Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

    Печката пали все едно е 20 плюс.Без добавки и без домашни бърканета.С една изгоряла свещ.Мазда 626.
    Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
    Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

    Коментар


    • #17
      От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

      Range Rover Voque 3.6 TD с нафта от ОМВ(от скъпата) днес сутринта на -13 градуса запали все едно току що е загасен, после карах 50 километра със страх да не би да замръзне, ама не, върви си пущината .......Никакви добавки или други химии не съм слагал....На предния изгорен резервоар 90 литра нафта сипах първо един литър 2Т масло и напълних до горе.....Двигателя утихна, заработи по меко....Хареса ми....

      Коментар


      • #18
        От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

        Снощи излизах да прибирам жената от дискотека , на телефона показваше -14 , нафтата е от Марешки -Варна...Тераното 2.7 тди пали от четвърт оборот

        Коментар


        • #19
          От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

          И аз да се похваля. Нафта с малко хидравлично масло , двигателно и бензин е добре.Ама дядо Владо ще има нов
          акумулатор за лампата.Направо си загина в студа.

          Коментар


          • #20
            От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

            Палих ги днес и трите Кии без проблеми. -17 показваше термометъра. Добавки нямам никакви.

            Коментар


            • #21
              От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

              Пробвал съм на Марешки дизела, добре върви колата....На студ не съм я пробвал, но съм чувал ,че е Руска или Украинска нафта, която идва на Русе и от там с цистерни я разнасят по бензиностанциите......А руската и украинска нафта са хубави зимата, пробвал съм ги, не замръзват....

              Коментар


              • #22
                От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                Запали и днес.....
                Имаше малко драми, приличаше на замръзнал горивен филтър - не развиваше повече от 1200/1500 оборота, ама след малко каране и картон пред радиатора се оправи

                Горивен сменен има-няма преди 3000 км.
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #23
                  От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                  Днес запали по лесно от всякога на -15 но след 10 минути работя на място изгасна и от тогава се почна. Въртене въртене, пушлявини. Нафта от Еко с малко бензин но явно недостатъчен. После му сипах още 3 литра и още малко двутактово масло. След 30 мин. мъчене за палане накрая запали и работи на място поне 1 час. След това намаше проблем. А резервоара е пълен..... ще смянавам бензиностанцията май.
                  Джипа иначе е терано 2.7 тди.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Nissan Terrano 2.7 TDi
                  ----------------------------
                  Нещо което работи - не се пипа!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                    Киа Соренто 2,5 дизел с марешка нафта -12 пали и върви без проблем.
                    Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                    Коментар


                    • #25
                      От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                      Вчера го играх филма , нафта от петрол. Запали минах 5 км и почна не вдига обороти пушилки - смяна горивен филтър + добавка от фукс + още нафта от "скъпата" на лукойла днес вървя добре 40 -50 км , ще видим утре . Ако сте прави че се слага добавката при положителни температури ще имам ядове
                      088455338две
                      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                      Джамбазов 2010г..

                      Коментар


                      • #26
                        От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                        При нас е -20 ,палят си хората без проблем.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                          Вчера на едно омв във Варна бяха сложили конуси на всяка колонка. Работел само магазина а паркинга беше идеално почистен. Дали пък не са се усетили че им са се сговнили горивата.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • #28
                            От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            Запали и днес.....
                            Имаше малко драми, приличаше на замръзнал горивен филтър - не развиваше повече от 1200/1500 оборота, ама след малко каране и картон пред радиатора се оправи

                            Горивен сменен има-няма преди 3000 км.
                            Я снимаи филтара по точно пространството около него да ти дам една идея .
                            Правили сме го на един нисан.
                            Ще ровя из снимките давидя дали ще я намерия.
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #29
                              От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                              Към пост 27 аз от тази фирма с обекта на кръстовището на бул.Република и бул.Сливница такова дърво съм ял през 2010г. м.януари, че през зимата избягвам тази фирма.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Замръзна ли ви нафтата колеги..Похвалете се:-)

                                Днес не съм снимал, че нямах време, но ето набързо заснетото вчерашно палене на Терано-то, при -9 градуса.



                                Проблем с дизела няма (местна верига бензиностанции, която на територията на областта има франчайз на Ромпетрол и всъщност ползва същите горива), само не трябва много да го оставям да почива, без да поработи, защото акумулаторът е този, с който съм го купил преди 3 години и половина, а преди това - колко е ползван, не се знае.
                                Вероятно, ако стои в тези студове една седмица, без да се пали (зарежда), няма да може да завърти.

                                Снимките са от петък вечерта, когато след "изровянето" изпод снега, го хвърлих в боя.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170106_181230-1.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5739827

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170106_204815-1.jpg
Прегледи:1
Размер:70.9 КБ
ID:5739828

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170106_204635-1.jpg
Прегледи:1
Размер:35.9 КБ
ID:5739829
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X