Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушни възглавници за пружини - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

    На моя джип сложих възглавници, защото винаги като тръгна на някъде с платформата с АТВ-та, и джипа е пълен до тавана. Сандъка на платформата също винаги е пълен и тежи. Викнах си от щатите за моя модеб комплект до болт. Монтира ми го приятел. Но като напомпя възглавниците се оказа, че с платформата джипа пак клати, защото вече фабричните амортисьори идват слаби. Обърнах се към Филчев /Коча/, направи ми такива съобразени с корекцията на окачването и джипа "заспа".
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

      Благодарско Генчев, за добрите думи. Вече мога да предложа и по-добри, с реглажи- баунд-ребаунд (по-скъпи), но кеф ти с каравана, кеф ти без, возията си я определя сам човека.
      В случаят (въздушните възглавници), подкрепям общодостъпното(от към средства и мисъл). Поради факта, че ми омръзна да се бия с вятърни мелници, и предпочитам който е решил да прави нещо по-добро за себе си, първо да изпробва всички варианти на света(с обещания на друг език), и чак след това да се обръща към мен.
      Да се повторя ако ще, слагайте си възглавници, сменяйте пружини, и като му дойде времето........
      Само да не се вкисне някой, та да си помисли че си правя някаква си реклама. В офроуда само внасям, храня се от друго !
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #18
        От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

        Така е Гена, знам.

        Въздушната възглавница върши точно работа в случаите, когато товара не е постоянен, при товарене, но понякога и закачане на ремарке, пак понякога. Защото ако е постоянно се сменят пружини или ресьори /зависи от вида на окачването/.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

          Не съм се изразил правилно. Варианта близък до идеалният е, допълнителна въздушна възглавница, плюс двойно регулеруем амортисьор(баунд-ребаунд). Друг вариант е; възд. възгл. + втори амортисьор(имаш каравана, слагаш втория, нямаш - не слагаш). Товар от 75кг. на теглича е почти равен на 150кг. в багажника. Когато е в багажника е константа, но когато товара е на теглича(от каравана), е променлива. Окачването на повечето МПС-та, е смятано(пружини и амове), за комфорт, тоест възможно най-мека пружина, и най-"слаб" амортисьор. Т.е. закачиш ли каравана, карай бавно, и внимателно, иииии хапче за "морска болест"
          P.S. Хапчетата са само за пътниците, че са психотропни !
          За това по белият свят, хората с каравани си ги дърпат с пикапи, тяхното задно окачване, е смятано за допълнителен товар !
          Дано да съм ви бил от полза.
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #20
            От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

            Колеги , някой да има идея колко струват такива 4 възглавници с компресор ?

            Коментар


            • #21
              От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              За това по белият свят, хората с каравани си ги дърпат с пикапи, тяхното задно окачване, е смятано за допълнителен товар !
              Хихи, то немците от ГДР идваха на Черно море с каравани дърпани от трабанти...

              Между другото-благодаря за протегнатото въже на оврага на събора в Стара Загора
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                То и аз съм дърпал 1800кг. ремарке, с 1600кг. кола, едно лято..... Пълно е с късметлии, на този свят
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #23
                  От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                  И на пикапите им слагат допълнително въздушни възглавници, точно заради различните товари.

                  Можете да погледнете системите на Airbag Man и на Air Lift. Airsprings.de имат също добри възглавници Сигурен съм, че има и доста други, просто аз съм преглеждал тези и четох мнения за техните продукти
                  One Planet, One Internet!
                  We Are All Connected!

                  Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                    Здравейте. Ще споделя мнение за въздушните възглавници които са за монтаж в пружина. Преди година ги сложих /на голям ван/ и съм много доволен.. Колата беше с приклекнала задница... Сложих гумени пневмобалони с маркучи изведени до теглича, че като напълня багажника до тавана се налага да ги надуя и колата си докарва перфектната стойка макари пълна до горе. Става по стабилна в завоите. А нормално си ги държа на 1 атм. за максимален комфорт..

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                      Първоначално публикуван от Про9 Преглед на мнение
                      Здравейте. Ще споделя мнение за въздушните възглавници които са за монтаж в пружина. Преди година ги сложих /на голям ван/ и съм много доволен.. Колата беше с приклекнала задница... Сложих гумени пневмобалони с маркучи изведени до теглича, че като напълня багажника до тавана се налага да ги надуя и колата си докарва перфектната стойка макари пълна до горе. Става по стабилна в завоите. А нормално си ги държа на 1 атм. за максимален комфорт..
                      https://m.facebook.com/Airspring1/?ref=bookmarks

                      Коментар


                      • Про9
                        Про9 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Имат много размери за всякакви марки
                        AirHelperSpring.com

                    • #26
                      От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                      https://m.facebook.com/story.php?sto...98479486931215
                      Разгледайте ги тук:

                      Коментар


                      • #27
                        От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                        Ето ги: https://m.facebook.com/story.php?sto...98479486931215

                        Коментар


                        • #28
                          От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                          Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                          И на пикапите им слагат допълнително въздушни възглавници, точно заради различните товари.

                          Можете да погледнете системите на Airbag Man и на Air Lift. Airsprings.de имат също добри възглавници Сигурен съм, че има и доста други, просто аз съм преглеждал тези и четох мнения за техните продукти
                          Значи ако на пикапа му сложа отзад на ресьорите въздушни възглавници ще мога спокойно да си го товаря !Понеже не искам да слагам допълнителни листове или усилени ресьори ,защото с тези съм докарал доста добри ходове като е празен или с 200-300 кг .
                          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                          Кольо.

                          Коментар


                          • #29
                            От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                            здравейте ,ето снимчици
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber image 2019-05-03 , 11.51.02.jpg
Прегледи:1
Размер:191.6 КБ
ID:5814479Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber image 2019-05-03 , 11.53.30.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5814480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber image 2019-05-03 , 11.55.45.jpg
Прегледи:1
Размер:228.6 КБ
ID:5814481
                            в поведението на джипа е коренно различно. Дори при голем товар и ремаркето почти не поддава задницата. AirHelperSpring.com

                            Коментар


                            • #30
                              От: Въздушни възглавници за пружини - мнения

                              Това повдигане с въздушните възглавници ли го постигна или има и друго нещо? Искам да си повдигна Grand Cherokee 2006, че го изпотроших отдолу по почти равна пътека в гората.
                              Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                              Kia K5 LPG 2012 г.
                              LZ1DED

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X