Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дачия Дъстър

    Значи:
    1. Искаш доставка с EMS (това е куриера на пощите им и изобщо на всички пощи - пътува 5 дни до тук) и искаш да ти пратят тракинг номер.
    2. Искаш сканирана подпечатана и подписана фактура във валутата, в която плащаш, в която да фигурира и цената на транспорта.
    3. Разпечатваш си банковия превод. Като превеждаш на него е желателно да присъства номера на фактурата и/или номера на поръчката. Може и да отидеш да ти го заверят в банката за по-голяма тежест, макар че в общия случай не е задължително, още повече че ако е банков превод той ще е swift.
    4. Разпечатваш си и поръчката от сайта
    5. С платежното, фактурата, разпечатаната поръчка, отиваш на митница (при теб ще е митница София, до автогарата). Не би трябвало да имаш никакви проблеми там, ако документално всичко е наред.

    И да, от калпав търговец никой не може да те спаси, ама това важи за целия свят изобщо, не само за руснаците. Не съди глобално само от един опит, и то преди години. Процедурата е абсолютно същата при внос от навсякъде извън ЕС. В София има отделно гише за физически лица и става дори по-лесно от другите градове. Много отдавна не съм засичал и голяма тарапана в митницата, поне не и в 2-3 следобед, когато обикновено ходя.

    ПП: И да, знам че повечето не пращат. Говоря за останалите.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Дачия Дъстър

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      F4R874

      С турбина си е от завода Лагуна3. Около 250 магарета.
      Има заводски с Турбо още на Лагуна 2 - 170 и 204 к.с.. Даже гледахме за брат ми една такава преди време. Но не се предлага за Дъстър.
      Последно редактирано от bullet_pk; 04-10-18, 13:45.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • От: Дачия Дъстър

        Я и тук да сложа едно клипче:
        https://www.youtube.com/watch?v=mXZcfPLAi4U&t=31s
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Дачия Дъстър

          Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
          Я и тук да сложа едно клипче:
          https://www.youtube.com/watch?v=mXZcfPLAi4U&t=31s
          Е то тоя терен и с лека кола се минава Освен че е по-висок и не трябва да избягваш дупките, друго предимство се не видя. Малко наклонче, суха трева. Поне мокра трева да беше.

          Коментар


          • От: Дачия Дъстър

            Слагам каса бира и съответстващо мезе.
            Избираш леката кола, Младен ни води на терен.Ако колата не може да повтори траекторията на дъстъра-ти плащаш касата и мезето. Ако я повтори-аз.
            Даже и за снимачния екип ще има бира и мезе.
            Навит?

            Както е известно-клиповете и снимките лъжат.
            Места на които ми са се изправяли космите на гъза(от тогава седалката е скъсана) на клип изглеждат баси нищо и никаквото.

            Та навит ли си?

            П.П. Вярно, че няма нищо хард в този терен, ама чак с лека кола?.. Каса бира де.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Дачия Дъстър

              Ще трябва да се разберете какво е лека кола.

              Коментар


              • От: Дачия Дъстър

                Москвич 1360
                Ама няма да ме караш да идвам до Шумен щото толкова нерви нямам
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Дачия Дъстър

                  Музовир!
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Дачия Дъстър

                    Включвам се откъм Кольо, със втора каса бира и мезе, още повече, срещу така често предлагания от Търтея- москвич 1360.
                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • От: Дачия Дъстър

                      Баси, ся трябва да купувам космич
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Дачия Дъстър

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Москвич 1360
                        Ама няма да ме караш да идвам до Шумен щото толкова нерви нямам
                        Я па тоя, гевезе...
                        Истинския мъж е готов да иде накрай света, даже и до Разград(по-близо ти е от Шумен) само заради едната глупост.

                        А под "лека кола" разбирам това което традиционно разбира всеки-всичко което е с един задвижващ мост, клиренс под 150 мм и редовна регистрация. Или поне някога да е била регистрирана.
                        Москвич, жигули, разни прежалени астри и голфове, всичко става. Е, може и по-нови модели, ама те си струват пари, та няма кой да ги прежали.
                        Но и да ги прежали-все тая.
                        Държа си на думата, че този терен с лека кола не може да се мине
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Дачия Дъстър

                          Тука интригата е да се намери Москвич. Иначе ако е с традиционния си леко запекъл диф (== частична блокировка, автоматично нарастваща при натоварване ама не винаги намаляваща после) и нямаме амбицията да се прибираме с него, Дачията зор ще види.

                          Ако се намери Москвич влизам с бира и мезе откъм Търтея.

                          Коментар


                          • От: Дачия Дъстър

                            Коле, минал съм четиридесет, имам две деца, едното специално, та хич не държа да съм истински мъж.
                            Но ако намеря Москвич ще го измислим.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Дачия Дъстър

                              То само с москвич можело...

                              Ами да обяваваме москвич а за офроуд машина. Не,ч е руснаците не го ползват и за такова, ама все пак.

                              Абе страх те е да не загубиш баса, че цяла каса бира.

                              @ Ясен-тук въпросът не е до блокажи, а до ходове. Каквито колите почти нямат.
                              Абе проба на терен му е майката, ама все сте далеч.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Дачия Дъстър

                                Кольо стига се пени. На Младен офроуда от клипа се свежда до дране на боята по трънките. Нищо сложно, което всъщност е обидно за Дачията. Реално тя може МНОГО повече.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X