентуално да затвори прозореца на офиса.

                    -50°C Моржовете напускат Гренландия. Лапландците затварят прозореца на тоалетната.

                    -70°C Белите мечки напускат Северния полюс. Университетът на Рованиеми (Лапландия) организира ски излет.

                    -75°C Дядо Коледа напуска Полярния кръг. Лапландците нахлупват шапката над ушите.

                    -120°C Алкохолът замръзва. Следствие - лапландецът е много вкиснат.

                    -268°C Хелият става течен.

                    -270°C Адът замръзва.

                    -273°C Абсолютната нула. Брауновото движение на частиците спира.
                    Лапландците си признават, че е малко студено и поискват още една ракия на клечка.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                      Някои хора си живеят на студено,и не се оплакват много,много.... http://www.dailymail.co.uk/news/arti...falls-52C.html

                      Коментар


                      • #26
                        От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                        Изненадани има и между шофьорите!

                        В събота, возя се с УАЗа кротко следобед към Бонсови Поляни.
                        По едно време, гледам един черен автомобил се спуска като по писта, само дето щеки нямаше!
                        Ама не можа да преброи колчетата и право в УАЗа! Добре, че беше в завой,та не се удари челно, а дойде косо.
                        Одраска бронята, счупи фара (лошо, няма откъде да намеря вече, беше немски от Голф2) и подби калника.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:UAZ1.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5740050

                        По него имаше май повече щети. Най-чудното ми беше, че и двете десни врати се накъдриха! Купето ли му се изкриви, не знам?

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gouf2.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5740051
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #27
                          От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                          Изненадани има и между шофьорите!

                          В събота, возя се с УАЗа кротко следобед към Бонсови Поляни.
                          По едно време, гледам един черен автомобил се спуска като по писта, само дето щеки нямаше!
                          Ама не можа да преброи колчетата и право в УАЗа! Добре, че беше в завой,та не се удари челно, а дойде косо.
                          Одраска бронята, счупи фара (лошо, няма откъде да намеря вече, беше немски от Голф2) и подби калника.



                          По него имаше май повече щети. Най-чудното ми беше, че и двете десни врати се накъдриха! Купето ли му се изкриви, не знам?
                          Да взема и аз да развеселя публиката тука? Ликуй, народееее!!!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100120172921.jpg
Прегледи:2
Размер:115.1 КБ
ID:5740053
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Да взема и аз да развеселя публиката тука? Ликуй, народееее!!!
                            Без видео не се брои.

                            Аз вчера за пореден път си припомних офроудърската мъдрост че преди да паркираш в пряспа трябва да провериш дали е свободна. Но щети нямаше.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Да взема и аз да развеселя публиката тука? Ликуй, народееее!!!

                              [ATTACH=CONFIG]897782[/ATTACH]
                              Давай клипчето в другата тема.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Да се посмеем на климатичните „изненади", в зависимост от сезона

                                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                                Давай клипчето в другата тема.
                                Нямам клипче Бях свалил камерата да не привлича крадливи погледи и после бях забравил да я монтирам. Стана във вилната зона на Мало Бучино - в една преспа, в която имало остатък от стълб (дядо Владо напр. винаги е съветвал да се внимава с дълбоки снегове и треви, защото често се крият такива изненади там). Снегът приглуши звука и понеже нищо по колата нито светна, нито загасна, а аз имах пресен протокол за оглед от "каското" за някакви драскотини по бронята и си продължих Като се прибирам, бе гледам нещо другите водачи ме гледат леко уплашено, а на паркинга пазачът се хвана за главата като минах покрай него Като излязох и видях, щях да припадна Всъщност бронята се е разхвърчала на трески вероятно заради студа... Чудя се - продават по интернето метални със същата форма, ама ако сложа такава дЪл` няма да са по-големи щетите при подобно "подпиране"?
                                Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 11-01-17, 19:06. Причина: правапыс
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X